İçeriğe Yönlendir

2009 Yeni Fiesta'nın şaşırtan eksiklikleri

Ömer Akdeniz

Recommended Posts

Ayhan Şentürk

Güzel bir video daha. Araba giderken arkasından ineklerin bakışı komedi :D

Yorum bağlantısı
Emrah Yıldırım 2
Amerikalılar zaten en ufak olayda dava açmaya hazırdırlar. Yolda yürürken bile yolda ayaklarının takılabileceği ufak tefek şeyler ararlar. :)

Tabi bu duyarlılıktan değil çıkar meselesi. tazminat almak için..

konuyu dağıtmak istemem ama bu aslında çok güzel bir olay. İnsanlar haklarını aramayı biliyorlar ve sonucunuda arıyorlar. Bu sayede hizmet verenler, hizmet alanlar, üreticiler, tüketiciler .... böyle bir durumla karşılaşmamak için işlerini çok ciddiye alarak ve düzgün yapıyorlar.

Keşke canım memleketimde böyle olsa

Yorum bağlantısı
Çağrı Simsoy

Selam

bende aracımı alalı bri hafta oldu

Elektrik kırmızı TDCİ

+ lar

Dizayn bence sınıfına göre şık

İç dizayn zaten bir iki modele fark atıyor benimde içerisinde keyif aldığım bir otomobil

Vites sertliği güzel, park halinde direksiyon yumuşaklığı süper

aynaların kumanda ile kapatılması çok güzel

iki anahtarında aynı olması güzel

vb şeyleri beyendim

- ler

arka koltuk aydınlatması yok ve camlar koyu arkası çok karanlık oluyor çok kötü

garajdan çıktıktan sonra farlar otomatikte ise çok uzun süre sönmüyor bir problem mi var servise gideceğim

USB bağlantısı olmaması büyük eksiklik hatta bluetooth kesin olması gerekirdi.

Sadece bagajı açtığınızda kapıları açmıyor ama bagajı kapattığınızda içeride ki ışıklar açık kalıyor arabayı tekrar kapatmak gerekiyor

Arka taraftaki tutacaklar olmaması ilk günden babamın :lol2: kötülemesine sebep oldu bence olmalıydı.

Aracın kapandığında camları kapatmaması ciddi bir eksi (bu iyi bir alarm ile halledilebilir ama arabaya alarm taktırmak işime gelmiyor işçiliklerini sevmiyorum)

bir iki şey daha bulunur illaki ama araçtan keyif alıyorum şuan ve birsüre daha böyle gider diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Alper Demir

Tüm konuyu zevkle okudum. Özellikle hararet konusundaki(neden olmadığını anlayamamıştım) ve depo kapağındaki teknoloji beni çok  memnun etti. Benim gördüğüm eksiklik torpidoda lamba olmaması (3 TL lik pilli yapışıan led lamba ile hallettim) ve anlık yakıt göstermemesi(çok kritik değil ama konmamasını anlıyamadım), cam açma tuşlarının geride olması gibi ufak tefek şeyler.

Onun dışında şöyle özet geçebilirim. 2 aydır bu araca sahibim(ilk çıktığından beri hayal ediyordum). 2 Aydır her gördüğümde "vay be iyiki almak nasip olmuş" diyorum. Öncelikle dizaynı, sonra yol tutuş, direksiyon, vites geçişleri kendine aşık etti resmen. Araç 40.000km de ve o tıkırtı denilen şeylerden eser yok. Bu sessizliği 14 jant ve şase numarasından baktığımda gördüğüm almanya üretim olmasına bağlıyorum. Araçtaki tek ses yüksek hızlardaki asfalt sesi ve CC sahibi kuzenim, 130km hızla giderken "Abi her arabada o sesler oluşuyor" diye  söyledi :)

Saygılar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...