İçeriğe Yönlendir

Kulüp Üyelerine Özel

Murat Dere

Recommended Posts

Fatih Dokcan

Kulüp uyesi olmanin sartlari nelerdir? :spiteful: fazla mesajsa yazarim sorun degil :spiteful:

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Baya bi yazman gerekir :spiteful: 5000 msj :spiteful:

Yok tanımıyorum, öyle az ileti ve üyelik tarihi de yeni olunca Mehmet abiden şüphelenmiştim :spiteful:

Geyik olsun diye başka isimden giriş yaptı sandım.

Gerçekse diyecek birşeyimiz yok canım.

Bak ya hemen ispikvari tahditler :spiteful:

Ben alırım senin gönlünü canım benim :) bir tabelaya bakar :spiteful:

O zaman sana bmw kurban.

Yorum bağlantısı
Fatih Dokcan

Universitenin forumda rekor bende 9800kusur mesajla ama kulup uyesi filan yok orda :vandal: burdada biraz ugrasirsam olur heralde tabi bunun icin hic cikmamam lazim burdan :bomb:

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
babababak sinan çok sesli düşünüyorsun çekerler fişini karışmam haaaaa :bomb::vandal::kutlama::D:crazy:

O bu değilde resimde matrix he

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Universitenin forumda rekor bende 9800kusur mesajla ama kulup uyesi filan yok orda :vandal: burdada biraz ugrasirsam olur heralde tabi bunun icin hic cikmamam lazim burdan :bomb:

mesaj sayısı çok olması önemli değil o kadar,forum üyelik başlangıcından,forum toplantı katılımlarındaki sayıya göre bir çok etken var,arama kısmından klüp üyelik şartları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz :kutlama: Burakta bu konuyu okuyup bilgi sahibi olabilir .

Yorum bağlantısı
Murat Dere
O bu değilde resimde matrix he

çocuk şarjlı galiba arkadaşlar, fişi çekiyon batarya devreye giriyo. :vandal:

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

Kulüp üyesi olmayanlar ne oluyor?? "Tırt Üye" mi?? ozaman bir de kulüp üyelerinin giremediği "Tırt üyelere özel" bir bölüm açılsın.. :lol2:

Yorum bağlantısı
Galip Özel
(düzenlendi)

Arkadaşlar yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek ve yönetimi zorda bırakmamak için kendimi tanıtayım ki klüp üyeliği koşulları hakkında yeni arkadaşlarımızın kafasında soru işareti kalmasın;

Ben bu foruma ilk olarak 2006 10. ayında üye oldum, 2007-2008 yılları arasında moderatörlük yaptım, daha önceden ücretli olan klüp üyeliği aidatımı eksiksiz yatırdım, daha sonra 2009 1. ayında kişisel anlaşmazlık yüzünden üyeliğimi kapattırdım... Şimdi tekrar buradayım, yani üyelik tarihi sizi yanıltmasın...

Sözlerimin doğruluğunun sağlaması amacıyla forumda şuanda yönetici olan tüm arkadaşlardan bilgi alabilirsiniz...

tarihinde Galip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Galip Özel

10 $ civarıydı yanlış hatırlamıyorsam, forumun hosting vs ücretlerini klüp üyeleri karşılıyordu. Şimdi sponsor ve reklamla aşılmış sanırım bu sorun

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Kulüp üyesi olmayanlar ne oluyor?? "Tırt Üye" mi?? ozaman bir de kulüp üyelerinin giremediği "Tırt üyelere özel" bir bölüm açılsın.. :lol2:

bir lokma ekmek bile çiğnenmeden yutulmuyor,yani bir emek harcamak gerekiyor,kulüp üyesi olmayan arkadaşlar üye oluyor,az ile yetinmek lazım ,nasıl paşa paşa koşulları yerine getirmek için toplantı toplantı katılımcı olmak,kolay olmasa gerek :)

Yorum bağlantısı
Galip Özel
(düzenlendi)
,nasıl paşa paşa koşulları yerine getirmek için toplantı toplantı katılımcı olmak,kolay olmasa gerek :lol2:

Valla biz forum toplantılarına iştirak etmek için 800 km yol yapmıştık . O yüzden klüp üyesi olmak için katılımcı olmak en önemli koşul gibi geliyor bana?

Yoksa istersen 100 bin tane mesaj yaz, ancak sanal klüp üyesi olursun, klüp üyeliğinin oluşturulma amacı forumda birbirini tanıyan ve bilen, normal hayatta da görüşebilen insanlar içindi... Şimdi öylemi bilmiyorum?

tarihinde Galip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Dere
Valla biz forum toplantılarına iştirak etmek için 800 km yol yapmıştık . O yüzden klüp üyesi olmak için katılımcı olmak en önemli koşul gibi geliyor bana?

Yoksa istersen 100 bin tane mesaj yaz, ancak sanal klüp üyesi olursun, klüp üyeliğinin oluşturulma amacı forumda birbirini tanıyan ve bilen, normal hayatta da görüşebilen insanlar içindi... Şimdi öylemi bilmiyorum?

acı sözler söylenmiş. kimbilir daha neler söylenecek. kırılmadım ama alındığım için üzüldüm. biri alıversin şu kulüp üyeliğimi.

agla.jpg

Yorum bağlantısı
Galip Özel
acı sözler söylenmiş. kimbilir daha neler söylenecek. kırılmadım ama alındığım için üzüldüm. biri alıversin şu kulüp üyeliğimi.

agla.jpg

Şaka yapıyorsunuz değilmi :)

Ben birine acı söz söyleyecek olsam bunu ima yoluyla yapmam direkt söylerim hocam, o yüzden lütfen beni yanlış anlamayın :lol2:

Galip bey, Izmir toplantilarina bekleriz, hem bizim cogu toplantimizda alkol varsayilan bir icecektir :), belirtmekte fayda var :).

