İçeriğe Yönlendir

Kulüp Üyelerine Özel

Murat Dere

Recommended Posts

Nuri Güngör
Saayın değerli Kulüp Üyemiz Nuri bey :) kafa dinlemek isterseniz Datça, Dalaman, Türkbükü gibi yerler daha iyidir. Ancak, kafayı boşver alemlere akalım diyorsan Bodrum'u tek geçerim. Yazın Bodrum bir başka güzeldir, ancak çokamaçok sıcak olur. Fethiye de keza öyle.

yok hocam alem işi olmayacak datça dalaman daha uygun o zaman bu arada klube hoşgeldiniz :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere
yok hocam alem işi olmayacak datça dalaman daha uygun o zaman bu arada klube hoşgeldiniz :D

anam n'oldu be ya? benim adım da yeşillenmiş! çok duygulandım. ben duygulanınca hiç çekilmem abi. ben gidip sessizce ağlıycam. bu kadar sevildiğimi bilmiyordum ya ben. eühühüeüehüee...

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
anam n'oldu be ya? benim adım da yeşillenmiş! çok duygulandım. ben duygulanınca hiç çekilmem abi. ben gidip sessizce ağlıycam. bu kadar sevildiğimi bilmiyordum ya ben. eühühüeüehüee...

hocam ağlama benide ağlatacan

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kulüp üyeliğini iptal edip Siyah renge dönünce ne kadar üzüleceksin kimbilir.. :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)
Kulüp üyeliğini iptal edip Siyah renge dönünce ne kadar üzüleceksin kimbilir.. :D

asker2.jpg

yapma, pişman ederim. :)

hocam geçici diye not düşmüşler haberin olsun :)

geçici de olsa güzel be Nuri. bunu bulamayanlar da var. :good1:

Aliiiii, çok hoş bi duygu. odaya girdim. mis gibi kokuyor. çiçekler miçekler. yeni konu bile açtım. çok acayip hissediyorum kendimi. her şeyi yapabilirmişim gibi geliyor. :)

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

abi biliyomusun ben bu yeşil renkle bütünleştim sanki on suz yapamaya bilirim . :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere
abi biliyomusun ben bu yeşil renkle bütünleştim sanki on suz yapamaya bilirim . :)

o kadar bağlanma Ali'cim. galiba bizi üzecekler. :( sniff... sniff...

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
o kadar bağlanma Ali'cim. galiba bizi üzecekler. :) sniff... sniff...

emmim üzmez bizi hocam yufka yüreklidir o sever bizleri .

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Aliiiii, çok hoş bi duygu. odaya girdim. mis gibi kokuyor. çiçekler miçekler. yeni konu bile açtım. çok acayip hissediyorum kendimi. her şeyi yapabilirmişim gibi geliyor. :)

Gülmekten bişekil oldum ha.. :(

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)
:)

pusse.jpg

nasıl kıyacaksınız bana?

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Aliiiii, çok hoş bi duygu. odaya girdim. mis gibi kokuyor. çiçekler miçekler. yeni konu bile açtım. çok acayip hissediyorum kendimi. her şeyi yapabilirmişim gibi geliyor. :(
abi biliyomusun ben bu yeşil renkle bütünleştim sanki on suz yapamaya bilirim . :(

Şükürler olsun.. ne kadar iyi birşeymiş bu kulüp üyeliği, yeni farkına vardım. Elindekinin kıymetini bilmemek bu olsa gerek.. :)

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Geçici klüp üyesi nasıl oluyor, deneme sürüşü gibi bişey mi :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere
of yarildim gulmekten, of of :rofl::unsure2:

ne mutlu bize Muhlis'çim. :fiuw: solid capasitor kullanıyorsan sorun olmas, istediğin kadar gül. yalnız entegre soketlerine dikkat et, fazla ısınırsa soğuk lehim haline dönüşüp sigorta direncini ya da diyotunu yakabilir. transistörleri aşırı ısınmaya karşı soğutucuya bağlamıştın değil mi? :rofl:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Murat. Ben eve gidiyorum.. Sen beni güldürdün.. Allah'ta seni hep güldürsün inşallah..

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Murat. Ben eve gidiyorum.. Sen beni güldürdün.. Allah'ta seni hep güldürsün inşallah..

ne demek Mehmet'çim. ne zaman istersen. amin. hepimiz her zaman gülelim mümkünse kardeşim. :rofl:

Sn Geçici üye 1 ile Sn Geçici üye 2 :unsure2:

şşt Sinan, dalga geçme len. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Daha yeni başladık.... :rofl:

sen bizim mahalleden geçersin olum. :unsure2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...