İçeriğe Yönlendir

Kulüp Üyelerine Özel

Murat Dere

Recommended Posts

Murat Dere
neyse sonuçta ortada alınmış bir kulüp üyeliği ve yazılan yeşil yazılar var :bravo: , nasıl olmuşsa olmuş sonuç ortada :bravo:

bana da bir şey beğendiremedin değil mi? :bravo: olsun ben sevdim seni. :bravo:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
bana da bir şey beğendiremedin değil mi? :bravo: olsun ben sevdim seni. :bravo:

hocam gerçekten süpersin :bravo:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bence Klüp üyeliğinin bir anlamı olmalı.Madem ki böyle bir kazanılmış hak var mevcut klüp üyeleri adına devam ettirilmeli.Ha bunun iptal edilmesi gibi bir şey varsa bence bunada klüp üyelerinin kendileri karar vermeli.Neticede bana göre forumda ayrımcılık gibi bir durum söz konusu değil.Yada varsada ben hissetmedim.Kimseye bir şey yazarkende klüp üyesimi değil mi diye bakmadım..Belki klüp üyeliği şartları tekrar gözden geçirilebilir ama iptal edilmemeli.İnsanlar sanal olmaktan çıkmalı..

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Bence Klüp üyeliğinin bir anlamı olmalı.Madem ki böyle bir kazanılmış hak var mevcut klüp üyeleri adına devam ettirilmeli.Ha bunun iptal edilmesi gibi bir şey varsa bence bunada klüp üyelerinin kendileri karar vermeli.Neticede bana göre forumda ayrımcılık gibi bir durum söz konusu değil.Yada varsada ben hissetmedim.Kimseye bir şey yazarkende klüp üyesimi değil mi diye bakmadım..Belki klüp üyeliği şartları tekrar gözden geçirilebilir ama iptal edilmemeli.İnsanlar sanal olmaktan çıkmalı..

vaay eyyamcılık ha. :bravo: gülerek söyledim Ayhan, kızma hemen ya. :bravo: şaka yani. :bravo: :bravo:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kulüp üyeliğinin anlamı va tabiki.. Belki gün gelecek özel bölümüde olmayacak ama Bence kulüp üyesi ünvanı olmalı..

Aslında kazanılmış bir hak değil bu.. Tüm şartlarını yerine getirmiş olmakta yetmeyebilir..

Toplantıya katılabilir bir üye mesaj sayısı da doludur...

Ama o mesajlarda birilerinin kalbi kırlıyor, birileri üzülüyorsa, o katıldığı toplantılarda huzursuzluklara yol açıyorsa.. Bir şey ifade etmez bu...

Bu forumun bence yegane amacı, sağlam dostluklar kurmak.. Çevre kazanmak, Her ilde meraba diyecek, birilerini bulmak..

Yola çıktığım zaman illeri geçip giderken hep düşünürüm.. Bu ilde kim vardı.. Uğrasam bi meraba desem.. Otursam birlikte birşeyler yesem.. Ya da görsem bi..

Neticede bana göre forumda ayrımcılık gibi bir durum söz konusu değil.Yada varsada ben hissetmedim.Kimseye bir şey yazarkende klüp üyesimi değil mi diye bakmadım..

Burda çok güzel bir noktaya değinmişsin..

Kesinlikle ayrımcılık yok.. Bir üyenin isminin altında ne yazdığına hiç bakmadım ben.. Ayrımcılık olsa üye grubuna bakılsa yeni kulüp üyeleri nasıl oluşacak..

Kulüp üyesi demek; Sağlam dostluk temelleri kurmuş, Bu dostluğu geliştirmek için bişeyler yapmış ve başarılı olmuş kişi demektir..

Adana grubundan üyeliği eski olanları talep etmemiş olmalarına rağmen kulüp üyesi yaptım..

Sonuçta onlar bu forumda tanıştı... Burda kaynaştı.. Bunu pekiştirmek için bir toplantı düzenledi.. 3 lira 5 lira önemli değil parası, bir afiş birer flama yaptırdılar.. Bu çok hoşuma gitti..

İzmir.. O kadar güzel bi dostluk kurdular ki.. Hepsini tek tek kucaklayıp tebrik etmek geliyor içimden...