İzmir toplantılarına gelmek istiyorum gerçekten, sizlerle Kordon da rakı içmenn keyfi başka olsa gerenk. Ayrıca Amaç ın bana sözü var İzmir de boğma rakı içecez :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu güzel konuyu, tartışmayla, stresle yönetimi veya birilerini sorgulayarak bitirirseniz..

Kendinizi monoton bir forumda bulursunuz demedi demeyin..

Yorum bağlantısı
Galip Özel
Bu güzel konuyu, tartışmayla, stresle yönetimi veya birilerini sorgulayarak bitirirseniz..

Kendinizi monoton bir forumda bulursunuz demedi demeyin..

Bu forumda değişmeyen tek şey bu adamdır vesselam :lol2:

Yorum bağlantısı
Akif Tanık

Üyelik Şartları

1- 4 Adet Son 6 Ay İçerisinde Çekilmiş Vesikalık Fotograf :lol2:

2- İkametgah İlmuhaberi (Son 6 Aylık) :)

3- Adli Sicil Kayıt Belgesi :)

4- Sağlık Raposu (Arıza Olasılığına Karşı) :)

Yorum bağlantısı
Taha İlgen
(düzenlendi)

murat hocam bu konu ile sayenizde 'kulüp üyesi' olmadan 'kulüp üyelerine özel' başlıklı bir konuya yazdık sonunda. şu konuyu okuyana kadar o odayı bende merak ediyordum,sayenizde tüm soru işaretleri gitti :lol2: :D:)

ayrıca geçici de olsa ali ile söke söke almışsınız kulüp üyeliğini,helal olsun :) :) :)

tarihinde Taha ?lgen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
murat hocam bu konu ile sayenizde 'kulüp üyesi' olmadan 'kulüp üyelerine özel' başlıklı bir konuya yazdık sonunda. şu konuyu okuyana kadar o odayı bende merak ediyordum,sayenizde tüm soru işaretleri gitti :lol2: :D:rolleyes:

ayrıca geçici de olsa ali ile söke söke almışsınız kulüp üyeliğini,helal olsun :) :) :)

:):D:spiteful: yeşili seviyorum yaa .

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

Nuri, Fatih ve Galip beyler "eskiden kulüp üyeliği bu kadar kolay değildi"ye gelebilecek şeyler söylemişler de o bakımdan şeyettiydim ben. beni yanlış anlamayın kırılmadım derken ciddiydim. onlar da bu kadar emek verdikten sonra tabii ki haklılar. konuyu başlatan ben olduğumdan dolayı tabii ki üzerime alındım doğal olarak. kulüp üyeliğime gelince; onu zaten Mehmet jest olarak yapmıştı. hatta ben "yapma" diye neredeyse yalvardım ama dinletemedim. adam başına buyruk. :p o değil de Ali'ye de dokunacak şimdi bu. benden alın ama Ali'ninki kalsın, tamam mı? hıck... hıck... fırk...

kizz.jpg

murat hocam bu konu ile sayenizde 'kulüp üyesi' olmadan 'kulüp üyelerine özel' başlıklı bir konuya yazdık sonunda. şu konuyu okuyana kadar o odayı bende merak ediyordum,sayenizde tüm soru işaretleri gitti :bravo::D:rolleyes:

ayrıca geçici de olsa ali ile söke söke almışsınız kulüp üyeliğini,helal olsun :bravo: :bravo: :bravo:

Taha'cım, görüşlerine saygı duyarım. tebriklerini de kabul ediyorum, teşekkürler. ancak "söke söke" deyince abiler kızmaz mı? ;) orasına katılmayayım ben. :fiuw:

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Murat.. Yeşil yeşil yazıyorsun yine.. :bravo:

Ben olsam mesajlarıda yeşil renkle yazardım... Sayılı günün beyliği beylik :bravo:

Yorum bağlantısı
Taha İlgen

yok ben kötü anlamda söylemedim ama yine de yanlış anlaşılmalara karşı düzelteyim.

yoğun istekleriniz sonucu forum yöneticileri tarafından kulüp üyeliği almışsınız diyelim :bravo:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Murat.. Yeşil yeşil yazıyorsun yine.. :bravo:

Ben olsam mesajlarıda yeşil renkle yazardım... Sayılı günün beyliği beylik :bravo:

sen iste Memedim. :bravo:

yok ben kötü anlamda söylemedim ama yine de yanlış anlaşılmalara karşı düzelteyim.

yoğun istekleriniz sonucu forum yöneticileri tarafından kulüp üyeliği almışsınız diyelim :bravo:

hehe, o da olmadı. yoğun istemedik, sadece "o oda ne ayak?" diye sorduk. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Taha İlgen
sen iste Memedim. :bravo:

sadece "o oda ne ayak?" diye sorduk. :bravo:[/b][/color]

neyse sonuçta ortada alınmış bir kulüp üyeliği ve yazılan yeşil yazılar var :bravo: , nasıl olmuşsa olmuş sonuç ortada :bravo:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...