İçeriğe Yönlendir

Brc; Sorunlar, Yorumlar

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Parça yıkamak için depodan çekerdi, eski ustalar...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

brc 10 bin bakımında ne yapıyorlar ve de kaça yapıyorlar

Yorum bağlantısı
Rıdvan Bakkal
brc 10 bin bakımında ne yapıyorlar ve de kaça yapıyorlar

Bakım 20000'de oluyor. 2 filtre değiştiriyorlar 50 TL.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kalkan
Bakım 20000'de oluyor. 2 filtre değiştiriyorlar 50 TL.

Gaziantepte BRC servisine sordum ''35 alırız hocam'' dediler.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

öğretmen indirimi varsa babamı yollayayım :)

Yorum bağlantısı
Ruhan Özgen Özgür

Fast Rulez.... Çok memnunum, performans açısından sequent 24 takılı başka focus ile kıyasladık, arkadaş sonunda arabaları değişelim dedi :p))

Yorum bağlantısı
Akif Tanık

Arkadaşlar LPG sistemin komple BRC yalnız sadece emülatör ATİKER.Neyse sorunun ise şundan ibaret.Araçta normal karbüratörlü düğme var.Düğme en sağda ike (direk LPG'de yani) kontağı açıyorum ve enjektrün benzim püskürtme sesini duyuyorum.duymakla kalmadım bilakis enjektöre giren hortumu söküp gördüm benzin geldiğini.İşte bundan dolayı araç hem benzin hem LPG veriyor ebjektöre dolayısı ile aracı boğuyor.Geçen gün 3 firmaya gittim ayrı ayrı bir tanesi dedi ki emülatörden dedi hiç düğmeye felan bakmadan, diğeri ben brc'ye bakmıyorum şuraya git dedi, en sonuncu ise sorun seçici anahtardan dedi.Anahtarın enjeksiyonlu anahtar olması lazım mış dediğine göre.Sizce sorun nedendir.Benzinde ike araç tırkadanak alıyo yani...Sizce başka bir sorun olabilir mi???..:Saygılar...

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Sorun seçici anahtarda gibi görünüyor.Anahtar ne gönderilmei gerektiğini seçemediğinden benzini kesmiyordur.

Yorum bağlantısı
Akif Tanık
Sorun seçici anahtarda gibi görünüyor.Anahtar ne gönderilmei gerektiğini seçemediğinden benzini kesmiyordur.

Bence de anahtardan gibi geliyor şükrü abicim.Ama bir iki kişi emülatörden olabilir dedi.Kafam karıştı.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Özcan Asa

Arkadaşlar merhba,

Bursada bir otogazcıya sıralı sistem fiyatları sorduğumda Bravo markasını tavsiye etti Brc nin yerli versiyonuymuş ilk defa duydum bu konu hakkında bilginiz varmı ?

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz

madem brc taktırcaksınız brc taktırın yan sanayisiyle uğraşmayın derim muhakkak fark vardır kalitede bunu bir kere taktırcaksınız sonradan sıkıntı çıkmasın sağlama alın işinizi.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Fatih Akar

Arkadaşlar ben brc yi taktırdım süper oldu.2006 GHİA ya uzun yolda 116.000 yaktı araba (11.6ykr) arıza lambası falan da yanmadı performans sorunu da yok herkese tavsiye ederim B R C yi

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu
Arkadaşlar ben brc yi taktırdım süper oldu.2006 GHİA ya uzun yolda 116.000 yaktı araba (11.6ykr) arıza lambası falan da yanmadı performans sorunu da yok herkese tavsiye ederim B R C yi

kütahyadamı taktırdınız..fiyat verebilirsen...

Yorum bağlantısı
Davut Çavdar

Arkadaslar merhaba,

Yine bir konuda tecrübeli abilerime danışmak istedim, malum ekonomik sebeplerden dolayı lpg kiti taktırmak istiyorum, çevremden duyduklarım ve gördüklerime göre tabiki istisnalar olabilir ama, lpg taktıktan sonra ortalama bi 10 km den sonra motor arıza ışıgını yakmakta. Lpg takan servisler de bunun garantisini verememekte yanabilir de yanmayabilir de demekteler..

Bazı arkadaslar ısık yandıktan sonra servise baktırmıslar, bi sorun yok denmiş, fakat asıl endise edilmesi gereken nokta su; bir gun gercekten motor arıza ısıgını yakacak bir arıza oldugunda bunu nasıl ayırt edeceğiz.

Bilmiyorum dünyadaki durum ne halde, belki de artık ülkemizde de bu sorunu aşmışlardır, sizlere bir danısayım dedim, mesele CUB hocamızın servisi BRC sistemler takmaya başladılar bildiğim kadarı ile, onlarda bu sorun ne aşamada bilmiyorum..

