İçeriğe Yönlendir

Halojen Far Ampulü (H1 H3 H4 H7 H11) Tavsiyeleri

Yücel Yıldız

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

Fazla paraya gerek yok GE megalight tavsiye ederim. Osram nb+ da kullandım farkı yok gibi, testlerde de aynı çıkmış.

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Önümüz kış farlar merceksiz ise osram nıght breaker unlimited tavsiye ederim. 1 aydan fazladır kullanmaktayım görüntü olarak muhteşemler. Işıklı yolda bile beyaz ampülden kat ve kat performanslı. [emoji4]

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

OEM dışında taktığımız hepsi modifiye sayılır. Sarı iyi de bunlar 100W onu sevmedim. orayı burayı yakar..

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Osram NB kullandım. 6 ayda patlayınca Bosch Xenon Silver'ı denedim. Adındaki xenon sizi yanıltmasın normal halojen.  Aydınlatması daha yüksek ve ömrü daha uzun dayandı benim aracımda.

Diğer iddalı ürünleri bilmem ama xenon silver NB den iyi diyebilirim.  

Not: NB de çok iyi ampuldur. NB alırsanızda pişman olmazsınız :good1:

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Alpay Sumer

Konuya defibrilasyon yapalim toparlansin 😁

Seneyi devriyesi yaklasti malum huyumdur iyiyide kotuyude bi kullanir sonra fikir amacli yazarim.

Herkeslerin etme eyleme! bunlardan bir cacık cikmaz dedigi general elektrik h7  130 modeli kullandim ve hala kullanmaktayim. aracta otomatik far sensoru var o nedenle cogu zamanlar aktif denilebilir.

Cok ama cook memnun kaldim. Işık rengi beyaza yakin ama sarı. aldigimda piyasada bu fiyata nerdeyse arka stop lambasi anca geliyordu. ciftini yanlis hatirlamiyorsam 60 tl ye almistim.

Guzel fiyat performans urunu arayan lambasi eskiyen, hangi lambayi alayim arkadas diyenlere overlokcu ayaginiza geldi

images (12).jpeg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
10 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Konuya defibrilasyon yapalim toparlansin 😁

Seneyi devriyesi yaklasti malum huyumdur iyiyide kotuyude bi kullanir sonra fikir amacli yazarim.

Herkeslerin etme eyleme! bunlardan bir cacık cikmaz dedigi general elektrik h7  130 modeli kullandim ve hala kullanmaktayim. aracta otomatik far sensoru var o nedenle cogu zamanlar aktif denilebilir.

Cok ama cook memnun kaldim. Işık rengi beyaza yakin ama sarı. aldigimda piyasada bu fiyata nerdeyse arka stop lambasi anca geliyordu. ciftini yanlis hatirlamiyorsam 60 tl ye almistim.

Guzel fiyat performans urunu arayan lambasi eskiyen, hangi lambayi alayim arkadas diyenlere overlokcu ayaginiza geldi

images (12).jpeg

Otomatik far sensörü mü var 😍 Millet mercek takınca otomatik yükseklik olmadığından muayeneden geçemiyor, paşamızda olan donanıma bak :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
2 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Otomatik far sensörü mü var 😍 Millet mercek takınca otomatik yükseklik olmadığından muayeneden geçemiyor, paşamızda olan donanıma bak :D

hahahhayt 😀 Olacak tabi, az mi ekmeğimizi yedi 😬

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
3 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

hahahhayt 😀 Olacak tabi, az mi ekmeğimizi yedi 😬

Far kumandası otomatikte mi duruyor yoksa manuel mi kullanıyorsun.

Otomatikte durunca gece kontak açıldığı anda farları yakıyor ya hani far ömrüne ne gibi bir etkisi olur acaba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
16 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

yeni aldım, mercekli focus farında sonuç mükemmel. bir xenon beyazlığı olmasa da beyaz takıntılıya da hitap eder. n11 de indirimden aldım , philips in yarı fiyatı idi 60 tl civarı indirimde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
3 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Far kumandası otomatikte mi duruyor yoksa manuel mi kullanıyorsun.

Otomatikte durunca gece kontak açıldığı anda farları yakıyor ya hani far ömrüne ne gibi bir etkisi olur acaba.

Hep otomatik kullaniyorum. Guzelligi orda zaten. manuel kullanirsam zaten bu ozelligi pas gecmek gibi bisey olacak.

Far omrune etkisi soyle: direkt mars aninda acmiyor bir iki saniye sonra actigi icin zarari oldugunu dusunmuyorum.

3 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

yeni aldım, mercekli focus farında sonuç mükemmel. bir xenon beyazlığı olmasa da beyaz takıntılıya da hitap eder. n11 de indirimden aldım , philips in yarı fiyatı idi 60 tl civarı indirimde

Abi ozellikle bunu aldim. Beyaz olsun istemiyorum cunku karda ve yagmurda beyaz isik cok kullanisli olmuyor. tam aradigim renk ne tam  beyaz ne tam sari.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Abi ozellikle bunu aldim. Beyaz olsun istemiyorum cunku karda ve yagmurda beyaz isik cok kullanisli olmuyor. tam aradigim renk ne tam  beyaz ne tam sari.
Benimki anında açıyor, far patlarsa patlasın o önemli değil de aküye kışın burada yük biner mi orası meçhul.
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Selçuk Bakış yazdı:
Bir saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Benimki anında açıyor, far patlarsa patlasın o önemli değil de aküye kışın burada yük biner mi orası meçhul.

Bence ayni anda yakmiyordur. cok az da olsa sure farki vardir.

Rahat ol koymuslarsa vardir bir bildikleri 😬

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Şimdi, Alpay Sumer yazdı:

Bence ayni anda yakmiyordur. cok az da olsa sure farki vardir.

Rahat ol koymuslarsa vardir bir bildikleri 😬

Yok anında açıyor bende ama bakalım, -30 da akü biterse bankaya krediye basvururum artık 😀

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bir saat önce, Alpay Sumer yazdı:

ben de beyaz olduğu için aldım :) narva contrast + tan sonra

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
hahahhayt [emoji3] Olacak tabi, az mi ekmeğimizi yedi [emoji51]
Ben yanlis anlamisim mevzuyu, otomatik yukseklikle karisti [emoji16]
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Alpay Sumer

Arkadaslar merhaba, Son zamanda H3 alip kullanan ve gercekten kullanisli guzel fiyati da uygun diyebileceginiz sis ampulu öneriniz var mi?

Led istemiyorum.Asiri beyaz olmamali..

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
All seasons

Farklı ol
Sis içinse en güzeli ?
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:
6 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:
All seasons

Farklı ol

Sis içinse en güzeli ?

sis icin evet. 

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

sis için bende araştırıyordum iyi denk geldi konu :)

birde Osram Fog Breaker 2600K diye bir ürün var 

şu anda bu şekilde standart h3 var üzerinde

dvN36n.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...