İçeriğe Yönlendir

Mondeo II - Koltuk Yükseklik Ayar Dişlisi

Misafir

Recommended Posts

Serkan Toker

Burçin Kabasakal, Kemalettin Karatum, Uğur Demir, adreslerinizi tornacıya gönderdim.Bugün veya yarın birer adet dişli kargo ile size ulaştırılacak....Hesap no'yu birazdan buraya yazarım...

Benim mondeonunda koltuğu çalışmıyor düğmeye basınca motor sesi geliyor ama koltukta bir hareket yok heralde dişlidir bu dişliden bende 1 tane almak istiyorum yardımcı olur musunuz? teşekkürler.

Oluruz tabiki, adresinizi yazın sizede göndereyim bir adet dişli...

Hesap numarasını buldum arkadaşlar,

15'şer lira gönderirseniz sevinirim...

Serkan Toker, Garanti bankası Ankara Bilkent Şubesi H.no:393-6684492

Güle güle kullanın inşallah işinize yarar istediğiniz gibi olur.Görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Burçin Kabasakal
Burçin Kabasakal, Kemalettin Karatum, Uğur Demir, adreslerinizi tornacıya gönderdim.Bugün veya yarın birer adet dişli kargo ile size ulaştırılacak....Hesap no'yu birazdan buraya yazarım...

Serkan Bey, ilginize teşekkür ediyorum. gereken meblayı yarın yatıracağım ama kargo ücretini nasıl ödeyeceğiz; ödemeli gönderiliyor anladığım kadarıyla. Ustayı zor durumda bırakmayalım.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Serkan Bey, ilginize teşekkür ediyorum. gereken meblayı yarın yatıracağım ama kargo ücretini nasıl ödeyeceğiz; ödemeli gönderiliyor anladığım kadarıyla. Ustayı zor durumda bırakmayalım.

Kargoyu büyük ihtimal ödemeli gönderir, Aras kargo ile...Adresleri kağıda yazıp fax çektim. Sonra ne olur ne olmaz diye aradım az kalsın hepiniz birer tane bagaj motorunun dişlisinden oluyordu birer tane.. ;) Poşetler açılıp değiştirildi dişliler.Aklınızda olsun bagaj motorunun içindeki dişliden de var elinde, lazım olursa. :p

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Abi sende olmayan dişli var mı ;)

Hemen hemen her markanın kırılan dişlilerinden epeyce var, Bmw sunroof dişlisinden megane klima dişlisiydi galiba, Peugeot dan, Mercedes e hepsi var isteyin yeter.. :p

Yorum bağlantısı
Burçin Kabasakal
Kargoyu büyük ihtimal ödemeli gönderir, Aras kargo ile...Adresleri kağıda yazıp fax çektim. Sonra ne olur ne olmaz diye aradım az kalsın hepiniz birer tane bagaj motorunun dişlisinden oluyordu birer tane.. :) Poşetler açılıp değiştirildi dişliler.Aklınızda olsun bagaj motorunun içindeki dişliden de var elinde, lazım olursa. :yuzucu:

Yani zorla bagaja otomatik açma pompası taktıracaksınız :mangal:

İnşallah sonunda koltuğum ilk günkü gibi yükselecek ve alçalacak... yükselecek, alçalacak...

İlginize bir kez daha teşekkür ediyoruz... :gunesli:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Yani zorla bagaja otomatik açma pompası taktıracaksınız :gunesli:

İnşallah sonunda koltuğum ilk günkü gibi yükselecek ve alçalacak... yükselecek, alçalacak...

İlginize bir kez daha teşekkür ediyoruz... :)

Sizin aracın bagajı içerden açılmıyormu veya anahtarla kumandadan ?

Yorum bağlantısı
Fatih_Keskin

Bu dişliler plastik mi? yoksa metal mi? ikisinden de 1 er tane alsak 30 TL mi göndereceğiz? Teşekkürler.

Benim bagaj kapağı düğmeden açılmıyor.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Koltuk dişlisi plastik, bagaj için olan en son metaldi..Ancak plastik olanlar bence metalden sağlam oluyor, çünkü esneyebiliyor. Bagaj motorunun içini açın, dişlinin bir fotoğrafını çekin aynı dişli ise gönderelim. Fiyatları aynı olması gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Guest U?ur Demir

serkan abi hayırlı akşamlar

çok sağol dişli bugün elime ulaştı parayı yarın hesabına yatırıyorum.

tekrardan ilgin ve alakan için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Burçin Kabasakal
(düzenlendi)
Sizin aracın bagajı içerden açılmıyormu veya anahtarla kumandadan ?

