İçeriğe Yönlendir

C-max Kaput üstü ızgara

Mehmet Mercan

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu

Burhan 3-4 noktaya çok hafif sür o şekilde bir dene, bendekinde şimdilik oynama yok.

Yorum bağlantısı
Alper Saral

Aradığınız Parçanın Numarası 3M51-R02216-AG

Saygılar

Alper

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Aradığınız Parçanın Numarası 3M51-R02216-AG

Saygılar

Alper

Çok Teşekkür ederim servise uğradıgımda bu parça numarası ile sorgulatacam

Saygılar

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Çok Teşekkür ederim servise uğradıgımda bu parça numarası ile sorgulatacam

Saygılar

Biraz önce servise sordum ellerinde yokmuş getirtiriz dediler 250TL+KDV Fiyat aldım :blush:

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)
Yalçın, 115 + KDV

Daha fazla sakın verme.

Mustafa abi 115+KDV olsaydı hemen sipariş ettirecektirdimde 250+KDV diyince şok oldum zaten :)

Acaba ben yanlış parçayımı sorgulatıyorum

Yukardı parça numarası ıle sorgulattıgımda öle dediler 250tl+kdv

tarihinde Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Doğru ürün Kodu

5M51 R021A04 AE IZGARA - KAPUT USTU

3M51-R02216-AG olarak verilen ürün zaten bizim aracın üzerindeki parça.

Bunu aşağıdaki adresten Kadir bey ile bağlantıya geçip sipariş edebilirsin, 1 günde elinde oluyor onun, sana da 2-3 günde gelmiş olur.

Üyelerimizden Kadir Gönül'ün servisi. İşçilik ve parçada Ford Club Tr üyelerine %10 indirim yapılmakta.

Fordextra/İzmir yolu Beşevler Küçük San.Sit.11.blok no:47 Nilüfer / Bursa

Tel.no:0 224 441 01 01 pbx

Fax.no:0 224 441 01 02

www.fordextra.net

Mustafa abi sonunda buldum parçayı :) turbo aldıgım yerde buldum en son bakım yaptırdıgım yerde.

Fiyat olarak 120tl aldım 2gun içinde parça gelicekmiş siparişle geliyo. güzel fiyata buldum bence :crazy:

Eger orda parça gelmezse bir sorun olursa Kadir beyi ararız senin verdigin numarayı sipariş ederiz.

Siparişi şu anda geçiyoruz dediler bakalım en geç pazartesi burda olur dediler. daha erkende gelebilir dediler

Tanıdık oldugu için yer parça geldikten sonra parasını ödiyecem.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bu parça niye pahallandı acaba, istekmi çoğaldı acaba? ben 100 Tl. ye almıştım heralde.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
bu parça niye pahallandı acaba, istekmi çoğaldı acaba? ben 100 Tl. ye almıştım heralde.

Hep senin yüzünden, talebi artırdın :lol2:

Vesile ile, iletilerimiz alt alta olunca, ekran yanıyor , yanıyorrr.....

Yorum bağlantısı
Alper Saral

5M51 R021A04 AE kodlu parçayı KDV dahil 107.50 tl ye bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
5M51 R021A04 AE kodlu parçayı KDV dahil 107.50 tl ye bulabilirsiniz.

120tlye ben aldım yarın geliyor palımı aldım biraz :unsure2:

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral
120tlye ben aldım yarın geliyor palımı aldım biraz :unsure2:

Yalçın taktır bakalım parçayı rüzgar sesi gerçekten kesiliyomu, senden de bir bilgi alalım belki bende taktırırım.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim Alper Bey

Saygılar...

Yalçın taktır bakalım parçayı rüzgar sesi gerçekten kesiliyomu, senden de bir bilgi alalım belki bende taktırırım.

Mustafa abi aldım taktırmadım daha müsait oldugunda taktıracam fırsat buldugumda. Yorumları buraya yazacam.

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun abi güzel olmuş maşallah.artık daha sessiz yol alırsın :(

Abi senin arabanın motor kaputunun altında keçemi var benmi yanlış görüyorum?

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Çok güzel olmuş Mustafa abi eline sağlık bende müsait bi zamanda halledecem :(

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Yalçın abi senin arabada da kaput altında izolasyon varmı?bizimkinde yokta :lol2:

Çağlar şu ana kadar 4 tane c-max kullandım abimin akrabaların felan hepsinde kaput altı izalasyon vardı

Trend olsun benzinli olsun ghia olsun dizel olsun hepsini kullandım vardı hepsinde seninkinde olmaması garip:S sökmüş olabilirlermi acaba eski sahibi

Yorum bağlantısı
Misafir

önceki sahibindeyken öğrencilerin saldırısı sonucu kaput değişmiş abi değiştiğinde takılmamış olabilir o zaman

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Mustafa bey ellerinize sağlık süper olmuş. yolda farkını göreceksiniz.

Yorum bağlantısı
Misafir
+1919 :D

o zaman ben biran önce oraya güzel bir yalıtım ayarlayayım.arabayı aldıktan bir kaç gün sonrada silecek kolunun kapağı çalınmıştı onuda bulurum belki :p

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
önceki sahibindeyken öğrencilerin saldırısı sonucu kaput değişmiş abi değiştiğinde takılmamış olabilir o zaman

Hmm ozaman kesin kaput değişince takılmamıştır ama bulabilirsin yada sen yapabilirsin onu bence.

Yorum bağlantısı
Misafir

uygun fiyata kolay alev almayacak bir yalıtım malzemesi bulursam yaparım abi.kendi malzemesinin fiyatı çok olur zaten

Yorum bağlantısı
Misafir
;)

Yanmaya, parlamaya dayanıklı bir malzeme bulmak gerekecektir. Rastgele halı, kilim, sünger kaplamayla olmaz. Başına iş açarsın.

:)

Bir üstteki iletide aynısı söyledim bende Mustafa abi :) ama teşekkür ederim yinede ilgin için :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...