İçeriğe Yönlendir

Halojen Far Ampulü (H1 H3 H4 H7 H11) Tavsiyeleri

Yücel Yıldız

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
On 17.02.2019 at 18:17, Sezgin Yılmaz yazdı:

birde Osram Fog Breaker 2600K diye bir ürün var 

Hemen Al.. Çok güzemiş rengi :)

Hatta ben de araştırayım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

narva contrast +

videosu yok ama yapsam mı?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
narva contrast +
videosu yok ama yapsam mı?
Bekliyoruz abi 100.000 tıklanma kesin [emoji3]
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Kenan Demir

Merhaba. Aracımın gündüz, sis ve sellektör ampüllerini değiştirmem gerekiyor çok etkisizler. Ne önerirsiniz. Ford focus 2003 hb 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Far camı reflektörü ne durumda? Köklü bir çözüm olmazsa ampülün hiçbir etkisi olmaz.

Yorum bağlantısı
Kenan Demir

Meyin Bey farlar gayet temiz sıfır gibi. Ama ampül güçleri az. 

Şimdi, Kenan Demir yazdı:

Meyin Bey farlar gayet temiz sıfır gibi. Ama ampül güçleri az. 

2 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Far camı reflektörü ne durumda? Köklü bir çözüm olmazsa ampülün hiçbir etkisi olmaz.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Birde sanırım farlar H4. H4 ampül ne takarsanız takın ultra bir performans beklemeyin.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

2003 model focusta, kısalar H7 uzunlar H1 dir.. 

Aydınlatması da yeterlidir.. 

Aydınlatmayı yetersiz buluyorsanız şu konu size fikir verecektir.. 

Gündüz farı dediğiniz hangisi ?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

h11 mercek takıp, halojen ampul yada led yada xenon ampul takılabilir bence. h11 olan valeo merceklerden lazım. h11 dememin sebebi o ampullerin dibinde contasının olmasından, su ve toz almaz.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Burhan Ulu

Herkese iyi günler. Tempra aracimin farlarindan memnun degilim. Özellikle gece ve yağmurda. Degisime karar verdim ancak omurleri konusunda cok karmasa var. Bu yuzden kararsız kaldim. Performansından memnun olan varsa, far onerebilecek var mi acaba? 

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Far ayfar bulunur zaten, standart 55w ampül (osram, navra, general electric..)

Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM

Farın içerisindeki yansıtıcı bölüm kararmış yada paslanmış ise ilk olarak Far komple değiştirilmelidir. Böyle bir durum mevcut ise sadece ampulleri değiştirmek çözüm olmayacaktır.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burhan Ulu

Çok özür dilerim far ampulü demek istedim. Farlar zaten 1 yillik. Performans ampullerinde ömür kısa oluyormuş. Bu yüzden secemedim

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Gece duvara karşı 10mt uzaklıktan bi foto atarsanız far kesim çizginize bakıp beraber yorumlayalım dilerseniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Yagmurlu havalarda sorun yasaniyorsa beyaz isikli ampulleri secmemeniz gerekiyor.Daha gun isigi renk ampulleri tercih etmelisiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burhan Ulu

Musait zamanda resim atacağım. Zaten beyaz olmasi önemli değil. Özellikle yagmurdaki performans önemli. Bosch plus 90 ve osram silver star baktim ama yorumlarda ömür konusunda sıkıntılar var genelde 

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Philips X-Treme Vision kullanıyorum. Performansı eski ampullere göre oldukça iyi geldi. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum memnun kaldım 

Yorum bağlantısı
Burhan Ulu
6 saat önce, Onur Oflaz yazdı:

Philips X-Treme Vision kullanıyorum. Performansı eski ampullere göre oldukça iyi geldi. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum memnun kaldım 

Yağmurlu havalarda da iyi mi acaba

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Osram Night Breaker Unlimited 2 yorumlarına bi göz atmanızı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
18 saat önce, Burhan Ulu yazdı:

Herkese iyi günler. Tempra aracimin farlarindan memnun degilim. Özellikle gece ve yağmurda. Degisime karar verdim ancak omurleri konusunda cok karmasa var. Bu yuzden kararsız kaldim. Performansından memnun olan varsa, far onerebilecek var mi acaba? 

Far eski teknoloji olduğundan pahalı performans ampullerinden yeterli verimi alamazsınız bence çok da para harcamayın. Arkadaşların belirttiği gibi öncelikle seviyesinin düzgün ve reflektörlerin temiz olması şart.
Şunu önerebilirim https://www.hepsiburada.com/osram-12v-h4-silver-star-ampul-60-fazla-isik-64193-sv2-duo-p-HBV0000068Y8K

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...