İçeriğe Yönlendir

C-max Kaput üstü ızgara

Mehmet Mercan

Recommended Posts

Muhsin İpek
Muhsin bey sizin rüzgarlık geldimi benimkinden hala haber yok.

Sabah aradım öğleden sonra gelecek dediler, öğleden sonra aramayı unuttum. Yarın arayacağım, gelmiştir diye düşünüyorum...

farlar konusuna gelince.. Aradım her iki yerde de yok, malesef pek gelmiyor dediler. pfff :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Muhsin bey eğer geldiyse hangi servisten istek yaptığınızı yazarsanız ona göre hareket edeceğim ben 5 inde müracaat ettim hala haber yok.

Yorum bağlantısı
Muhsin İpek

Yarın 10 gibi arar öğrenirim. Sonucunu burdan size bildiririm. Bu arada mercekli far duyumu alan yada aracını satan olursa haber verirse sevinirim ( farları konusunda ) :)))

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Lokman Ceritlioğlu

Mercan online olduğunda haberleşelim, benim parça gelmiş :good1: senden fikir alacaz :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

evet öyle oldu mercan :pilot:

yarın bakalım duruma göre hareketedeceğim, olmaz ise senin dediğin gibi parçayı alacağım.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Yok abim bizim tarafta Gazianteplikardeşler yetkili servisinde bana yakın.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Mercan parçayı aldım müsait bir günde şunu halledelim :wub:

Bugün Gazianteplikardeşler yetkili servisinden aracı aldım. ufak boya işleri vardı onu hallettiler sağolsunlar. burdan kendilerine, özelliklede Kadir ustaya ilgileri için çok teşekkürler.

parçanın resimleri:

photo00181.th.jpg photo00191.th.jpg photo00201.th.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan
(düzenlendi)

Tamam parça doğru parça. Klipslerde doğru. Sami Abimiz'le konuşayım bir tarih saat belirleyelim. Gerisi kolay iş :wub:

tarihinde Mehmet Mercan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

parçanın adı kaput üstü ızgara olarak geçiyor bilginize arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Guest Fehmi Bi

mercan kardeş ilk sayfadaki arabanın rngi tam ne geçiyor çok hoşmuş magnum grisi mi

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

arkadaşlar bugün nihayet Mehmet Mercanın sayesinde kaput üstü ızgarayı taktık kendisine burdan tekrar teşekkür ediyorum. Sami ustayada teşekkürler ellerine sağlık bu işi bilen ustalardan. Çağlar bu mesajı okursan seni tanıyor Sami usta sen on tanıyormusun? aşağda resimi var, oda emekli. otomotik şanzıman çözümü bende diyor :bravo:

ayrıca küçük bir mini toplantı gibi oldu Mehmet Mercan daha sonrada Bilgin Uluoğlu arkadaşımız bize katıldı onada teşekkürler.

ilk önce Kaput üstü ızgara söküldü, daha sonra parçanın clipslerin geldiği yerler belirlenip delindi, daha sonra parça yerine oturtuldu.

photo0021c.th.jpg photo0022a.th.jpg photo0023m.th.jpg photo0025d.th.jpg

Sami ustamız.

photo0015n.jpg

Ben, Mehmet Mercan ve Bilgin Uluoğlu

photo0027u.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

AaAaaaa Sami usta plastik ızgara mı taktı :good1: beyin cerrahına kalçadan iğne yaptırmak gibi olmuş. Dükkanı nerede imiş, emekli olduktan sonra tüydü izini süremedim???? Otomatik şanzımandan da biraz anlar ehhhhh işte :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan
mercan kardeş ilk sayfadaki arabanın rngi tam ne geçiyor çok hoşmuş magnum grisi mi

Evet Magnum Gri diye geçiyor.

AaAaaaa Sami usta plastik ızgara mı taktı :fiuw: beyin cerrahına kalçadan iğne yaptırmak gibi olmuş. Dükkanı nerede imiş, emekli olduktan sonra tüydü izini süremedim???? Otomatik şanzımandan da biraz anlar ehhhhh işte ;)

Aynen öyle oldu Çağlar Abi. Sami Abi benim mahalleden abim. Ben arada olmasaydım hayatta takmazdı biliyorsun. Biraz dost işi oldu. Sami Abi bir yerde çalışmıyor evinin altındaki arkadaşarın atölyesini kullanarak bize yardımcı oldu.

Mehmet Mercan adresini detaylı verir hasanpaşada.

Ben özelden cep telefonuna atarım Çağlar Abiye. Tekrar hayırlı olsun güle güle kullanmak nasip olsun abi.

Bu arada Can'a da teşekkür etmek lazım parça kodunu bulmasaydı kimse bulamazdı bu saatten sonra :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Evet ya Can bizi uyarmasaydı 2 tane var diye bunu alamazdık ;)

tekrar burdan Can çok teşekkürler abim.

Yorum bağlantısı
Metin Aydın
:flowers: Benim 2007 trend'imde bu parça orijinal olarak takılı geldi. 2010 titanium'da olmaması ilginç.
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Abi bende 2008 c-max var parça varmı yokmu şu an hatırlayamadım ama gerçekten rüzgar sesine iyi geliyorsa yarın bakarım. Teşekkürler bilgi paylaşımı için.....

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

abim 100 km suratle giderken ön camdan gelen tıkırtı kayboldu.hatta pazar günü çatalcaya gittim otobanda 140 km ye çıktım eski gelen sesler gelmez oldu. ben menunum Mercana burdan tekrar teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan
(düzenlendi)
abim 100 km suratle giderken ön camdan gelen tıkırtı kayboldu.hatta pazar günü çatalcaya gittim otobanda 140 km ye çıktım eski gelen sesler gelmez oldu. ben menunum Mercana burdan tekrar teşekkür ediyorum.

Abi ben birşey yapmadım :) Memnun olmana sevindim. Sen birde alt bakaliti silikonlattır ve ön Twitter'ların olduğu bölümdeki boşlukları izole et bak sen ozaman :)

tarihinde Mehmet Mercan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ilk buluşmamızda bir ön bilgi edinelim sonrada uygulamaya geçelim abim :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...