İçeriğe Yönlendir

Focus Mu? Astra Classic Mi? Bravo Mu?

Ersin Temel

Recommended Posts

Oğuz Altınada

Fiorino şu arkasında makas yerine normal otomobil süspansiyonu koyan araç mı?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Bencede, kafa yok hala :) Hani kafa, o kim olacak ? Anladık sen gövde, kollar Ayhan... Kafa ve bacak eksik Fiesta Voltron.

Bencede global olarak Ford ile Fiat kıyas kabul etmez. Ford çoğu şekilde döver Fiat'ı. Sadece Fiesta ve Ka, Fiat modelleri olan 500 ve GP'ye göre çok uyduruk arabalar. Fiat sırf bu 2 konuda ezer.... Hee Focus dersen o zaman gelir Gullietta döver Ford'u :) Yok mok spor dersen Ferrari versek çok mu gelir ???

Gönlümden geçen Ford olsaydı Focusu satıp GP'ye tercih etmezdim paşam... Anla Focus benim gözmde GP kadar bile etmiyor.

Bana ne Fiorinodan :) Alacağım bir sınıf değil. Ama senin hoşuna çok gitmiş galiba sen al :)

ADAC o ADAC, NCAP değil :D :D .

adac, pardon ufak bir hata, fiorino hoşuma gitmedi berbat, ferrari mi ı ıhhh tesla onu döver hemde elektrikli, fiatı tüm modellerini ezen modelller vardır ama fiatın ford u ezdiği yok ne yazıkki ancak motor gücüyle geçer ama o kadar, 500 ve gp daha önce dediğim gibi idare eder, st ikisinide toz eder, GP aldın yanlış yaptın bence, Voltrana gelince baş kısmı gövdeden çıkıyor dikkat et :) hem tam oluşmasına gerek yok kollar bile yeter fiat' a. Ha şunuda söyleyeyim, GP güçlü olabilir ama motor yetmez kardeşim, uyduruk çin malı donanımda yetmez (araştır görürsün teybin etrafı bile dandik görünüşe aldanma), şimdi bu sınıfta araç alacak olsam kesinlikle yeni fiesta alırdım, fanatiklik değil, bu sınıfta en iyisi yine Fiesta üzgünüm :)

Şimdi öylesine şikayet var adlı siteden gp diye arattım, dolu şikayet var, naapayım ben bagajda bile aydınlatması olmayan ama motoru güçlü olan zayıf GP yi kardeşim :) 2011 modellerde bagaj aydınlatma iptalmiş hale bak, ha aklıma gelmişken, direksiyonla fazla atraksiyon yapma alimallah eski opel corsa lardaki gibi direksiyonun kitlenip kalmasın, direksiyon sisteminde servo motorun içinde küçük bir plastik parça var, malzemeden çaldıklarından o kırılıyor, bir anda süper ESP li turbo GP on yoldan çıkmasın, esp hiper plus bile seni kurtaramaz sonra.

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Fiorino şu arkasında makas yerine normal otomobil süspansiyonu koyan araç mı?

Tam üstüne bastın, olmamış yapamamışlar, ille alacaksan doblo al bari, o biraz daha iyi sayılır, ama çarpmamaya bak.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
Tam üstüne bastın, olmamış yapamamışlar, ille alacaksan doblo al bari, o biraz daha iyi sayılır, ama çarpmamaya bak.

Yok kim iyi yapmışsa söyleyin onu gidip alıyım..

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
adac, pardon ufak bir hata

Hata demek Ali Cihangir demek :) Sorun değil alıştık artık. En büyük hatan da Fiesta almak.

ferrari mi ı ıhhh tesla onu döver hemde elektrikli

İşte otomobiller ile ne kadar alakalı olduğun belli oldu :D Daha da bişey demem sana. Pilli araba ile sanat eseri Ferrari çığlıkları bir mi ?

Ferrari458Italia_colori_04.jpg

600-tesla.jpg

GP aldın yanlış yaptın

Ne alaydım ? 2006 Fiesta Tdci Abs'li mi :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)
iç trimler desen magiryüs minibüsten bozma :) Tip desen şaşkın kurbağa :D

Azıcık bizde eğlenelim dimi ama ?

Eğ eğmesinede

Bu şaşkın kurbağaysa

pict0405g.jpg

Buda Afrika dere kurbağası :rolleyes:

42198042.jpg

tarihinde Ayhan ?ent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Elöver
GP güçlü olabilir ama motor yetmez kardeşim, uyduruk çin malı donanımda yetmez (araştır görürsün teybin etrafı bile dandik görünüşe aldanma), şimdi bu sınıfta araç alacak olsam kesinlikle yeni fiesta alırdım, fanatiklik değil, bu sınıfta en iyisi yine Fiesta üzgünüm :)

Evet motorun ne önemi var :) Arabayı ittirsek de olur dimi ? Tabi sen alışmışsın motorsuz arabay :) 68 Bg ha varmış ha yokmuş :p

Elektronik çift bölgeli klima, mp3 çalar Çin işimi donanım mı sayılıyor ? Allah iyiliğini versin senin.... Tabi senin traktörde yokya garip geldi bi an demi ?

