İçeriğe Yönlendir

hTC Telefonları Genel Başlık

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Yılmaz Ertek

Bunlar One için basit şeyler  :D

standartta var dediğin nasıl bir şey hocam ?

bi ekran görsek ya :)

Şu gibi bir şey di mi Yılmaz Bey :fiuw:

Sol üst.

bu kadara gerek yok, şimdilik telefon, mail, sms ve whatsapp olsa yeter :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Mesela bunda sol alt kısımda ve üst barda aramalar vs. sayı olarak görünür :)

5k3vQPMl.png

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Ya bir de iOS a laf edersiniz. Standartta niye olmaz ki bu özellik?

Telefon mail SMS whatsapp uygulamalarını klasör yapmak zorunda mıyım...

Sinirlendim gece gece :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

One satılık mı? :crazy:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bugün şirkette bir çalışanımızın one'ının sesini test ettirdim. Gerçekten farklı. Pili değişip, hafıza kartı takılsaydı güzel seçim olurdu:)

Saygılarımla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bugün şirkette bir çalışanımızın one'ının sesini test ettirdim. Gerçekten farklı. Pili değişip, hafıza kartı takılsaydı güzel seçim olurdu:) Saygılarımla.

Evren abi bırak şu eski nokia alışkanlıklarını :p

Hayır üç gün sonra senin zamzung da geçecek bu şekle, o zaman diyecek hiç sözün kalmayacak :p

Yorum bağlantısı

Evren abi bırak şu eski nokia alışkanlıklarını :p

Hayır üç gün sonra senin zamzung da geçecek bu şekle, o zaman diyecek hiç sözün kalmayacak :p

Zafercim biliyorum, Samsung yapacak monoblok bir seri:) ben alternatifimi hazırladım ama söylemeden sen bilmişsin. Nokia 1520. Bekliyorum bakalım ne kadardan gelecek:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

One satılık mı? :crazy:

Bir kaç gündür forumda One fiyatlarını okuyorum da...

Ben 2 bin tl vermiştim. Hb den almıştım.

Uzunca bi sure satmam söz konusu olamaz. :)

Gözünü sevdigimin iPhone u altın gibiydi, hic değer kaybetmezdi :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yapmasanda oluyor yahu, al birini ekrana at yeter :) ios mu oda ne  :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zafercim biliyorum, Samsung yapacak monoblok bir seri:) ben alternatifimi hazırladım ama söylemeden sen bilmişsin. Nokia 1520. Bekliyorum bakalım ne kadardan gelecek:)

Saygılarımla.

Sen de android'i bırakırsan buraların eski tadı kalmaz... Ben de klavyemi asarım artık.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bugün şirkette bir çalışanımızın one'ının sesini test ettirdim. Gerçekten farklı. Pili değişip, hafıza kartı takılsaydı güzel seçim olurdu:) Saygılarımla.

Pİli 3-4 sene gider, o zamana çocuğa oyuncak olur, 32gb hafıza yeterli, olmadı otg var, kısaca bahane aramayalım lütfen  :D

Hürmetler...

Yorum bağlantısı

Sen de android'i bırakırsan buraların eski tadı kalmaz... Ben de klavyemi asarım artık.

Ne demek Zafercim. Sizler varken bizim Android tecrübemiz ne ki? Aslında benimki biraz merak. Wm'den memnun kalmama ihtimalim yüksek. Buna karşın Nokia'nın son cihazları daha bir kaliteli gibi gelmeye başladı bana.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Master One ve çekirG2 demek istedin sanırım :D

Miyagi san one

Iyi guldum. G2 htc nin icinden geçer :p

Yorum bağlantısı

Pİli 3-4 sene gider, o zamana çocuğa oyuncak olur, 32gb hafıza yeterli, olmadı otg var, kısaca bahane aramayalım lütfen :D

Hürmetler...