Şaka maksadıyla "ZORLA" diye yazdım. :lol2:

Hayır, bagaj kilidi anahtardan açılıyor ama kapak kalkmıyor, kapağın kalkması için bagaj kilidine bastırıyoruz.

Benimki 98 model Mondeo (MK 2, "B" TİPİ KASA)

Aman dişli bir üst modele ait olmasın ?

Kusura bakmayın, genelde gece cevap veriyorum.

tarihinde Hakan G tarafından düzenlendi
Gereksiz renkler
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Şaka maksadıyla "ZORLA" diye yazdım. :D

Hayır, bagaj kilidi anahtardan açılıyor ama kapak kalkmıyor, kapağın kalkması için bagaj kilidine bastırıyoruz.

Benimki 98 model Mondeo (MK 2, "B" TİPİ KASA)

Aman dişli bir üst modele ait olmasın ?

Kusura bakmayın, genelde gece cevap veriyorum.

Kapağı kendisi açan Mondeo varmı, varsa ben neden bilmiyorum? :D Bagaj kilidinde benim bildiğim bir motor var ve bagajın kilitini açıyor, yani kapağı yukarı kaldırmıyor...Kesin cevabı emmi verir galiba, ne de olsa düplü mondisi var, açıp kurcalamıştır kendileri. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kesin cevabı emmi verir galiba, ne de olsa düplü mondisi var, açıp kurcalamıştır kendileri. :D

Bir ara.. focusunkini kendi kalkar yapabilirmiyim diye düşünmüştüm.. :D

Mondeo da hiç düşünmedim..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Bir ara.. focusunkini kendi kalkar yapabilirmiyim diye düşünmüştüm.. :rofl:

Mondeo da hiç düşünmedim..

Yapamazsın zaten, sağlam teknik bilgi gerektirir.... :D :D :fiuw::rofl::D:superman::p

Yorum bağlantısı
Burçin Kabasakal
Yapamazsın zaten, sağlam teknik bilgi gerektirir.... :s:p:fiuw::vreka::seytan::superman::f1:

Şakayı bırakın ...

var mısınız bir proje geliştirelim... :D

Bu arada bagaj motor dişlisinin hassas olduğunu bilmiyordum. Bagaj dişlisi deyince, bir an üstü modellerde otomatik kalkan kapak var sandıydımdı da :moil:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Serkan Bey

Aynı dişliden benim de ihtiyacım var. Benim için de bir tane yaptırabilir misiniz.

Şimdiden teşekkür ederim.

Havaleniz ulaştı, teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
Burçin Kabasakal
Vaktim yok :rolleyes:

Tamam fotoğrafları ben çekmeyeceğim :D

canınız sağ olsun. Zaten acelemiz de yok :bravo:

Yorum bağlantısı
Burçin Kabasakal
Havaleniz ulaştı, teşekkür ederim..

Merhaba Serkan Bey, dişli elime ulaşmadı nakliye şirketinin adı ve paket takip numarasını öğrenebilir miyim?

Yorum bağlantısı
Kemalettin Karatum

Bu sabah Serkan Bey den gelen dişliyi taktırdım. Koltuk artık yükselip alçalıyor.

ilgilenen herkese çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Burçin Kabasakal
Bu sabah Serkan Bey den gelen dişliyi taktırdım. Koltuk artık yükselip alçalıyor.

Ben de böyle yazmak istiyorum ... :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Hangi kargo şirketiyle geldi?

Ben de böyle yazmak istiyorum ... :D

Aras kargo olma şansı yüksek, ben gönderi numarasına ulaşmaya çalışayım, eğer kargo fişi duruyorsa burdan iletirim...Bu arada gelirse sizde yazın lütfen, bu aralar foruma pek giremiyorum, birkaç gün daha sürecek galiba....Bugün ilk baktığım konu bu oldu... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Kemalettin Karatum

Aras kargo olma şansı yüksek, ben gönderi numarasına ulaşmaya çalışayım, eğer kargo fişi duruyorsa burdan iletirim...Bu arada gelirse sizde yazın lütfen, bu aralar foruma pek giremiyorum, birkaç gün daha sürecek galiba....Bugün ilk baktığım konu bu oldu... :D

Bana Aras Kargo ile geldi.

Yorum bağlantısı
Burçin Kabasakal

Aras kargo olma şansı yüksek, ben gönderi numarasına ulaşmaya çalışayım, eğer kargo fişi duruyorsa burdan iletirim...Bu arada gelirse sizde yazın lütfen, bu aralar foruma pek giremiyorum, birkaç gün daha sürecek galiba....Bugün ilk baktığım konu bu oldu... :D

Sağ olasın Serkan Bey, paket elime ulaşır ulaşmaz haber vereceğim. Sabırsızılığım için de kusura bakmayın. :rolleyes::f1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...