İçeriğe Yönlendir

Brc; Sorunlar, Yorumlar

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Yavuz Serhat Karanaz
Para bende diyosun yaniii :D

Yavuz bey 0 bir araca lpg takacaksınız, bence teleflex en iyisi, ha pahalı diyorsanız Brc my07 de olabilir, ben taktırdım çokta memnunum...

brc markasının en iyisi bu my 07 mi siz taktırdığınıza göre araştırmasını fazlasıyla yapmışsınızdır valla buna fiyat my07 ye peşin 1600 ytl fiyat verdiler bu nasıl sizce.

Ustanız hangi markayı iyi takıp sorun yaşamıyorsa onu taktırın..

valla benim tanıştığım usta iyi dediler met ettiler adam diyo ben atikeri bile takarım sorunsuz binerim dedi brc çok çok iyi olur dedi abi az para vermiyoruz iyi bişey olsun istiyoruz hayırlısı artık.

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
1800 lirayamı takıyolar Teleflex'i de 200 lira fark kaldı??

ben en son görüştüğümde teleflexle 2000 ytl fiyat vermişlerdi 1800e evet deseler bende taktırırım aracıma.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kalkan
(düzenlendi)

Bence de çok kurcalama :) Brc kullananlarda diğerleride memnun.Yeter ki ustan becerikli olsun.

tarihinde Ahmet Kalkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
Yavuz, sana bir tavsiye, çok fazla arabayı öğrenme boşver. Git kesene göre eli ayağı düzgün bir kit taktır ve mutlu ol. Çok şey bilirsen yada çok araştırırsan her şeyde mutsuz olacak eleştirecek bir yön bulacaksın ve zaman içerisinde arabandan mutsuz olacaksın. Çoğumuzda BRC MY07 var mutluyuz sorunumuz yok, Bir kısmımızda Teleflex var onlarda mutlu sorunları yok, Bazılarımızda tartarini Landirezzo var onlarda mutlu sorunları yok, KME takanlar var OMVL takanlar var onlarda mutlu anlatabiliyormuyum. Çok tırt bir kit takmadıktan sonra hepsi görevini sorunsuzca yapıyor.

tavsiyeniz takdire değer inanın saygılar.

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
brc markasının en iyisi bu my 07 mi siz taktırdığınıza göre araştırmasını fazlasıyla yapmışsınızdır valla buna fiyat my07 ye peşin 1600 ytl fiyat verdiler bu nasıl sizce.

Bugün yine yazmıştım, Ankara da BRC MY 07 yi 1450 ye 10a bölüyorlar.Bilginize...

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
Bugün yine yazmıştım, Ankara da BRC MY 07 yi 1450 ye 10a bölüyorlar.Bilginize...

abi adresini versene bana 1600 peşin fiyat verdilerdi senin dediğin yere bi bakıyım.

Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun. LPG taktırmadan önce aracınızın motor ve elektrik akasmında bir problem olmamasına dikkat edin. Mümkünse genel bakımını yaptırdıktan sonra LPG kitini taktırmanız, montaj sonrasında oluşacak problemleri -ya da aslında varolan- ancak LPG dönüşümü ile belirginleşen sorunları ortadan kaldıracaktır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz

brc markasının en iyi modeli my 07 mi onu merak ediyorum ankarada 1600peşin fiyat vermişlerdi my07 için bana.

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
En iyi bu demek zor, forumda birkaç kişide my07 var ve henüz problem yaşayana rastlamadık. Tabi problemi genelde kit değil yanlış montaj yaşatıyor...

galip bey peki brc nin iyi diyebileceğimiz modeli hangisidir.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

konyada 1550 pesin 1650 10 taksit demişlerdi bir ay önce my07 ye en iyi den ziyade en yeni demek daha dogru sanırım

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli

Şimdiden hayırlı olsun fiyat uygun bencede. Siz Siz olun aracınızında başından ayrılmayın ve bence montaj öncesindede internetten ufak detaylarda öğrenin ve orda anlamasanızda ustaları sıkmayacak şekilde sorularda sorun biraz daha titizlenirler

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Hazım Tuzkan

selam arkadaşlar

arabam 2004 ford focus comfort

araca temmuz 2008 brc lpg sistemi taktırdım takan firma mavi denizler

depom ortalama 42 lt alıyor bununla şehir içinde 330-350 km yol gidiyorum mavi denizler montajda gazla benzini aynı girişten bağladı

daha sonca mocan otogaza gittim bağlantı yerindeki pipo ları söktüler manifolta delik delip gaz girişini ayırdılar tüm ayarlarını yaptılar 1 hafta aracı denedim sonuç değişmedi yine mocan otogaza gittim bu sefer aracın hava filtre ve bujileri değiştirmemi söylediler onuda orjinal malzeme alarak değiştirdim sonuç yine aynı iki bayiyide kötülemek istemiyorum çok iyi niyetliler burda hatayı bulacak bir doktor arıyorum sırada sanırım yaldızlar oto gaz var birde oraya gitsem bu sorun çözülürmü

bana bu konuda bir yol gösterirseniz sevinirim.

saygılar

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan

Sorunu açıkca yazmamışsınız ama fazla yakmasımı? Benim araç otomatik olmasına rağmen şehir içinde 380 km civarı yaptığına göre sizin değerler çok.

Yorum bağlantısı
Hazım Tuzkan
Sorunu açıkca yazmamışsınız ama fazla yakmasımı? Benim araç otomatik olmasına rağmen şehir içinde 380 km civarı yaptığına göre sizin değerler çok.

ruhi bey

sorun aracın çok yakması yukarda belirttiğim gibi 42 litre ile 330-350 km yapabiliyorum

saygılar

Yaldızlar da iyi bir firma bence deneyin..

bir yaldızlar kaldı orayıda denicem artık umarım bir sonuç alırım

ilginize teşekkürler sayın cihan yetişken

saygılar

Yorum bağlantısı
Hazım Tuzkan
deponu 42 litreyse 34-36 litre gibi dolar

sayın mehmet akif bey

depom 50 lt lik 42 lt gaz alıyor

saygılar

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
bir yaldızlar kaldı orayıda denicem artık umarım bir sonuç alırım

ilginize teşekkürler sayın cihan yetişken

saygılar

Yaldızlarda Cengiz bey ve sinan bey var, beni söyleyin geçenlerde gaz filtresi değişimi ve kalibrasyon için gelen yeşil focus hb derseniz hatırlarlar. Onları tavsiye ettiğimi söyleyin.

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Aracı benzinle kullanıp benzin yakışına bakmanız lazım. Eğer arabada sorun varsa benzinde de çok yakacaktır. Litre olarak benzindeki yakışını ölçün. Lpg ile yakışı litre olarak %10-%15 arası fazla yakması gerekir. Eğer bundan fazlaysa lpg sisteminde sorun var demektir. Eğer azsa arabanız zaten benzinde de çok yakmaktadır. Kullanım stilinizden ve ya arabanızın başka bir yerinden kaynaklanıyor olabilir.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Benim bildiğim benzinde şehir içi fabrika değeri 10 lt/100 km gibi birşey. %17 farkı koyarsak lpgde o tüketimler normal sayılmaz mı?

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Aslında şimdi tekrar baktım da, lpg'nin litresi 1.5ytl civarında Ankarada. Bu durumda 350 km gitse km'de 18 ykr yakıyor. Öyle çok yüksek değil. Bence bu değer kullanım alışkanlığını değiştirmekle bile düşürülebilir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...