İçeriğe Yönlendir

Kulüp Üyelerine Özel

Murat Dere

Recommended Posts

Fatih Çalıkuşu
Yaa, bu kadar çok zoruna gittiğini bilsem yapmazdım inan :rolleyes:

bak ben demiştim abi bu arkadaş hep kendine göre bahseder konulardan :D sanki klüp üyelik koşullarını yerine getirdi de üye yapmamışlar gibi konuşuyor :blink:

Yav Allah aşkına verdiğin haberde ne resimde birşey belli ne videoda, fenerliler yapmıştır bir haber.

Ama eğer gerçekten yaptıysa öyle şeyler federasyon versin cezasını birşey demem o zaman. Vay zibidi derim :spiteful:

abinede mi inanmıyorsun ?

şimdi mehmet abi deseki Burak,Fatihin taytılına ne yazalım ne dersin merak ettim ?

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz
Yaa, bu kadar çok zoruna gittiğini bilsem yapmazdım inan :rolleyes:

Küstüm bir kere :D Daha da klübe gelmem :blink:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Şimdiki klüp üyeliği tırt arkadaşlar, eskiden güzeldi...

Galip abi hoşgeldin,özlettin kendini :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
şimdi mehmet abi deseki Burak,Fatihin taytılına ne yazalım ne dersin merak ettim ?

Evet Burak, farzetki sordum.. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz
bak ben demiştim abi bu arkadaş hep kendine göre bahseder konulardan :blink: sanki klüp üyelik koşullarını yerine getirdi de üye yapmamışlar gibi konuşuyor :spiteful:

abinede mi inanmıyorsun ?

Koşulları tamamladık sayılır ama başvurmuycam ben, siz beni davet edin :):spiteful:

Hmmm :rolleyes: senin taytılının altına tırtmax yazılsa fana olmaz heralde :D :D

Bilmem ki sen ne yazılsın istersin :spiteful:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Koşulları tamamladık sayılır ama başvurmuycam ben, siz beni davet edin :D:blink:

Hmmm :rolleyes: senin taytılının altına tırtmax yazılsa fana olmaz heralde :spiteful::D

Bilmem ki sen ne yazılsın istersin :spiteful:

sen benim imza kısmını oku,sonra aracındakilerle kıyasla,bakalım hangisi tırt :spiteful:

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
abi çocuk varsa ücretsiz özelders ayarlaya bilirim :spiteful::spiteful::spiteful::spiteful::spiteful:

O bu değilde resimde matrix he...

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Okan bayulgenin bir filmde matrix muhabbeti vardı o geldi aklıma yoksunuz ne bu şehir ne de siz diyordu galiba :spiteful:

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz

Senin bir avatarın bile yok kıskanma hocamı :spiteful:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
sen benim imza kısmını oku,sonra aracındakilerle kıyasla,bakalım hangisi tırt :spiteful:

Senin araba da pekbidoluymuş... :spiteful:

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Senin bir avatarın bile yok kıskanma hocamı :spiteful:

Ya arjantinli tango ve cash...Yönetmenim yüzünü eskitme dedi...

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

sağol abi,malum gücümüz yettiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum :spiteful:

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz
Şimdiki klüp üyeliği tırt arkadaşlar, eskiden güzeldi...

Galip bey gerçek mi yoksa Mehmet abi bizimle geyik mi yapıyor acaba :spiteful: 21 mesaj ve 22.04.09 katılımla klüp üyesi olmuş, yıllanmış üyelerden Ali geçici üye oluyor :spiteful:

Hatta üyecik yazın tam olsun :spiteful:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Galip bey gerçek mi yoksa Mehmet abi bizimle geyik mi yapıyor acaba :spiteful:

Ben test ettim Galip gerçek, Lacetti hakkında her şeyi biliyor :spiteful:

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz

Fatih abimin arabası çakma ST yolunda ilerliyor, onun avatarının altına STCmax de yazabiliriz :spiteful:

Ben test ettim Galip gerçek, Lacetti hakkında her şeyi biliyor :spiteful:

Sonrada hemen üye yaptım, diyorsun :spiteful:

Daha yaşını memleketini vb birsürü özelliğini girmemiş, resmi yok. Üyeliğini dondurcağına test ediyorsun abi olmazki :spiteful:

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
biri hayrına bunun fişini çeksin

burak şu sinana bi gece operasyonumu düzenlesek mi ne

Bence o siyah takımı bi daha giymek istiyorsan hiç deneme bile abi... :spiteful:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Fatih abimin arabası çakma ST yolunda ilerliyor, onun avatarının altına STCmax de yazabiliriz :spiteful:

Sonrada hemen üye yaptım, diyorsun :spiteful:

Daha yaşını memleketini vb birsürü özelliğini girmemiş, resmi yok. Üyeliğini dondurcağına test ediyorsun abi olmazki :spiteful:

çakma ST olurmu hiç,olsa olsa seninki olur çakma rengi bile azıcık benziyor,mesela autoshow fuarında st yi yakından inceledim mesela teyp benim ST ile aynı :spiteful:

sen Galip beyi tanıyor musun ki?

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz
biri hayrına bunun fişini çeksin

burak şu sinana bi gece operasyonumu düzenlesek mi ne

Hocam düzenliyelimde, ama önce biraz bekliyelim şöyle güzel, pahalı bir yeni araba alsın.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Doldurmuş doldurmuş..

+1907

bir senede bu kadar hayal bile edemezken,keşke hayat şartları daha fazlasını musade etseydi :spiteful:

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Hocam düzenliyelimde, ama önce biraz bekliyelim şöyle güzel, pahalı bir yeni araba alsın.

He canına susadın sen kız arkadaşınla evlediğin günü görmek istiyorsan bence uzatmayın bu konuyu :spiteful:

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz
sen Galip beyi tanıyor musun ki?

Yok tanımıyorum, öyle az ileti ve üyelik tarihi de yeni olunca Mehmet abiden şüphelenmiştim :spiteful:

Geyik olsun diye başka isimden giriş yaptı sandım.

Gerçekse diyecek birşeyimiz yok canım.

He canına susadın sen kız arkadaşınla evlediğin günü görmek istiyorsan bence uzatmayın bu konuyu :spiteful:

Bak ya hemen ispikvari tahditler :spiteful:

Ben alırım senin gönlünü canım benim :spiteful: bir tabelaya bakar :spiteful:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu konu artık kulüp bölümüne gitse iyi olacak :spiteful:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...