İçeriğe Yönlendir

C-Max'lere aksesuarlar

Ergin Şendağ

Recommended Posts

Fatih Çalıkuşu
cok guzel olmus fatih bey gule gule kullanın..plakanın alt tarafında bi cıkıntı var orayı nasıl hallettiniz?kesim datası ne için?

teşekkürler,çıkıntı problem oluşturmadı,ST yazısı digital baskı yapılabilmesi için grafiker bir arkadaşımdan destek almıştım

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

fatihcim güle güle kullan, çok şık olmuş.. :D

ST yazısı suyla temas edince ne olur?

sakla görüşünce alırım birini..

tavan çıtası işini ne yapacaz, çıkma peugotcu pek göremiyorum

Yorum bağlantısı
Misafir

kesim datasını nasıl alabilirim fatih bey sizden?gelecek hafta sonu ankara ya gidicem tavan cıtasına sizin için ordan bakabilirim istersiniz

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

iyi olur çağlar

..gri uzun şık bi tavan çıtası arıyoruz, krom ince ve kısa değil

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

tamam ergin abi ben haftasonu bakar fotolarını cekip sana mail atarım..

ergin abi aslında benim aklımda bi fikir daha var ama olurmu bilmiyorum.sizinde fikrinizi alıyım istiyorum..c-max in arka stoplarının yan tarafında ücgen seklinde boydan boya uzanan bi cıkıntı var.far ettinizmi bilmiyorum..onun içine boydan boya led lamba takabilirmiyiz acaba?stoplarla beraber veya sinyallere kırmızı film cekilip onlarla beraber yansa nasıl olur acaba?

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

tabi ki olabilir ama teknik yeterliliğini yapan arkadaşlara mesela focus sw sabibi tayfun kardeşe sormak gerekir..neden olmasın?

yeter ki işçilik temiz olsun...

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
fatihcim güle güle kullan, çok şık olmuş.. :nazar:

ST yazısı suyla temas edince ne olur?

sakla görüşünce alırım birini..

tavan çıtası işini ne yapacaz, çıkma peugotcu pek göremiyorum

suya dayanıklı bildiğim kadarıyla folyolar ama tabi bunu zaman gösterecektir,tavan çıtası ben şimdili askıya aldım

ST folyo senin için ayırdım bil

kesim datasını nasıl alabilirim fatih bey sizden?gelecek hafta sonu ankara ya gidicem tavan cıtasına sizin için ordan bakabilirim istersiniz

cagaym07@hotmail.com bu adrese mail atarım en kısa zamanda

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

eyvallah ..sagolasın..C U soon, then. :nazar:

Yorum bağlantısı
Yasin Yaparoğlu

goruntu1084km4.jpg

goruntu1091sg5.jpg

goruntu1086nm7.jpg

bunlarda bizim araçtaki ufak tefek işlemler bana göre yeterli geliyor daha fazlası bozar aracı

-cam filmi

-16' jant 205 55 16 lastik

-tavan çıtası

-bagaj kapısı yazı iptali

-kare plaka

-beyaz ledli arka plaka aydınlatma lambası var ama gece fotosu yok onuda daha sonra koyarım güzel bi görüntü sağlıyor.

bizden önceki sahibi yapmış bunları sağolsun :nazar:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

güzel olmuş güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
bunlarda bizim araçtaki ufak tefek işlemler bana göre yeterli geliyor daha fazlası bozar aracı

güle güle kullanın..çok şık olmuş bence ama kare plaka biraz..ne biliyim işte..

Yorum bağlantısı
Yasin Yaparoğlu

arka plaka eskiden yani aracı aldığımızda 59 plaka idi ozaman bu şekildeydi takipçi aynısından çıkarmış bizde taktık aslında uzun plaka daha iyi duruyor ama şimdi değiştirmek zahmetli iş kalsın böyle dedik.

Yorum bağlantısı
Misafir

sagolun fatih bey

ergin abi bu stop işini biraz kurcalayalım biz :nazar: yapabilirsek cok guzel olacak diye umut ediy

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih Çalıkuşu

C max için sıkıntı olan angel far yapan bir yer keşfettim internette hem angel hemde audi led sürmesini yapabiliyorlar fiyat 200 ytl ,yer ise rami de detayları konuşmak için fırsatını bulunca bir uğramayı düşünüyorum tabi angel ve sürme ayrı ayrı isteğe göre fakat fiyat sabit

ben daha kırık olduğu için orginal kolcağı bile kullanamadım

Yorum bağlantısı
Misafir

ergin abi haftasonu ankarada tavan cıtasını arastırdım biraz ancak 407 nin bulamadım.belki hurdacıdan kazalı arabadan bulabilirsiniz dediler.

fatih bey bahsettiginiz yerin internet adresini verebilirmisiniz?

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

çağlarcım sagolasın..evet bulması zor

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Tüfekçi
(düzenlendi)

bana şu st çıkartmasının datasını :D yollayabilecek misiniz ;) bakayım yaptırabilirsem ondan yaptırayım

tarihinde Mustafa T tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Fatih Çalıkuşu

krom kapı kolu ve cam fitili üzerine uygulamalarım ve siyah tavan barı uygulama, orginali silver renkli ve düz tavan çıtasını kavisli tavana uyguladım

tavan çıtası siyah metalik renkte oto boyası ile boyandı

müzik sistemim için kendi projelendirdiğim kabinimi yaptırdım sonunda ,bir tek montaj kaldı geriye

24012009228tp3.jpg

w640.png

24012009229vf2.jpg

w640.png

24012009230vq3.jpg

w640.png

24012009231uk2.jpg

w640.png

Yorum bağlantısı
Misafir

güle güle kullan fatih abi güzel olmus.cam fitilindeki nikelaj boydan boya olsa nasıl olurdu acaba?yani öndeki kelebek camda ve arka camdada

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

takım halinde dört parça satılyor genelde,dediğin dibi olsa bütünü tamamlar daha şık olabilirdi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...