İçeriğe Yönlendir

C-Max'lere aksesuarlar

Ergin Şendağ

Recommended Posts

Ergin Şendağ

Arkadaşlar, c-max trendime tavan çıtası düşünüyorum. Orjinal BARAN servisde 250 ytl, istanbul Bostancı sanayide taktıran gördüm 125 ytl imiş( pazarlıkla belki 100 ) , orjinal yerlerine uyuyormuş.

Bi de CMS jant düşünüyorum, orjinal ghia'dakine en benzeyen modeli olabilir mesela, seyahat kolçağı da mümkün olduğunca iç döşeme rengine yakın olmalı...

Bu bağlamda, sizce CMS jant nerede uygun fiyatlı bulunabilir Anadolu yakasında, bi de kol dayama için (Aksaray'dan aldığını ifade etmişti Kemal bey ama karşıya gitmeden) Anadolu yakasında) tavsiye edebileceğiniz bi yer var mı?

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

sagolasın Galip bey, niyetim var zaten Bostancı sanayiye..oraya da bakarım

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
CMS jant alcağınıza orjinal çıkma ghia jantı bulurdum ben olsam .

çıkma jant sordum bi kaç yere buralarda uygun bulamadım, bi de kirli gözüküyorlar...yeni bi şey alsam tahmin ederim ki taksit de yaparlar...600 gibi fiyat veriyorlar.

cms nin sitesine baktım yeni modellere, SİZCE HANGİSİ 2004 c-max'e gider en çok?

ben en çok "whirlwind" ve "C1" i beğendim ama dier markalara (CMS dışındakilerden fiyatı uygun olanlar) bakmadım henüz...

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
Hurricane ve ya t10.

teşekkürler.

Sade daha mı çok yakışır?

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
(düzenlendi)

arkadaşlar bunlardan birincisinin tavan çıtası orjinal yerinden daha mı uzun sanki?

orjinali çık kısa çünkü!

bu diğeriyle aynı mı, yoksa 1. daha mı uzun?

Arabanın geri kalanı sade değilmi zaten?

evet doğru

Bence C6 ya da whirlwind çok yakışır C-Max'e.

whirlwind'i ben de beğendim, C6 nın kolları ince sanki biraz spor durur, sade değil de...

tarihinde Ergin ?en tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

ergin bey resimlerdeki tavan çıtalarının ikiside orjinalmi?baska bi markanın tavan cıtasıda takılmıs olabilir.mesela ben aracımı aldıgımda üzerinde tavan cıtası vardı.lastikle tavana yapıştırılmıs şekildeydi..cıkardıktan sonra ögrendimki çıtalar renault kangoo yaaitmiş..eklediginiz resimlerdede boyle bi durum söz konusu olabilir

jant olarakta storm yada c6 olabilir...bende kendi c-max im için FII ghia jantı düşünüyorum ama nasıl olur bilmem ve uyarmı bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
ergin bey resimlerdeki tavan çıtalarının ikiside orjinalmi?baska bi markanın tavan cıtasıda takılmıs olabilir.mesela ben aracımı aldıgımda üzerinde tavan cıtası vardı.lastikle tavana yapıştırılmıs şekildeydi..cıkardıktan sonra ögrendimki çıtalar renault kangoo yaaitmiş..eklediginiz resimlerdede boyle bi durum söz konusu olabilir

jant olarakta storm yada c6 olabilir...bende kendi c-max im için FII ghia jantı düşünüyorum ama nasıl olur bilmem ve uyarmı bilmiyorum

orjinalitesini bilemeyecem çünkü resimler netden...kangonun çıtası uymaz bence çünkü eğimini ayarlamak zor olur diye düşünüyorum

evet yerine oturmayanlar orjinal değil, ben samandırada doblo, kango, transit gibi araçlar için bu sdetleri yapan atölyenin önünden geçiyorum her gün...fiyat orda saddece 75 YTL ama oradakilerin hiç birisi uymuyor c-maxin tavan eğimine ve orjinal takma yerlerine....adama dedim biraz uzat ve eğ; olmaz dedi uğraşamayız...yapmadı..

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
zaten yerlerine uymuyo benim bahsettiklerim.tavan üzerine lastik yapıstırıp onun üzerine sabitlemişler.

onun resmi var mı görmek isterim, merak ettim.

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
(düzenlendi)
su an fabrikadayım resimler yok ama yarın yollamaya calısırım..

iyi olur...kolay gelsin..(fabrika ne üzerine üretim yapıyor bu arada?)

tarihinde Ergin ?en tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oben Özdemir
(düzenlendi)

ben aracıma bu jantı aldım bayağı tuzlı oldu ama yakıştı sizce

Tomason TN1 225/35/19 inch Eagle F1 asymetric lastik ve 35mm Eibach takılı

tarihinde G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

jantlarınız hayırlı olsun cok yakısmıs..35 yanak cok skıntı cıkarıyormu cukurlarda?

Yorum bağlantısı
Murat Özkul

Merhaba Ergin Bey

Benim cmax da cms c6 jant var oldukçada hoş duruyor bence. Tavan çıtası için bir arkadaşım yaptırmış bağlantı yerleri uymayanından siyah silikon yada o tarz bir madde ile yapıştırılmış yakından baktığınızda kötü duruyor birde yerinden çıkacakmış hissi veriyor. silikonun tutması için yayılmış bence bağlantı yeri uyan tavan çıtası bulursanız taktırın bence

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...