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Ben Galip Beyi tanırım,toplantılarda karşılaşmışızdır bir kaç kez moderatörlük yaptığı zamanlarıda bilirim,o na saygısızlık olmasın diye forumda eski bir arkadaş olduğunu yeni arkadaşlara hatırlatmak istedim,yoksa benim herhangi bir sıkıntım yok,Galip Beye karşı saygım sonsuzdur :bravo:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Beni kulüp üyesi yaparken Mehmet abi çok uğraştırmıştı.Hiç unutmam... :bravo:

Yorum bağlantısı
Galip Özel
Ben Galip Beyi tanırım,toplantılarda karşılaşmışızdır bir kaç kez moderatörlük yaptığı zamanlarıda bilirim,o na saygısızlık olmasın diye forumda eski bir arkadaş olduğunu yeni arkadaşlara hatırlatmak istedim,yoksa benim herhangi bir sıkıntım yok,Galip Beye karşı saygım sonsuzdur :bravo:

Sağolasın Fatih ama kimsenin saygısızlık yapmak istediğini sanmıyorum. Doğal olaraktan yeni üye olmuş birisinin nasıl klüp üyesi olabildiğini merak etmişler, ee haksızda sayılmazlar, bende merak ederdim. O yüzden de kimseyi zor durumda bırakmamak için açıklama yazdım, yok ben kabul etmiyorum diyen varsada klüp üyeliğinden vazgeçebilirim. Onun haricinde klüp üyesi olmanın ne demek olduğunu Özyürek gayet güzel açıklamış...

Yorum bağlantısı
Galip Özel
Beni kulüp üyesi yaparken Mehmet abi çok uğraştırmıştı.Hiç unutmam... :bravo:

Hee ben yapma onu demiştim o yüzdendir...

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Kim bu Galip.. :bravo::bravo:

Sağolasın Fatih ama kimsenin saygısızlık yapmak istediğini sanmıyorum. Doğal olaraktan yeni üye olmuş birisinin nasıl klüp üyesi olabildiğini merak etmişler, ee haksızda sayılmazlar, bende merak ederdim. O yüzden de kimseyi zor durumda bırakmamak için açıklama yazdım, yok ben kabul etmiyorum diyen varsada klüp üyeliğinden vazgeçebilirim. Onun haricinde klüp üyesi olmanın ne demek olduğunu Özyürek gayet güzel açıklamış...

Ben kulüp üyesi olabilmek için moderatör bir arkadaşa mesaj atmıştım,Oda bana Abi kulüp üyesi olmanın şartları var biliyorsun demişti ve beni Özdemir hocaya yönlendirmişti..İşte o kişi; Galip Özel :bravo: (Galip,maçta hakem olup Selahattine faul yaptığımı görmezsen sana gerçek çiçek göndericem) :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Galip Özel
Kim bu Galip.. :bravo::bravo:

Ben kulüp üyesi olabilmek için moderatör bir arkadaşa mesaj atmıştım,Oda bana Abi kulüp üyesi olmanın şartları var biliyorsun demişti ve beni Özdemir hocaya yönlendirmişti..İşte o kişi; Galip Özel :bravo: (Galip,maçta hakem olup Selahattine faul yaptığımı görmezsen sana gerçek çiçek göndericem) :rolleyes:

Maça gelemiyorum Cavit ağa, çiçek beni açmaz, baklava neyin olsa belkim :bravo:

Bu arada Hakan Gürsoy nerede?

Yorum bağlantısı
Galip Özel

Hakan mı bürokrat? Arşiv bürokratı o, kofti bürokrat, hesap makinesi uzmanı

Ben de tam bu kadar geyik oldu Hakan abi nerde diyecektim :bravo:

Fazla Hakan Hakan deme, Kunteper gibi gelir valla :bravo:

Zınnn Zınnn... :bravo:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Hakan mı bürokrat? Arşiv bürokratı o, kofti bürokrat, hesap makinesi uzmanı

Fazla Hakan Hakan deme, Kunteper gibi gelir valla :bravo:

Zınnn Zınnn... :bravo:

zınn... zınn... bi ona, bi buna. kim hatırlar Kunteper'i artık bu devirde? eskilerden kim kaldı? hey gidi günler HEY! :bravo:

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman
Kulüp üyeliğinin anlamı va tabiki.. Belki gün gelecek özel bölümüde olmayacak ama Bence kulüp üyesi ünvanı olmalı..