Tşk ederim şimdiden..

Yorum bağlantısı
Guest Mert Yeldan

Bende merak ediyorum, ve seneye garanti bitince düşünüyorum da.

1.4i'ye taktıran hiç varmı?

Hangi markayı önerirsiniz?

Çekişten çok düşermi?

Yorum bağlantısı
Fatih Dokcan

Focusa taktıralı 1sene olacak ve 1senedir arıza ışığını yakmadı.brc bağlı.

Yorum bağlantısı
Ekrem Yazıcı

zannediyorum kötü yakıt olarak algıladığı için yakıyor araç arıza lambasını....

97 oktan 95den iyidir demiyorum ama sürekli 95 alırken benzini pompacı sorunca biir seferinde 97 mi 95 mi deyince 97 nasıl olacak diye merak ettiğim için 97 dedim bir süre böyle devam ettim fakat bir fark gözlemleyemediğimden sonraki alımlarda 95 istedim. arıza ışığı yanmaya başladı.97 alınca sönmüştü... fakat daha sonra 95 aldığımda yanmadı ışık. diyeceğim o ki muhtemelen lpglerdeki durumda buna benzer bir durum sorun çıkaracağını zannetmiyorum. ben atiker kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamıyorum tavsiyede ederim. nede olsa yerli malı desteklemek gibisi yoktur tabi kendini gelliştirip muadilleri ile boy ölçüşebiliyorsa

Yorum bağlantısı
Davut Çavdar
zannediyorum kötü yakıt olarak algıladığı için yakıyor araç arıza lambasını....

97 oktan 95den iyidir demiyorum ama sürekli 95 alırken benzini pompacı sorunca biir seferinde 97 mi 95 mi deyince 97 nasıl olacak diye merak ettiğim için 97 dedim bir süre böyle devam ettim fakat bir fark gözlemleyemediğimden sonraki alımlarda 95 istedim. arıza ışığı yanmaya başladı.97 alınca sönmüştü... fakat daha sonra 95 aldığımda yanmadı ışık. diyeceğim o ki muhtemelen lpglerdeki durumda buna benzer bir durum sorun çıkaracağını zannetmiyorum. ben atiker kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamıyorum tavsiyede ederim. nede olsa yerli malı desteklemek gibisi yoktur tabi kendini gelliştirip muadilleri ile boy ölçüşebiliyorsa

Yakıttan oldugunu sanmıyorum be hocam, sizde de demişsiniz zaten sonradan 95 alınca yanmadı diye.. yani bi tutarsızlık oluyo gibi geliyo bana..

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

bizde 1.4 astra da var 1 yılı gecti çekişte bir sorun olmadı fiestada da olacagını zannetmiyorum

Yorum bağlantısı
Davut Çavdar
Davut bey yazdığınız mesajlara cevap veremiyorum malasef , özel mesaj gönderilemiyor size :)

Alla alla ya tmm yazılım mühendisi olabilirim ama kendi siteme de zarar vermiş olamam :) siteyle teknik olarak ilgilenen arkadaslar bu konuyu çözerlerse sevinirim, özel msj alamıyormusum :p

Yorum bağlantısı
Davut Çavdar
1) Özel mesaj kutunuz dolmuş olabilir. Eski mesajları silin o zaman tekrardan özel mesaj alabilirsiniz.

2) Ya da Özel Mesaj almayı kapatmış olabilirsiniz. Kontrol Panelim kısmından forum ayarlarına girin orada "Özel Mesajları Kapat?" kısmının karşısını hayır yapın ve kaydedin.

1. Sadece 5 msjım var ve dizinlerin %12 si dolu diyor.

2. Özel msj almam kapalı değil, seçenek hayır kısmında, yeni kontrol ettim..

?_?

Yorum bağlantısı
Davut Çavdar
Davut bey yazdığınız mesajlara cevap veremiyorum malasef , özel mesaj gönderilemiyor size :)

Can bey, Mehmet abi bana deneme msj ı atmış, sanırım özel msj sorunu çözülmüş..

Yorum bağlantısı
Ekrem Yazıcı
Yakıttan oldugunu sanmıyorum be hocam, sizde de demişsiniz zaten sonradan 95 alınca yanmadı diye.. yani bi tutarsızlık oluyo gibi geliyo bana..

zaten benim ışık tüpten bağımsız yandı ve söndü geçici bir durumdu. lpg de ise 2004 fiesta da 10 ay oldu sorun yaşamadım ve müsterih olun herhangi bir sıkıntı genelde yaşamazsınız. ustanız iyi ise...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Burak Önder

ağbi şu 1450 yi 10a bölen yerin telefonu falan varmıdır sana zahmet.yada nasıl ulaşırım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...