İçeriğe Yönlendir

hTC Telefonları Genel Başlık

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

ikisi arasında kalmıştı. Ekran kötüydü napacak adam

sanki diğeri daha iyi de :D bataryası bile sökülmüyor onun nasıl reset atacaktı :D

Onda reset atmaya gerek olmayacaktı. Tutturdun bi ekran ekran diye. Al sonuç. Vicdanin seni asla rahat bırakmayacak...

Pis.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Onda reset atmaya gerek olmayacaktı. Tutturdun bi ekran ekran diye. Al sonuç. Vicdanin seni asla rahat bırakmayacak...

Pis.

Benim vicdanım rahat da sen adamı düşün, asıl o seni asla rahat bırakmayacak :p

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bir soru: telefon bataryası servisten garanti dahilinde değiştirilir mi?

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

htc one deryasına teyze oğlunuda kattık :p dün gece fa39 serisini brightstar garantili turkcell bayinden taksitli olarak 1650 tl ye kılıf ve fılm hediyeli almış bulunmaktayız..sabah bana mesaj atmış hacı bu telefon çok farklı diye :D siyah alma dediysemde dinletemedim

Siyah candır. :)

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Mail ve SMS bildirimlerini uygulama simgesinde nasıl görebilirim. Kaç adet okunmamış mesajim var görmek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Mail ve SMS bildirimlerini uygulama simgesinde nasıl görebilirim. Kaç adet okunmamış mesajim var görmek istiyorum.

ikonun köşesinde sayısını mı?

Bir soru: telefon bataryası servisten garanti dahilinde değiştirilir mi?

Bu soruya da cevap veren olmamış :p:D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yukarda yazar zaten, yada mail ve sms simgelerini ekranın altındaki kısma at ve klasör oluştur, mesela telefon simgesinib yanına koy, Sense nimetlerine bir örnek :) o klasörün köşesinde yazar zaten.

ikonun köşesinde sayısını mı?

Bu soruya da cevap veren olmamış :p:D

Değişir, bu esnada serviste oluşacak en ufak çizikte veya hasarda tüketici mahkemesine verir telefonu yeniletirim :) zira açılması çok zor ve hasar görmeden açılma ihtimali çok az bir cihaz bu One.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Root'lu olaydı :fiuw:

:D

Ama şöyle bir uygulama var, ben hiç kullanmadım. Belki işinizi görür.

https://play.google.com/store/apps/details?id=co.uk.cornwall_solutions.notifyer

root yapacağım galiba...

ben de ayarlardan kapattım sanıyordum, bir ara çok bunalmıştım iş yoğunluğundan. sürekli 80-90 okunmamış mail görüyordum.

iphone kullanırken kaldırmıştım.

teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Yukarda yazar zaten, yada mail ve sms simgelerini ekranın altındaki kısma at ve klasör oluştur, mesela telefon simgesinib yanına koy, Sense nimetlerine bir örnek :) o klasörün köşesinde yazar zaten.

anlamadım  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

root yapacağım galiba...

ben de ayarlardan kapattım sanıyordum, bir ara çok bunalmıştım iş yoğunluğundan. sürekli 80-90 okunmamış mail görüyordum.

iphone kullanırken kaldırmıştım.

teşekkürler...

iyide toplu halde zaten okunmamış sayısını gösteriyorya alet :)

anlamadım  :unsure2:

Sen okunmamış sayısını görmek istiyorsan, menüye bas ve iletiler simgesini bul, bunun üstüne basılı tut ve posta simgesinin üzerine bırak, sonra oluşan klasörün üstüne basılı tut ve sol üst köşede kısayol yazan yere taşı, ve ana ekran açılınca ekrana yada en alttaki menü-arama vs. tuşunun olduğu yere bırak, okunmamışlar bu klasörün sağ üstünde rakamla görünür, senin istediğin bumu acaba?

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

iyide toplu halde zaten okunmamış sayısını gösteriyorya alet :)

Sen okunmamış sayısını görmek istiyorsan, menüye bas ve iletiler simgesini bul, bunun üstüne basılı tut ve posta simgesinin üzerine bırak, sonra oluşan klasörün üstüne basılı tut ve sol üst köşede kısayol yazan yere taşı, ve ana ekran açılınca ekrana yada en alttaki menü-arama vs. tuşunun olduğu yere bırak, okunmamışlar bu klasörün sağ üstünde rakamla görünür, senin istediğin bumu acaba?

göstermiyor :( 

ne cevapsız çağrı, ne sms, ne mail, ne de whatsapp ??

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ali abi servis sorusunu bilerek sordum.

Dün akşam 3. htc'yi aldık servisten. 3'ü de sıfırlanıp geldi. 3'ü de Evo 3D.

Son telefonu ben gönderdim, o yüzden detaylıca yazabilirim.

Arkadaşımın telefonu. İlk önce hTC Türkiye'yi aradık, telefonun dokunmatik ekranın alt kısmında darbeye dayalı dokunmatik hassasiyetinde azalma vardı. Sürekli çocuğunun elinde olmasından dolayı :D Bunu ilettik, imei istedi verdik, servisiniz Teleservice dedi. Yurtiçi kargodan size en yakın teleservice 'e karşı ödemeli gönderin dedi.

Kısaca bir not yazdık, ekran sorununu izah ettik, ayrıca kasa çerçevesindeki plastik parçanın yıprandığını yazdık. Gerekli işlemin yapılmasını rica ederiz dedik. Notla birlikte telefonu 30/10/2013'te karşı ödemeli olarak kargoya verdim,

Dün yani, 12/11/2013'te telefonu yine kargo ücreti ödemeden yurtiçi kargodan teslim aldık.

Kutuyu açtığımızda;

1- Batarya,

2- Batarya kapağı (telefonun arka kapağı)

3- Ön çerçeve,

4- Dokunmatik panel ve ekranın yenisiyle değiştirilmiş olduğunu gördük. Telefon resmen sıfır gibi olmuştu. Bataryayı ve arka kapağı bizim talebimiz dahi olmadan değiştirdiler.

Mesajın başında da dediğim gibi bu telefon bu şekilde yenilenen 3.telefon oldu. Diğer ikisinin de bu şekilde sıfırlandığını biliyorduk ama özellikle bataryadan haberimiz yoktu. "Batarya testi yapıldı" notuyla birlikte bataryanın da değiştirilmiş olduğunu görünce bir kez daha hTC'mi çok sevdim :)

15 günden kısa sürede taleplerimiz ve hatta talep etmediğimiz sorunlar bile hiç bir ücret ödemeden ve hiç bir sorun çıkarmadan Teleservice tarafından tamamlandı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Menü/Güvenlik/Kilit ekranı kısmındaki bölümler işaretlimi?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
(düzenlendi)

my5uqaqu.jpg

Şu gibi bir şey di mi Yılmaz Bey :fiuw:

Sol üst.

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

my5uqaqu.jpg

Şu gibi bir şey di mi Yılmaz Bey :fiuw:

Sol üst.

Bunlar One için basit şeyler  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...