İçeriğe Yönlendir

C-Max'lere aksesuarlar

Ergin Şendağ

Recommended Posts

Sinan Yalçın Durmuş
Yalçın abi ben Ankara da İkiler Oto var orjinal ford yedek parçacısı oradan almıştım.Yanlış hatırlamıyorsam çifti 30 tl idi.Servisten sorarsan onlarda vardır.Fiyatta aynı olur diye tahmin ediyorum.

Biraz önce inip tekrar baktım ayak aydınlatması için yer yok bizde.

tamam abim. ben yarın ford servise sorayım. orjinal 30 lira bişe degil yukardaki resimlere baktımda gercekten çok yakışıyor şeffaf :)

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Arkadaşlar bugun bi tane jant + lastik buldum 1 haftalık.

ford modeo ya takılmış geri sökülmüş

205*50*17 Boyutu lastik temiz 1haftalik 2010/3 üretimli. jant siyah güzel bi jant.

benim arabaya uyarmı bu şu anda üstünde 205*55*16 var. galiba yanlıs hatırlamıyorsam:D

bide arkadaşlar arabayı yorarmı 17 inc ?

Yorum bağlantısı
Misafir

Aracınız dizel veya ghia ise orjinal lastik ölçünüz 205/55/16..Sürücü kapısının iç tarafında kullanabileceğiniz lastik ebatları yazar.205/50/17 den emin degilim.sanırım tabanı biraz daha genişti.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Aracınız dizel veya ghia ise orjinal lastik ölçünüz 205/55/16..Sürücü kapısının iç tarafında kullanabileceğiniz lastik ebatları yazar.205/50/17 den emin degilim.sanırım tabanı biraz daha genişti.

Arabam dizel 2005 model 1.6 tdci trend 205*55*16 evet baktim. lastikcide ikinci el 205*50*17 fiyat 900 istiyor lastik ve jantlar daha 1 haftalık.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

arkadaşlar bide benım sürücü kol dayama içinde bi parçası kırılmış galiba herkeste bu sorun var galiba en alt seviyede duruyor yukarı kaldırdımda durmuyor onun için yapabilecegim bişe varmı acaba

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Yalçın abi ben Ankara da İkiler Oto var orjinal ford yedek parçacısı oradan almıştım.Yanlış hatırlamıyorsam çifti 30 tl idi.Servisten sorarsan onlarda vardır.Fiyatta aynı olur diye tahmin ediyorum.

Biraz önce inip tekrar baktım ayak aydınlatması için yer yok bizde.

bugun ford ergin yetkili servisinde çamurluk sinyallarını beyazlarıyla değiştirdim ampulleriyle. 42tl ödedim bu kadar palı oldugunu bilmiyordum=)) bilseydim değiştirtmezdim:D eski ampul ve sinyallarıda aldım. güzel oldu ama :)

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

arkadaşlar orjinal c-max paspas nerde bulabilirim. halı üstünde c-max yazan

Yorum bağlantısı
Guest ?smet
Merhaba Çağlar Bey bügün aracıma ayak aydınlatması yaptıracaktım aksesuarcıya gittik bi türlü yeri bulamadık:S yok galiba benim aracımda.o şeffaf sinyalları sordumda yok onuda en kısa sürede yaptıracam

Sealmlar aranıza yeni katıldım.Yalçın bey ayak aydınlatması için sizde tesisat varmı bilmiyorum ama çağlar kardeşimizin gösterdiği yere altta olacak şekilde ben led lamba koydurdum yarın resim çekip size gösteririrm ok .birde iç tavan aydınlatmasına da led lamba kullanırdanız süper bir aydınlatma oluyor bunu sonra tüm arkadaşlarla paylaşacağım size iyi ve kazasız günler diliyorum....

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Sealmlar aranıza yeni katıldım.Yalçın bey ayak aydınlatması için sizde tesisat varmı bilmiyorum ama çağlar kardeşimizin gösterdiği yere altta olacak şekilde ben led lamba koydurdum yarın resim çekip size gösteririrm ok .birde iç tavan aydınlatmasına da led lamba kullanırdanız süper bir aydınlatma oluyor bunu sonra tüm arkadaşlarla paylaşacağım size iyi ve kazasız günler diliyorum....

merhabalar aramıza hoş geldini.

benim araçta tesisat olmadigi için ampül takamadim tesisat çektirmem gerekiyor. ampül yerleri var sadece.

resimleri bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)

http://i1010.hizliresim.com/2010/10/17/5064.jpg

Park ampüllerini beyaz yaptım.

arka plaka ampüllerini led yaptım güzel oldu

ve far altına şerit led çektirdim resimler güzel degil ama arkadaşlar

telefonda çektim kusura bakmayın

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Yalçın arabam bölümüne daha güzel resimler çekip ekle derim,

özellikle gündüz çek resimleri :lol2:

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Yalçın arabam bölümüne daha güzel resimler çekip ekle derim,

özellikle gündüz çek resimleri ;)

lokman abi telefonum bozuldu kardeşimin teliyle çektim resimleri bi fotograf makinası bulup

arabayı yıkattıktan sonra resim çekip ekliyeyim=)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Karaaslan

18'' ford st jant ince yanak hız lastikleri süper gidiyo :flowers:

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Yüksel Kurt
arkadaşlar bunlardan birincisinin tavan çıtası orjinal yerinden daha mı uzun sanki?

orjinali çık kısa çünkü!

bu diğeriyle aynı mı, yoksa 1. daha mı uzun?

evet doğru

whirlwind'i ben de beğendim, C6 nın kolları ince sanki biraz spor durur, sade değil de...

Füme renkli araç çok güzel olmuş, bu etek altı, arka tampon altı ve tavan üstü barlardan taktırmak istiyorum serviste çok pahalı, İzmir dede orjinalini nereden bulacam onuda bilmiyorum, İzmirde nerede bulabileceğimi bilen varmı?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)
Füme renkli araç çok güzel olmuş, bu etek altı, arka tampon altı ve tavan üstü barlardan taktırmak istiyorum serviste çok pahalı, İzmir dede orjinalini nereden bulacam onuda bilmiyorum, İzmirde nerede bulabileceğimi bilen varmı?

aşağda benim tavan barına bakın.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/Duenden-Bu...ax-t193666.html

vidalıdır en son forumdan Metin Mustafa Oral kardeşimiz aldı taktı, gayet güzel ve vidalı, hoşunuza giderse bys tuning diye gogleden aratın, online satışları vardı. ordan Yakup beyle görüşün, fordclubtr den aradığınızı belirtin, 120 Tl normal fiyatı bize 100 tl ye veriyorlar :insaat:

tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...