Aslında kazanılmış bir hak değil bu.. Tüm şartlarını yerine getirmiş olmakta yetmeyebilir..

Toplantıya katılabilir bir üye mesaj sayısı da doludur...

Ama o mesajlarda birilerinin kalbi kırlıyor, birileri üzülüyorsa, o katıldığı toplantılarda huzursuzluklara yol açıyorsa.. Bir şey ifade etmez bu...

Bu forumun bence yegane amacı, sağlam dostluklar kurmak.. Çevre kazanmak, Her ilde meraba diyecek, birilerini bulmak..

Yola çıktığım zaman illeri geçip giderken hep düşünürüm.. Bu ilde kim vardı.. Uğrasam bi meraba desem.. Otursam birlikte birşeyler yesem.. Ya da görsem bi..

Burda çok güzel bir noktaya değinmişsin..

Kesinlikle ayrımcılık yok.. Bir üyenin isminin altında ne yazdığına hiç bakmadım ben.. Ayrımcılık olsa üye grubuna bakılsa yeni kulüp üyeleri nasıl oluşacak..

Kulüp üyesi demek; Sağlam dostluk temelleri kurmuş, Bu dostluğu geliştirmek için bişeyler yapmış ve başarılı olmuş kişi demektir..

Adana grubundan üyeliği eski olanları talep etmemiş olmalarına rağmen kulüp üyesi yaptım..

Sonuçta onlar bu forumda tanıştı... Burda kaynaştı.. Bunu pekiştirmek için bir toplantı düzenledi.. 3 lira 5 lira önemli değil parası, bir afiş birer flama yaptırdılar.. Bu çok hoşuma gitti..

İzmir.. O kadar güzel bi dostluk kurdular ki.. Hepsini tek tek kucaklayıp tebrik etmek geliyor içimden...

Herşeyi bu mesaj özetliyor. Süpersiniz... Sanırım en uzun süre kalacağım forum olacak bu... Kulüp üyesi olsam da olamasam da...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İstek üzerine açıyorum konuyu...

Malum mesajlar silinmiştir.. :)

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör
Nuri, Fatih ve Galip beyler "eskiden kulüp üyeliği bu kadar kolay değildi"ye gelebilecek şeyler söylemişler de o bakımdan şeyettiydim ben. beni yanlış anlamayın kırılmadım derken ciddiydim. onlar da bu kadar emek verdikten sonra tabii ki haklılar. konuyu başlatan ben olduğumdan dolayı tabii ki üzerime alındım doğal olarak. kulüp üyeliğime gelince; onu zaten Mehmet jest olarak yapmıştı. hatta ben "yapma" diye neredeyse yalvardım ama dinletemedim. adam başına buyruk. :p o değil de Ali'ye de dokunacak şimdi bu. benden alın ama Ali'ninki kalsın, tamam mı? hıck... hıck... fırk...

kizz.jpg

Taha'cım, görüşlerine saygı duyarım. tebriklerini de kabul ediyorum, teşekkürler. ancak "söke söke" deyince abiler kızmaz mı? :D orasına katılmayayım ben. :fiuw:

yok hocam ben öyle birsey ima etmedim sonuçta yönetimin takdir hakkıdır belli kriterlere göre klüp üyesi yapılabilir herkes yada biz olduk aman başkası olmasın gibi bir düşünce zaten bu forumda olacak birsey degildir

bu arada Galip abi sende aramıza yeniden hoşgeldin

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Öyle uzaktan tebrik olmaz. :D

Atlayıp gelecen.... İzmir grubunun misafirperverliği nasılmış yakından görecen... :D:fiuw:

Bundan da isterim.. :p

Gelecem inşallah...

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Bunlardan da isterim.. :p:D

Gelecem inşallah...

Nargile istanbulda içilir...Çocuk nargilesi değil elmalı filan direk tömbeki yaptırılır tüttürülür...Sn Mehmet Özyürek aklınızda olsun...

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
(düzenlendi)

İzmirin nargilesi tırt :D

Amaaaa alayına isyan ölümüne izmir...

tarihinde Sinan Akg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...