Evet evet Fiesta çok iidir. Birde içine motor koysalar dimi ama ??? Birde boyaları dökülmese paçalarından :p Daha da var ama yeter.

Şimdi öylesine şikayet var adlı siteden gp diye arattım, dolu şikayet var, naapayım ben bagajda bile aydınlatması olmayan ama motoru güçlü olan zayıf GP yi kardeşim :) 2011 modellerde bagaj aydınlatma iptalmiş hale bak, ha aklıma gelmişken, direksiyonla fazla atraksiyon yapma alimallah eski opel corsa lardaki gibi direksiyonun kitlenip kalmasın, direksiyon sisteminde servo motorun içinde küçük bir plastik parça var, malzemeden çaldıklarından o kırılıyor, bir anda süper ESP li turbo GP on yoldan çıkmasın, esp hiper plus bile seni kurtaramaz sonra.

Şikayet olmayan araba mı var ? Mercedes de var orada Volvo da BMW de. Bagajımda aydınlatmam var, o danikline modeldir :) Senin Fiestada kapı fitili yok, gidip renö servislerinden alıp uydurup monte ediyorsun :rolleyes::D Orcinal Ford kapı fitili yok mu Fiesta için. Devşirme arabalı Aliiii.

Valla sırf atraksiyonum, b,şey olmaz sen merak etme. Sor bakalım Gökhan Ay kardeşime nasılmış Punto :) Anlatsın sana.

Siz Ayhan ile buluşup bu hafta sonu yapsanıza bir araba :)

Ayhan Ford parçaları alsın bagajına, nasılsa sök tak çok kolay maket araba bu Fordlar. Arka aksı monte ederken tam bağımsız Lego kullanın :)

Yok kim iyi yapmışsa söyleyin onu gidip alıyım..

Git Fiesta al en iyisi o :good1: Hatta 2006 olsun, pörtlek gözlü. ABS varsa ii olur.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
Eğ eğmesinede

Bu şaşkın kurbağaysa

pict0405g.jpg

42198042.jpg

Ya herşeyi yapın da şunu yapmayın be canım kardeşim

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Bu şaşkın kurbağaysa

Ayhan sen görsel olarak bu 2 arabayı aynı tip görüyorsan, vay bize vahlar bize :)

Olum o porşenin sadece jantlarında bile sizin Fiesta'nın tümünde olduğundan çok teknoloji var :D

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
(düzenlendi)

aha ikisininde baz versiyonu..

33967559x9r.jpg

31FiatPunto_m_m.jpg

tarihinde O?uz Alt?nada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Özet resim

Özet resim BUDUR Ayhanım, hiç ticari araç resimleri ile debelenme :rolleyes:

Hangi MARKA ve MODEL ile dans ettiğinize dikkat edin :D

Ya herşeyi yapın da şunu yapmayın be canım kardeşim

Valla dünyada ilk kez bir Porşe ile Ford Fiesta görsel olarak bugün benzetildi.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
(düzenlendi)
aha ikisininde baz versiyonu..

Eline sağlık.

Ya bu Fiesta bana aynı mini buzdolabı gibi görünüyor. Hani olurya otellerde beyaz beyaz küçük ve dandik :rolleyes:

33967559x9r.jpg

tarihinde Ali El tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Elöver
hehe Bu yakıt reklamı değilmi :rolleyes:

Evet, Shell diyor ki... Punto ile Ferrari F1 arabası kardeştir, aynı giderler :D

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
(düzenlendi)
Eline sağlık.

Ya bu Fiesta bana aynı mini buzdolabı gibi görünüyor. Hani olurya otellerde beyaz beyaz küçük ve dandik :rolleyes:

Benim arabam neye benziyor çift kapılı buzdolabına mı :D

1004500.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Benim arabam neye benziyor çift kapılı buzdolabına mı :rolleyes:

1004500.jpg

Yook , seninki ON NUMARA araba. Otomatükte tek geçerim. Hele trim kalitesi.

Beyaz olması albenisini 2 kat arttırıyor. Ah birde Türk Malı, Gebze montaj olmasa, alasım var. Çakma Hızır Tuning xenon'a rağmen

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Tertemiz kar gibi hondayı :rolleyes: bu işin içine hiç karıştırmayalım :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Getirsene bu akşam bunu Göztepe Parkına, 5 araba fark koyayım 100'e kadar :rolleyes: Motor yok sizin takalarda.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
(düzenlendi)

Bu arada Burcu Çetinkaya ile ilgili vikipedi'den bir yazı..

Kariyerinin İlk ralli otomobili olan Palio?dan sonra Fiesta ST ile start alacak ama gönlünde Fiat Punto Süper 2000 ile yarışmak yatıyor

Gerçi şuanda 207 s2000 kullanıyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...