İçeriğe Yönlendir

Halojen Far Ampulü (H1 H3 H4 H7 H11) Tavsiyeleri

Yücel Yıldız

Recommended Posts

Metin Akbal

Nolmuş kapanmış mı [emoji3]
Aradığınız abone telefonu kapat.. aman işte ulaşılamıyor [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Mert Yeldan yazdı:

Abi önereceğin halojen h7 var mı. Tekno paket focus için. Mercekli far var.

GE iyi, f/p ürünü. Fazla para dökmeye gerek yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Selçuk Keleş yazdı:

GE iyi, f/p ürünü. Fazla para dökmeye gerek yok.

Hesaplı denk gelince Fiorino için GE Megalight Ultra +90 aldım. Bariz bir fark oldu diyemem ama standart ampule göre daha iyi ve sarıdan hallice açık renk bir ışık elde ettim. Umarım ömrü de iyi olur :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Yurdaer Elay yazdı:

Hesaplı denk gelince Fiorino için GE Megalight Ultra +90 aldım. Bariz bir fark oldu diyemem ama standart ampule göre daha iyi ve sarıdan hallice açık renk bir ışık elde ettim. Umarım ömrü de iyi olur :) 

Aynen. O nedenle fazla para dökmeye gerek yok bence. Halojenden hele ki H4'den mucize beklemeyin. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Tuncay Uludağ

GE Megalight Ultra 120 ve GE Megalight Ultra 90 arasında performans açısından bir fark yok. Osram Night Breaker Unlimited ve Laser ile hemen hemen aynı performansı veriyorlar.

Videoda karşılaştırılan ampüller:

1. Osram Night Breaker Unlimited +110

2. GE Megalight 120

3. GE Megalight 90

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Aydın Sert
Mert Gulkokan yazdı:
Mert Gulkokan yazdı:
Bir farkı yok aynı ampül ve sapsarı
Araba içinden karanlık yolda foto alırım olmadı

Nasıl oluyorda aynı watt değerinde iken ekstra ışık verebiliyor ?

Sanırım içerisindeki flamanın daha kalın ve daha uzun olmasından dolayı.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Değil. Öyle olsa gücü fazla olur. İçerideki gazlar ışığın verimi ile direk alakalı ve tungsten flaman yapısı

Sedef istif.Portif halı kilim inşaat turizm aş

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Tuncay Uludağ yazdı:

GE Megalight Ultra 120 ve GE Megalight Ultra 90 arasında performans açısından bir fark yok. Osram Night Breaker Unlimited ve Laser ile hemen hemen aynı performansı veriyorlar.

Videoda karşılaştırılan ampüller:

1. Osram Night Breaker Unlimited +110

2. GE Megalight 120

3. GE Megalight 90

Performans ampulleri yolun her noktasına kutusunda yazdığı gibi +%150 vb. fazla ışık vermez. Örneğin yolun 75. metresinde sağ tarafta o %150 artış sağlanmıştır ama geri kalan kısmı aynı aydınlatıyordur bu nedenle "+%150'ye kadar" ifadesi kullanılır.

Videoda ölçü aleti hep aynı noktayı ölçüyor ondan benzer sonuçlar çıkıyor. Hangi noktayı fazla ölçtüğünü anlaman için duvarda nokta nokta ölçüm yapman lazım. 

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Alpay Sumer

Hort.

h15 lazım. Kaliteli, yağmur camur goruntusu iyi olmalı. Mesafesi yüksek olursa tadindan yenmez.. Uzunda kullanılacak.. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Hort.
h15 lazım. Kaliteli, yağmur camur goruntusu iyi olmalı. Mesafesi yüksek olursa tadindan yenmez.. Uzunda kullanılacak.. 
Aklıma geldi. H11 far için H7 dönüştürücü var. Sen h11 sokete h7 ampül yakabiliyorsun. Belki sana da oyle birşey vardır.

Ornek (normalde soketli kısımda ampül oluyor, h11 ampül her yerde bulunmuyor)

TRY 89.20 30%OFF | 2 adet araba oto lamba tutucu tabanı soket Opel Astra için ile GM için H7 lamba 1226084 9118046
https://a.aliexpress.com/_vZt2uH
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

H15 te gunduz farı ve uzunlar beraber.. Oraya h7 veya herhangi baska bir urun takmam cözüm yapmaz ki?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
H15 te gunduz farı ve uzunlar beraber.. Oraya h7 veya herhangi baska bir urun takmam cözüm yapmaz ki?
Gündüz farını kapat [emoji23]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Alpay Sumer yazdı:

Hort.

H15 modelinde performans ampulü üretimi yapılmıyor diye biliyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Usta

Size tavsiyem statk hyper vision modeli almanizdir.csp led ve muazzam bir odaklamasi ve isik gucu var kesinlikle goz almiyor.yeni cikti.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Emre Usta yazdı:

Size tavsiyem statk hyper vision modeli almanizdir.csp led ve muazzam bir odaklamasi ve isik gucu var kesinlikle goz almiyor.yeni cikti.

h15 degil sanirim. Yanlis mi gordum?🤔 Soketi uydurmak zor olmaz mi? Ya baska tip olsa cozum uretmeye calisacamda buna care bulamadim.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emre Usta

H15 stark marka var full power serisi 2015 1.6 tdci mondeoya taktim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli
Emre Usta yazdı:

Bu ürünü kullanan var mı?

Merceksiz Citroen c4 aracımda , orjinal ekipmana zarar vermeden kullanabilir miyim? 

Bi niyetlendim ama önceliğim  karşıdan geleni kesinlikle rahatsız etmek istemem. 

Yorum bağlantısı
Emre Usta
Merceksiz Citroen c4 aracımda , orjinal ekipmana zarar vermeden kullanabilir miyim? 
Bi niyetlendim ama önceliğim  karşıdan geleni kesinlikle rahatsız etmek istemem. 
Ampul tipi nedir.
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli
Emre Usta yazdı:
Gencay Bengli yazdı:

Ampul tipi nedir.

pardon yazmamışım. h7

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...