Doğru diyorsun Ali Bey ama benim ki psikolojik. O pil değişmedi mi olmaz:) hatta note2'nin evde hiç kullanılmamış bir pili var şu anda. Htc pil mAh'ını büyütmek zorunda yeni modelde.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ne demek Zafercim. Sizler varken bizim Android tecrübemiz ne ki? Aslında benimki biraz merak. Wm'den memnun kalmama ihtimalim yüksek. Buna karşın Nokia'nın son cihazları daha bir kaliteli gibi gelmeye başladı bana.

Saygılarımla.

Estağfurullah abicim. Şahsen benim bu işte öncüm sensin. Bu işe asılmama sebep sensin. İnkar etmem hiç bir zaman. Takılıyoruz birbirimize elbet. Markalar, cihazlar, hepsinin gittiği yer de geldiği yer de belli. :flowers:

Keyf işi bu iş. Hepsini denemek lazım elbet.

Çıksın bakalım, senden gerçek bir WinMo tecrübesi okumak çok keyifli olacaktır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Miyagi san one

Iyi guldum. G2 htc nin icinden geçer :p

Biraz zor geçer, 3 açıdan önde, ekranı az daha büyük, işlemcisi az daha hızlı ama farkı anlayamazsın ve daha ucuz, geri kalan her konuda One :)

G2 güzel, ama o kadarda değil  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ram, pil, video cekimi, vs... diye gider üstünlükleri. One in ustunlugu ne?

Video 60 fps ama dar açı ve o kadar iyi değil, akşam üstü zaten şansın sıfır, ram aynı, dahili hafıza One 32gb. ayrıca(sendeki 16gb ya o yüzden) , gece çekiminde One daha iyi (tabii sonuçta telefon bunlar, foto makinası değil) , diğer üstünlükler, ezici özellikleri= ses-malzeme-tip-sağlamlık-gereksiz yazılım olmama ve gömülü yazılımları dahi kapatıp açabilme- Sense-daha doğal ekran ve daha yüksek ppi değeri-ön kameranın dahi nerdeyse 1.5 kat daha geniş açı çekmesi desem :)

Şurdan da kabaca bakabilirsin, bence şuan One hala number van, sonra g2 gelir, bundan sonra diğerleri diyebilirsin. G2 nin tek üstünlüğü işlemcisi, onunda farkını kullanımda zor anlarsın, antutu gibi money talk programlara bakma sen :)

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5543&idPhone2=5313

Sonuçta G2 çok güzel bir cihaz, aksini söylemem zaten  :flowers:

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Tip göreceli, sağlamlık ta haklisin metal kasa daha saglam. Kamera icin soylediklerine katilmiyorum. Ses konusunda da ayni. 192 khz siz begenmiyirsunuz ama ben gayet seviyorum. Benim turkulerimi guzel caliyor. :)

Sense ile ilgili olarak da g2 yi bir sure kullanmani tavsiye ederim. Cunku en az sense kadar islevsellik sunuyir

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Tip göreceli, sağlamlık ta haklisin metal kasa daha saglam. Kamera icin soylediklerine katilmiyorum. Ses konusunda da ayni. 192 khz siz begenmiyirsunuz ama ben gayet seviyorum. Benim turkulerimi guzel caliyor. :)

Sense ile ilgili olarak da g2 yi bir sure kullanmani tavsiye ederim. Cunku en az sense kadar islevsellik sunuyir

Ses konusunda 192 falan önemli değil, üzgünüm en ufak dahi şansı yok, One ın en güçlü olduğu yön bu, Kameraya gelince, ezici olarak düşük ışıkta daha iyi fakat daha öncede yazdığım gibi, geniş açılı net ama zooma fazla uygun olmayan resim çeker One, amacına çok uygun resim çekiyor yalnız, G2 ninde sesi güzel yanlış anlama, ama One la gerçekten kıyaslanmaz, hoparlör ve kulaklıkta açık fark atıyor.

Yinede dediğim gibi, ikiside süper aletler ve şuan için ikisi dışında başka şeye bakmıyorum.

G2 yide kullandım, Sense bir başka,o da güzel ama Sense daha güzel, sade görünen, basit duran ama kullanınca yahu nasıl dengeli yapmışlar dediğin birşey bu Sense.

Şu G Flex gelsede baksak, acep nasıl olacak, belkide tokadı yer One  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...