İçeriğe Yönlendir

LPG taktıranlar

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Cihan Tiftik

Güle güle kullanın..

Az kaldı az.. En bi düzünden brc yakındır.. :nazar:

Yorum bağlantısı
Aydın Bengü

Çok pişman olursun çok.

Niye daha önce taktırmadım diye :)

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Abi hayırlı olsun güzel seçim..Keyifli gezmeler..

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
(düzenlendi)

Murat hayırlı olsun.Stepne dik olarak sığmıyormu?

tarihinde Evren Bar?? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Bala

Hani taktırmam diyordun zamanında. Sonunda pişman olacağın şeyleri söylemeden önce bir daha düşünmek lazım hele ki toplantılarda. Şaka bir tarafa güle güle kullanın. Doğru yol LPG. Forever LPG. :)

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
Ah zamanında simit depo koydurmayan kafamı ...

Değiştir depoyu :)

Yorum bağlantısı
Serkan Yakut

ah ah çok geç kalmışsın be kardeşiim geçen günlere baktığında akılından geçenler bunlar olacak

2 adet ford aracımız var 2 sindede lpg sistemi var allahtanda aldığımız zaman takmışız yaptığımız karları bi yere atsaydık şimdi bi 5-6 bin YTL kar etmişizdir çünkü yılda 150.000 km ye yakın yol yapıyoruz ayrıca dikkat ettinizmi bilmem ama aracın yağ değişim süreside uzadı eskisi gibi çabuk kirlenmiyo oylede kardayız yani şimdiye kadar çokkk kazandık çokkk :) (Lütfen Peşimden Gel) bu slodanı çok sevdim yaww :)

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Hayırlı olsun.

OV için şart oldu bu LPG.

Biz de mi taktırıp hidayete ersek ne yapsak?

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Nasıl unutayım kardeşim. Benim araba LPG'li deyince uzaydan gelmişim gibi bakıyordun. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hayırlı olsun.. Allah utandırmasın.. güle güle kullan kardeşim..

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Konu yine kaç lt. yakıyora geliyor ama benim araba uzun yolda da, şehir içinde de 40 lt gazla 450-500 km yol yapıyor.Buna bir anlam verebilen varmı?

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Şehiriçi-şehirdışı hiçmi fark olmaz?

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Batıkent'de oturmaktan şehir içi şehir dışı aynı. :)

Yorum bağlantısı
Tufan Has
forumdaki lpgli otomatik vites focus sayısı 2'ye çıktı anlaşılan

yanlış bende varım.bir daha tekrarlayım.bu foruma az yazsalarda yazmasalarda takip edenlerin sayısı çok fazla...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Furkan Atılgan
Bende Cumartesi taktırdım MY07'yi hayırlı olsun problemsiz kullanalım.

Hayırlı olsun Murat Abi.Bende sabırsızlıkla taktırmak için fırsat kolluyorum. My07 taktırmayı düşünüyorum bende,ama forumdan edindiğim bilgilere göre takan ustanın aracı tanıması,işinin ehli olması gerekiyormuş.

Siz hangi serviste taktırdınız?Herhangi bir problem çıktı mı?Kaça mal oldu?

Birde BRC nin bir servisiyle görüştüm.Elimizde bi müşteri çeki vardı kabul etmediler :selo: Öyle kaldık.Tartariniye sorduk çek kabul ederiz dediler.Arada kaldım valla.Tartarini tavsiye eden var mı?

Yorum bağlantısı
Furkan Atılgan
Fiyat konusun da ise 1550 ytl peşin,1750 Ytl 10 taksit yapıyorlar...

Şimdi bi hesap yaptım.Arabayı aldığımdan beri (19Aralık) yaklaşık 500 YTL lik benzin almışım :)

Aldığım gün LPGyi Taksitle bile almış olsaydım.175ytl taksite,300ytl lpgye verip üstüyle arabaya paspas takımı bile alabilirdim. :D

off off

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Hasan Aksüt
(düzenlendi)

Daha önce dönüşüm yaptırdığım ve sizinle paylaştığım aracımın LPG dönüşümü sonrası resimlerini çektim. İki noktada geliştirme peşinde olacağım. Bagaj altından çıkan aktarma borularını güçlendirme ve LPG devreye girdiğinde nadirde olsa ince bir metal sesi duyuyorum. Titreşimden yeni eklenen parçalardan biri oynuyor ve diğerine dokunuyor gibi sanki. İlginç olan LPG'yi devreden çıkarırsam sesde yok oluyor. :)

LPG gösterge/butonunu sigara kullanmadığım ve içtirmediğim için kül tablasına yerleştirilmesini istedim. Kapadığım zaman aracın LPG'li olduğunu algılamak mümkün olmuyor.

Bagaj altı ve genel işçilikten çok memnun kaldım.

tarihinde Hasan Aks tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Ayanoğlu

Hayırlı uğurlu olsun darısı benim başıma.Aslında aylardır düşünüyorum ve sonunda karar verdim taktırmaya.İnş.sorun yaşamam.Kaça taktırdınız kiti?

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Ankara'da Tunalı Motorlu Araçlar'a Teleflex marka taktırdım. Fiyatı 2.200 YTL'ye 10 taksitti diye hatırlıyorum. Peşin fiyat 1900 YTL'ye de takıyorlar.

Yorum bağlantısı
İbrahim Ayanoğlu

hayırlı olsun tekrar.Ben sanırım easyjet taktıracagım.Lavotoyla aynı firmanın ürünüymüş fiyatı birazdaha uygun.Teretdütlerim var ama artık randevuyu aldık çarşamba gününe.Kaçışımız yok.İnş hayırlı olur.

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Size de şimdiden hayırlı olsun.

Ben bu markayı Ford'unda kuzey avrupa ülkelerinde fabrikasyon olarak bazı modellerinde kullanması nedeniyle tercih etmiştim. Bir diğer nedende (biraz fazla pimpirikli olduğumdan olabilir) çok fazla sıkıntı ve yeniden ayar riski taşımak istemediğimden tam uyumlu modeli seçtiğimden emin olmaya çalışmak. Genel olarak edindiğim bir izlenim doğru markadan çok, doğru servis ve işçilik yönünde aslında. TL bazında %35-40 yakıt ekonomosi sağlayabileceksiniz.

Yorum bağlantısı
İbrahim Ayanoğlu

Bende uzun süredir araştırıyorum.Teleflex'in ismini ve kalitesini duymustum ama balıkesirde bu markayı takan yer bulamadım.Sadık otogaza taktıracam inş.İşçiliklerini ve tecrübelerini çok öven oldu.Dediğiniz gibi önemli olan kaliteli işçilik.Şehir içi kmde 330 ykr yakan biri olarak artık Lpgye geçmenin zamanı gelmişti.Focusa değilde jipe binsem ancak bukadar yakar heralde:)Otomatik vitesin dezavantajıda bu.Neyse.. Srounsuz sürüşler diliyorum.İyi geceler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...