İçeriğe Yönlendir

C-Max'lere aksesuarlar

Ergin Şendağ

Recommended Posts

Fatih Çalıkuşu
tavan barlarını nasıl taktın abi?

silikonla

güzel olmuş güle güle kullanın..

teşekkürler

Ah be abi keşke söleseydin kabin işini tam anlamıyla bana :D

50 tl ye mal oldu,hem zaten senin yardımınla almadık mı sierrayı sen sağol yinede

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
silikonla

teşekkürler

50 tl ye mal oldu,hem zaten senin yardımınla almadık mı sierrayı sen sağol yinede

Yok abi ondan değil sana mantığını anlatıcaktım neyse kahvaltıda anlatırım :kutlama: Nede olsa orda buluşuruz :clapping:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Yok abi ondan değil sana mantığını anlatıcaktım neyse kahvaltıda anlatırım :kutlama: Nede olsa orda buluşuruz :clapping:

litre olayından bahsediyorsun galiba ama haftaya daha detaylı konuşuruz

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
litre olayından bahsediyorsun galiba ama haftaya daha detaylı konuşuruz

Kabin mantığından :kutlama: Tamam abi konuşuruz haftaya detaylı.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 5 ay sonra...
Alya Yeşilyurt
(düzenlendi)

bende bu jantı uyguladım arkadaşlar..17" lastikler 225*45*17 uygulanmış resimde var ama yükleyemedim tekrar deneyeceğim..

tarihinde Alya Ye?ilyurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar bende c-max'ıma tavan cıtası taktırdım nasıl olmuş sizce?

4227.jpg

tarihinde Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
baya yakışmış benimkinin aynısı iyi günlerde kullanın :p

teşekkür ederim Lokman abi.

daha yaptıracagım çok şey var zamanla inş hepsi olucak=)

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
inşallah sinyalleride beyaz yap :p

tamam lokman abi şu çamurlukta olan sınyallerı dıyorsun dımı

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
evet abim aynen o çamurlıktakilerden bahsettim.

tamam lokman abi dışını beyaz yapacam + krom çerceve ampüllü orjınal kalsınmı onuda beyaz yapalımmi abi nasıl olur

Yorum bağlantısı

Çamurluk sinyallerini şeffaf yaparsanız çok güzel olur.İçindeki ampul hafif sarı gibi yanıyor.Değiştirip değiştirmemek size kalmış ben değiştirmedim kendi ampülü duruyor.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Çamurluk sinyallerini şeffaf yaparsanız çok güzel olur.İçindeki ampul hafif sarı gibi yanıyor.Değiştirip değiştirmemek size kalmış ben değiştirmedim kendi ampülü duruyor.

Merhaba Çağlar Bey bügün aracıma ayak aydınlatması yaptıracaktım aksesuarcıya gittik bi türlü yeri bulamadık:S yok galiba benim aracımda.o şeffaf sinyalları sordumda yok onuda en kısa sürede yaptıracam

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Yalçın bey benim aracım trend ayak aydınlatması yok ancak bildiğim kadarıyla pedalların üst kısmında.Bazılarında tesisat hazır olarak var bende yoktu.Resimde işaretlediğim parçayı sökerseniz aydınlatmanın olduğu yere ulaşırsınız sanırım.Yolcu tarafında da var aynı parça.

fordcmaxinterior100408.jpg

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Yalçın bey benim aracım trend ayak aydınlatması yok ancak bildiğim kadarıyla pedalların üst kısmında.Bazılarında tesisat hazır olarak var bende yoktu.Resimde işaretlediğim parçayı sökerseniz aydınlatmanın olduğu yere ulaşırsınız sanırım.Yolcu tarafında da var aynı parça.

fordcmaxinterior100408.jpg

orayı söktük göremedik abicim 2 tarafıda söktük.

1073.jpg

1074.jpg

Bugun Ayak Aydınlatması için ampül taktırmaya gittigimde aksesauarcıda ampül tesisatini bulamıyınca kapı arası krom kaplama yaptırdım. nasıl olmuş arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Çağlar olması lazım abim belki başka yere bakmışlardır detaylı bir resim vardı onu arıyorum.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
yeri varmı peki Yalçın?

baktim lokman abi yeri var elektrik tesisatı yok

Galiba Yalçın abi nin aracında da yer yok Lokman abi.

yer var ama tesisat yok abim.

diğer tarafa resim ekledim yeri detaylı gözüküyor.

abi nasıl ben yaptırabılırım bu ayak aydınlatma işini yardımcı olursanız sevinirim

bugun bi kaç aksesauarcıya baktımda seffaf sinyal kapagı bulamadım nerde bulabilirim acaba?

Yorum bağlantısı

Yalçın abi ben Ankara da İkiler Oto var orjinal ford yedek parçacısı oradan almıştım.Yanlış hatırlamıyorsam çifti 30 tl idi.Servisten sorarsan onlarda vardır.Fiyatta aynı olur diye tahmin ediyorum.

Biraz önce inip tekrar baktım ayak aydınlatması için yer yok bizde.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...