İçeriğe Yönlendir

C-max Bi-Xenon (Hella) 4300K far modifiyesi

Ahmet Özbey

Recommended Posts

Fatih Çalıkuşu
hayırlı olsun abi çok sevindim yollara bakış açın değişecek hatta normal farlı arabaya bindiğinde farlar yanmıyo galiba diye bir yanılgıya düşeceksin xenonlara alıştıktan sonra :D

sadece bir ayar yapmak gerekecek,onun haricinde gayet iyi

Hayırlı olsun Fatih Abi, güle güle kullan...

sağol Mert Can,emeğine teşekkürler yalnız Mehmet usta fena nakiti seviyor

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
sağol Mert Can,emeğine teşekkürler yalnız Mehmet usta fena nakiti seviyor

Rica ederim abi, lafı mı olur. Ben gerekeni konuşurum onlarla. Montaj için ne kadar verdin?

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Rica ederim abi, lafı mı olur. Ben gerekeni konuşurum onlarla. Montaj için ne kadar verdin?

Nakiti seven ustaya gönderir ancak zaten :D;) Nakiti seven ustayı sevmem...Tekrar hayırlı olsun abi..

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
Nakiti seven ustaya gönderir ancak zaten :D;) Nakiti seven ustayı sevmem...Tekrar hayırlı olsun abi..

O zaman kendi ustana yönlendirseydin, Allah Allah...

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Sölemediniz ki...Sormadınızki yada :D

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
Sölemediniz ki...Sormadınızki yada :D

Sanki Sefer çok ucuza yapacaktı ya...

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Sanki Sefer çok ucuza yapacaktı ya...

Ben bağlardım onu...Babasının sünnetine dedem altın takmış...Ben bağlarım...

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
Ben bağlardım onu...Babasının sünnetine dedem altın takmış...Ben bağlarım...

Bağlantıya bak yaa :D

Bence konuyu kapatalım. Usta seçme konusunda ise Fatih Abi kendi karar versin olur mu? Memnun kalmamışsa senin ustanı tercih eder o zaman...

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
(düzenlendi)
O zaman farlara bi opereyşın yapim ben rın rın rın...

nasıl yani? :)

işçiliği güzel en azından içi rahat insanın,50 tl dedi ben fazla değil mi dedim 40 olsun dedi,sonra 30 tl dedi,yani ne tutturursa :)

sinanın ustaların çalışma şekli rın rın rın :)

Bağlantıya bak yaa :blink:

Bence konuyu kapatalım. Usta seçme konusunda ise Fatih Abi kendi karar versin olur mu? Memnun kalmamışsa senin ustanı tercih eder o zaman...

Mert Can yanlış anlama sakım ben ustaya kesinlikle söz söyletmem,hem ben onca zaman müşterisi olduğum yerden vazgeçtim,senin yönlendirdiğin tavsiye ettiğin,benimde memnun kaldığım yerde montaj yaptırdım işte ispatı

01042009425.jpg

01042009424.jpg

mavi ledleride söktüm,artık başka bir yerde değerlendiririm,zaten her kes eleştiriyordu :)

tarihinde Fatih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

valla tek kelimeyle harika olmuş fatihçim Allah nazardan korsun.:D

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
valla tek kelimeyle harika olmuş fatihçim Allah nazardan korsun. :D

Amin darısı sizlerin başına,daha iyileri sizlerin olsun

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
:D haşin gözler...

yalnız heyecandan farları ayarlatmak aklıma gelmedi,kendim yapabilir miyim? ya da artık bir yolumuz düştüğünde onuda hallederim,zaten hafta içi pek araç kullanmıyorum,farlarımı ayarlatmadan gece araç kullanmam.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
Mert Can yanlış anlama sakım ben ustaya kesinlikle söz söyletmem,hem ben onca zaman müşterisi olduğum yerden vazgeçtim,senin yönlendirdiğin tavsiye ettiğin,benimde memnun kaldığım yerde montaj yaptırdım işte ispatı

Yok abi yanlış anlamadım zaten :D

Farların harika görünüyor. En kısa zamanda mıncıklamam lazım. Kazasız belasız kullanın... ;)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

önemli olan taktırmaktı onu hallettiğine göre diğeri kolay.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Yok abi yanlış anlamadım zaten :D

Farların harika görünüyor. En kısa zamanda mıncıklamam lazım. Kazasız belasız kullanın... ;)

Araç garajda Mert Canım senindir :) lafımı olur

önemli olan taktırmaktı onu hallettiğine göre diğeri kolay.

yani zarar görmesinden,ya da yanlış elektrik bağlantısından çekiniyordum ama korttuğum olmaması için bilen birilerini tercih ettim,kararan aynadan tecrübeliyim kontak açıldığında elektrik alabilmesi için kablo aradılar,kablo bağlantılarınıda makaron ile izole ettiler.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
Araç garajda Mert Canım senindir :D lafımı olur

Sağol Abi ;)

Birşey merak ettim. Farları aldığında ampuller içindemiydi yoksa ekstra olarak mı aldın? Bir de kaça aldın söylersen sevinirim?

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Sağol Abi :D

Birşey merak ettim. Farları aldığında ampuller içindemiydi yoksa ekstra olarak mı aldın? Bir de kaça aldın söylersen sevinirim?

Park ampulune kadar tamamını aldım 600 tl faturalı,yalnız C Max kullanan arkadaşlar için takım halinde ikinci bir far kalmadı aldığım yerde

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
Park ampulune kadar tamamını aldım 600 tl faturalı,yalnız C Max kullanan arkadaşlar için takım halinde ikinci bir far kalmadı aldığım yerde

İstanbulda mı bu yer? Yoksa e-bay mı?

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
İstanbulda mı bu yer? Yoksa e-bay mı?

İstanbul e bay de bulamadım,olanda Türkiyeye yollamıyor UK genelinde satışı,birde gümrük falan astarı yüzünü geçerdi

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

fatihçim sadece far olarak varmı aldığın yerde, bende xenon var.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
fatihçim sadece far olarak varmı aldığın yerde, bende xenon var.

takım halinde satılıyor,ayrı almak benimde aklımdan geçmişti

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Bağlantıya bak yaa :D

Eyvah laflara bak aman ustanız sizin olsun...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...