İçeriğe Yönlendir

C-max Kaput üstü ızgara

Mehmet Mercan

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu

Mustafa bey vallahi bravo size, elinizden her iş geliyor Maşallah, siz daha kolayını yapmışsınız. burda önemli olan yerlerin düzgün olarak belirlenmesi ve tırnakların geçeceği yerin düzgün açılması.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Olur Yalçınım, sen dert etme, biraz dikkatli olsun yeter,

Bu arada Montaj için aman aman takıma ihtiyaç yok. Bir kalem havya, falçata ve bir matkap yetiyor.

Madem ki "Eyvah Eyvah' a" gittin o dilden söliim bende sana.

Yaparsın be ya, olmaz sa da zaten

senden ötürü :p:D

Kal sağlıcakla...

Abi ekipmanda matkap var falçada var kalem havyada var

Baklım servise yapamazsak ben kendım yaparım

Hayırlısı

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Teşekkürler Lokman Bey, el yatkınlığı var biraz kişisel meraktan, meslekten, çıraklıktan gelme.

Markalama işi için de yöntem basit, üst yeni ızgaranın kenetlerinin uçlarına gres yağı sürüp hizalama sonrası alt ızgaraya değdiriyorsunuz, delinecek alan işaretlenmiş oluyor,

önce dar olarak delip sonra kademeli olarak genişletip son haline getiriyoruz.

Harika Fikir vallahi Mustafa abi direk ben ustayı oturtacam pc başına okutacam yorumları ve resimleri:D

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Ferhat Genç
Fordburada'dan Alper bey'e mesaj atın size yanıt verecektir.

fordburada.com sitesinden mesaj göndermemi söylediniz sanırım yanlış anlamadıysam eğer. Ben de Alper Bey'in dikkatine diye mesaj gönderdim bilginiz olsun. İlginiz için çok teşekkür ederim Adem Bey.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
fordburada.com sitesinden mesaj göndermemi söylediniz sanırım yanlış anlamadıysam eğer. Ben de Alper Bey'in dikkatine diye mesaj gönderdim bilginiz olsun. İlginiz için çok teşekkür ederim Adem Bey.

Forumdan anlaşmalı işyerleri bölümünden de yazabilirsin..

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
Forumdan anlaşmalı işyerleri bölümünden de yazabilirsin..

Alper Bey'den mail az önce geldi. Stoklarda şuan mevcutmuş. En yakın zamanda sipariş vermek istiyorum. İlginize çok teşekkür ederim. Artık benim C-Max ımda da kaput üstü ızgara olacak :D

Yorum bağlantısı
Alper Bey'den mail az önce geldi. Stoklarda şuan mevcutmuş. En yakın zamanda sipariş vermek istiyorum. İlginize çok teşekkür ederim. Artık benim C-Max ımda da kaput üstü ızgara olacak :D

hayırlı olsun abi.fiyatı ne kadar?

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
hayırlı olsun abi.fiyatı ne kadar?

144 TL Çağlar. 5 TL de kargo ayrıca. Ben aybaşı sipariş vermeyi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...