İçeriğe Yönlendir

LPG taktıranlar

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Fahri Bal

brc markasında lpg bitmek üzereyken sesli ikaz veriyor.onun dışında sesli ikaz yok

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim Brc, anahtar lpg pozisyonunda iken lpg bitipte benzine geçince sesli ikaz verir.

Yorum bağlantısı
Fikret Uluçay

Dün Milano marka kitin,İstanbul dağıtıcı firmasını aradım.Şikayetimi aynen anlattım.Exstra olarak sesli uyarı sistemi satıyorlarmış.Hatırı sayılır miktarda para ödeyip lpg taktır,sonrada birde sesli uyarma için para öde...Birde şu olaya canım sıkıldı;motor arıza ışığı ,gaz bitip benzine eçer geçmez yandı.Acaba her seferinde bu tekrar edermi ?

Yorum bağlantısı
Fikret Uluçay

Artık bu şekilde kullanmaktan başka çere yok.Tek tesellim başka sorun çıkartmaması.

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Özenli ve az trafikli şehir dışı parkurunu da içeren tüketim denememde fark ettiğim bir nokta var. Yakıt bitmek üzere olduğunu gözlemlediğim sıralarda bir yokuş tırmanışında 2100 devirde bir titreme sesi algıladım ve gaz pedalına ulaşan bir etki yaratıyor. Benzinde gözlemlemediğim bu nokta bir problem olabilir mi?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mesut Öncel

Arkadaşlar 2006 model mondeo trend için tartarini sıralı sistem LPG taktıracağım. Peşin 1600, 12 ay vadeli 1800. Sizce aracıma göre uygun mu? Fiyatı makul mu?

Yorum bağlantısı
Çağdaş Yalman

Bugun itibariyle BRC my07 ledik arabamı. Montaj asıl ustanın olmayışı nedeniyle biraz uzun sursete temiz, düzgün bir monaj oldu. şimdilik 15-20 km lik bir yol yapsamda performansından memnunum herhangi bir gerileme yok. önümüzdeki günler gösterecek durumu ankara yolunda test edeceğim. fiyat olarak 1500 ytl ödedim..

Yorum bağlantısı
Ersin Karaca

Ödediğiniz fiyat normal bizde o sularda bir fiyata yaptırmıştık,bir de ilk başlarda bir şey değişmemiş gibi oluyor ama bence biraz kullandıktan sonra çekişin azaldığını hissediyorsunuz

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu

arıza lambası falan yanmadı değilmi daha gerçi yeni ama.inşallah sorunsuz ve masrafsız binersiniz.ben bugün soğudum lpg bağlatmaktan ama mecbur kalırsam gözümü kapatıp bağlatacağım, biraz gaza ihtiyacım var bağlatmam için :seytan:

Yorum bağlantısı
Çağdaş Yalman

şimdilik bişi yanmadı yandıda ben takmadım kafaya benzin ışığı sarı sarı yandı takmadım kafaya :seytan:

Yorum bağlantısı
Ahmet Kalkan

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Ben de MY 07 kullanıyorum.İlk taktırdığımda arıza lambam yanmıştı (2 kez) ondan sonra bir problem yaşamadım çok memnunum.Şehir içinde 100 km ye 10 lt civarı yakıyor.

Yorum bağlantısı
Çağdaş Yalman

Ümrraniye Güven sanayi sitesinde taktırdım. bakalım kac km yapıcam merak ediyorum bende..

Yorum bağlantısı
Fatih Susuz

hayırlı uğurlu ekonomik olsun çağdaş abim bende taktıracam da ne tavsiye edersiniz taktırmadan önce sorup soruşturmuşsunuzdur mutlaka

:)

Yorum bağlantısı
Çağdaş Yalman

Aslında bu sorunun cevabını benim vermem ne kadar doğru bilmiyorum cunku benimde ilk deneyimim ama araştırmalarım ( sanki akademik bişeymiş gibi oldu :) ) ve eş dostla konuştuklarım kadarıyla fiyat kelite olarak sıralama KME BRC telefex olarak geldi bana. brc ve telefex taktıranlar memnun ama KME taktıranla görüşmedim.. ama butür olayların hepsinde oldugu gibi bu iştede en eönemli unsur iyi bir işçilik.. montaj sırasında arabanın başında durun aklınıza takılanları nabza şerbet vererek suyunu çıkartmadan sorun. hem fikriniz bilginiz olsun hemde aklnıza yatmayan yerlerde şöyle olsa nasıl olur gibisinden fikirlerinizi aktarın.

Yorum bağlantısı
Çağdaş Yalman

ben arabayı alalı 10 ay oldu 20k yol yaptım bunu gazla yapsaydım arabayı değiştirmiştim :)

Yorum bağlantısı
Ömer Gürgen

aramıza hoşgeldiniz çağdaş bey. bende my07 taktırmıştım 3 hafta önce 1550-10 taksit. peşin fiyatımı 1500 ytl.

Yorum bağlantısı
Çağdaş Yalman

Benimkine Plug&Drive yüklemediler daha doğrusu takan adam eski program atıcam dedi motor eski model oldugundan.

Yorum bağlantısı
Ömer Gürgen

güle güle kullanın murat bey bende my07 taktırmıştım problem yok şimdilik...

Güzel tercih.

Benimkine Plug&Drive yüklemediler daha doğrusu takan adam eski program atıcam dedi motor eski model oldugundan.

ne yani benimkide 2001 model ama pluq&drive yüklü.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...