İçeriğe Yönlendir

Mondeo II - Koltuk Yükseklik Ayar Dişlisi

Misafir

Recommended Posts

Yusuf Al

Herkese merhabalar.

Bugün tornacıda dişliyi aynen sizlerin tavsiye ettiği gibi taktırdım.Şimdilik sorunsuz çalışıyor çok şükür.

Ve koltuk bayağı bi aşağı indi ve daha rahat oldu. ;):nazar:

Özellikle serkan kardeşime ve sitenin diğer üyelerine çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.Emeğinize sağlık arkadaşlar..

Hayırlı Akşamlar..

Yorum bağlantısı
Burçin Kabasakal
Sarıdan olsa o kadar sağlam olmaz, rahat olun... :) Yalnız takarken mil üzerine delik açıp pimle sabitlemeniz gerekiyor...

+06

Bizzat fırında yumuşatma ve çelik uçlu matkapla delme testlerine t

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Serkan Toker

İstanbul yolu, erciyes işyerleri sitesine Liva pastanesinin oradan girince 200 metre kadar ilerde sağda cadde üstünde Saygınlar Makina var..Sarı renk bir tabelası var, Mustafa beyi veya oğlunu bulun..Dişliyi tarif edin, hatta mili söktürüp götürürseniz onlar sabitlerler dişliyi üzerine..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih Karaot

Koltuğu söktüm,motoru söktüm,serkan bey in verdiği adrese gittim,mustafa usta saolsun yardım etti,25 liraya dişliyi taktılar,ben de koltuğa taktım,böylece 25 liraya problemi çözmüş olduk,serkan beye teşekkürler....

Yorum bağlantısı
Hasan Hüseyin Biçici

serkan bey benim aracımda da sanırım aynı problem var cmax ile mondeo nun dişllileri birbirine uyar mı acaba. Düğmeye basıyorum motor sesi var fakat hareket etmiyor. En kısa zamanda söküp bakacağım inşallah.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ayhan Sırtıkara
Arkadaşlar, MkIII Modeo'nun koltuk motoru dişlisinin kalıbı hazırmış. Biraz farklı bir dişli, isteyen ihtiyacı olan varsa buraya yazabilir. Erdoğan abi iki tane istedi, sabah yola çıkıyorlar.

Serkan bey, teklifiniz halen geçerli midir? Bende de var aynı maraz sanırım. Tam teşhisi koyayım, aynı tornacıdan getirebiliyorsak sizden rica edeceğim.

Selamlar

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara
Siz arızayı belirleyin gönderirim... :)

Teşekkürler hocam, rahatsız edeceğim.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Abdullah Yağlı
Elinde hazır vardı Çağlar Bey. Ustanın açık adresini bilmiyorum tam ama telefonu vereyim. Kendi arabası da 96 mondeo. Ayrı bir seviyor, ilgileniyor mondeolarla.

Hacı Usta

Roma Kaporta - Boya

Tel: 0312 278 05 66

Biraz zaman geçmiş ama bu numaradan arayıp sizin tavsiyeniz üzerine geldiğimizi söylesek yardımcı olurlar mı, aynı sıkıntı benim araçtada var?

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
Serkan Toker ne ÖM cevap verdin nede iletilerime.Çok ilgili arkadaşmışsın.Size formunuzda selametler.

mümkünse kaydımı silin.

Ahmet Saymaz

0532 226 92 79

ahmet bey serkan moderatörümüz 196.iletide adresi vermiş zaten.diger iletilere baksaydınız yaptıran arkadaşlarımızda size yardımcı olurdu.hatta evren bey sagolsun telefon numarası bile yazmış.abdullah bey iletisinde görünüyor.bu şekilde alınganlık yapmanıza üzüldüm dogrusu.serkan bey yoksa diger arkadaşlarım seve seve size yardımcı olurdu.onlara öem yollasaydınız keşke.verdiginiz numaradan ulasşlacaktır eminim.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Serkan Toker ne ÖM cevap verdin nede iletilerime.Çok ilgili arkadaşmışsın.Size formunuzda selametler.

mümkünse kaydımı silin.

Ahmet Saymaz

0532 226 92 79

Bütün foruma cevap verdik sizi ayırdık sandınız sanırım.... :D Günde kaç öm geliyor demeyeceğim, ancak eğer hala dişliyi istiyorsanız tornacı sizin arabanın modelinden emin olamadığı için ya dişlinin fotoğrafını ya da üzerindeki diş sayısını istiyor...Yine forumdan Ayhan bey için sorduğumda bu cevabı vermişti...İmkanınız varsa eğer dişliyi söktürüp dediğim şekilde bilgi verirseniz gönderebilirim... :D

Tornacının web sitesi aşağıda, isteyenler ulaşabilir..

http://www.sayginlarmakina.com.tr/

Daha sonra dişliyi milin üzerinde sabitlemek için başka tornacıya gitmeyim derseniz miliyle beraber isteyin... :D

Yorum bağlantısı
Hehe.. :D

Serkan görevini ihmal etmiş :D

bence üyelerde azcık araştırsın bir üstteki iletide telefon yazıyor ona baksa idi iyi olurdu.kişiye özel ilgi beklenmemeli sanırım.forum sayfaları bunun için var silinmiyor bilgiler.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
4. mesajda küsmek normal değil... ;)

Gaddarsın....:D

Adam haklı. Biz hepimiz yeni üyelere yardımcı olmak. Onların nazını çekmek. Her türlü isteklerine hemen cevap vermek zorundayız. Görevimiz o :D

Görevi ihmalden kendime ceza düşünüyorum...:)

Hehe.. :)

Serkan görevini ihmal etmiş :D

Kesin cezamı...:p

bence üyelerde azcık araştırsın bir üstteki iletide telefon yazıyor ona baksa idi iyi olurdu.kişiye özel ilgi beklenmemeli sanırım.forum sayfaları bunun için var silinmiyor bilgiler.

Okunabilir bir forum olması için çok uğraşıyoruz abi ama olmuyor maalesef, sende haklısın.... :good1:

Yorum bağlantısı

bence her şekilde okunabiliyor forum çokta güzel ve detaylı azcık okuyanın gayreti ve sabrı lazım buda olsa fena olmaz ama forumun ve görevlilerin suçu yok bunda.benim düşüncem bu.iletilere düğzgünce bakılsa zaten aradıgı sorunun cevabının yazılmış oldfugu görülüyor.bu konu başlıgında biraz önceki iletide anlattıgın detay kaç kişiye aynı şekilde anlatılmış ortada.buda çok degerli bir ilgi oluyor bence.

Yorum bağlantısı
Nezaket Gürsoy

2 gündür içimdeki "çalışma isteksizliği dişlisine" ilişkin yardımcı olunmadığı için küstüm. Gereğini arz ederim. :p

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
2 gündür içimdeki "çalışma isteksizliği dişlisine" ilişkin yardımcı olunmadığı için küstüm. Gereğini arz ederim. :D

Nalan işyerinde, gidip yemek istiyorum de sonra da içebildiğin kadar çay içip öylece bırak kaç..:p

İki ile çarp yapar 30-40. MHP'nin 40'ıncı yılı kutlu olsun :hahahoho:

sen onun metallica versiyonunu da bilirsin kesin...:rofl:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 gündür içimdeki "çalışma isteksizliği dişlisine" ilişkin yardımcı olunmadığı için küstüm. Gereğini arz ederim. :hahahoho:

Sen çocuklarını özlüyorsun... Yapacak bir şey yok :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...