İçeriğe Yönlendir

Klavye Yıkama

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

Ya Şefkatli Admin'imiz hala yazmadı buraya. Kesin tüm klavyeler çöpte.

"Bu olmadı, sonrakini deneyeyim. AAAA bu da olmadı, diğerine kısmet... Aha klavyeler bitti, hepsi çöpe... Ulan Saniiiii" :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Az önce haber aldım ; İstanbul'a doğru yola çıkmış; Emmi'den adresini de almış.. :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Aha, mıçtık işte. Neyse, hepinizle tanışmak güzeldi. Naylonum sizlere emanet, 1 saate yazamazsam, polisi arayın :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Len Sani.. İş açtın milletin başına :)

Siz kadranları led'lerken, bagajlara led döşerken, farları merceklerken, adaptife çevirirken, fırınlayıp 180derecede açarken, içini siyaha çevirirken ben aynısını diyor muyum :p:D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Sani hiç birinde iletken olan su kullanmıyoruz kardeşim :)

:p

Fırında 180 derecede ısıtırken kaç kişinin farı yamulmuştur Allah bilir.

LPG'li olsun, Mondeo olsun, beyaz olsun diye kaç kişi fıstık gibi arabaları paslamıştır (buraya ben bile inanmadım sanki)

Geri vites lambasına xenon takıp kaç kişi bizim yüzümüzden kör olmuştur acaba.

Gauge'a bakacağım diye kaç kişi öndeki araca toslamıştır acaba...

ya da ya da kadranların rengini değiştireyim derken kaç kişi kadranı patlatmıştır.

:D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tamam sustum :) Şevkatlinin de sana laf yetiştiremeyeceği belli. Bu neden ile çıkmıyor ortalığa :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

Ben zamanında klavyeyi dağıtıp tuşların altına gres sürmüştüm. Tuşa bastığında gelen tak tuk sesleri kesilmişti :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Valla öyle Emmi...Gerçi ben yıkarken değil de sıkarken sorun yaşadım:)

Sıkma yok, sadece kurutma, sonra kırışıklıklar oluyor :p

Tamam sustum :) Şevkatlinin de sana laf yetiştiremeyeceği belli. Bu neden ile çıkmıyor ortalığa :p

heheh, gece gece iyi güldüm ya :(

Ben zamaninda klavyeyi dagitip tusalrin altina gres surmustum. Tusa bastiginda kelen tak tuk sesleri kesilmisti :)

Baksanıza, sesimiz taaaaaaa amerikanyalara gitmiş. Greste iyi fikir ama ya parmaklarda yağlanırsa? ESP'de yok mazallah, q'dan bi başlar kaymaya, ü'de bulurum kendimi :p

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

ben elektronik kısmı çıkartıp bulaşık makinesinde yıkıyorum :) on numara oluyor :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu da mümkün, filmi de sökerseniz, silikonu da yıkayabilirsiniz. Ancak düşük sıcaklık lazım.

Bir tecrübe daha, yüksek sıcaklıkta bazı klavyeler boyasını bırakıyor (gri üstüne siyah boyanmış oluyorlar) Bu sebeple dikkatli olmakta fayda var.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Gerenk yok Sani :) komple kabloları dahil at makinaya ayarla düşük dereceye, çıkar bırak balkona serin serin. Sabaha hazır. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Valla öyle Emmi...Gerçi ben yıkarken değil de sıkarken sorun yaşadım:)

Aman abi.. ütü istemiyor bunlar... :lol2:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ben klavyeyi parmaklarımla yıkıyorum. Tuşlar pırıl pırıl parlıyor vallahi :lol2: Çok hızlı yazıyorum ya hani, sürtünmeden sıcaklıkla bakterileri öldürüyorum. O derece hızlıyım, belirtmek ve artizlik yapmak isterim. :jedi: :jedi:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Sani, bir haftadır bilen biliyor aynı makineyi söküp takıyorum...Dün ancak sonuç aldım ve bana problem çıkaran şeyi neredeyse hiç tahmin etmiyordum...Dün akşamdan beri çocuklar gibi mutluyum, senin klavye sökme işini yapsam ne olur yapmasam ne olur...:p Ben kendi makinemi yaptım ya o bana yeter....Tıkır tıkır çalışıyor, dakikada 135 kopya.... :good1:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Sani, bir haftadır bilen biliyor aynı makineyi söküp takıyorum...Dün ancak sonuç aldım ve bana problem çıkaran şeyi neredeyse hiç tahmin etmiyordum...Dün akşamdan beri çocuklar gibi mutluyum, senin klavye sökme işini yapsam ne olur yapmasam ne olur...:D Ben kendi makinemi yaptım ya o bana yeter....Tıkır tıkır çalışıyor, dakikada 135 kopya.... :fiuw:

Sani, bir haftadır bilen biliyor aynı makineyi söküp takıyorum

Peeh, ben 1 günde hallediyorum? Kyocera'lar daş gibiydi daş. 1milyon kopya gören cihazımız vardı, tık yoktu.

800bin'de bi defa bi tanesinin şaftı kaydı, bütün merdaneler ve fuser'lar değişti, sonra devam :good1:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
:D

Peeh, ben 1 günde hallediyorum? Kyocera'lar daş gibiydi daş. 1milyon kopya gören cihazımız vardı, tık yoktu.

800bin'de bi defa bi tanesinin şaftı kaydı, bütün merdaneler ve fuser'lar değişti, sonra devam :)

Birmilyoncudan almıştın o zaman..;) Benim bahsettiğim makine 6,5 milyonda canım, 20 milyonda atarız artık...:)

Sani sus başına dert alma şimdi.Bu Tokerlerin Serkan fotokopi makinası dendiğinde ayaklı tarih gibi Hicri 1375 den başlıyor İbrahim Müteferrika'dan geçip günümüze geliyor Adana-Kayseri yolunda içim bayıldı bari burada o tarihi dinlemeyelim.Uyuyan devi uyandırıyorsun.Dön çabuk klavyeye!

Ben ne diyim şimdi abi, evdeki yazıcının içine döktüğün ucuz çakma tonerlerle yazıcıyı nasıl çalıştıracağını anlattırırken iyiydi ama değil mi ? :blink:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
O derece hızlıyım, belirtmek ve artizlik yapmak isterim. :D;)

Yalnız değilsin :blink:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Sani sus başına dert alma şimdi.Bu Tokerlerin Serkan fotokopi makinası dendiğinde ayaklı tarih gibi Hicri 1375 den başlıyor İbrahim Müteferrika'dan geçip günümüze geliyor Adana-Kayseri yolunda içim bayıldı bari burada o tarihi dinlemeyelim.Uyuyan devi uyandırıyorsun.Dön çabuk klavyeye!

:)

Birmilyoncudan almıştın o zaman..:blink: Benim bahsettiğim makine 6,5 milyonda canım, 20 milyonda atarız artık...;)

Ben ne diyim şimdi abi, evdeki yazıcının içine döktüğün ucuz çakma tonerlerle yazıcıyı nasıl çalıştıracağını anlattırırken iyiydi ama değil mi ? :D

Vay arkadaş, kaç yaşında bu alet?

Ne marka abi seninkiler?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Vay arkadaş, kaç yaşında bu alet?

Ne marka abi seninkiler?

3 yıl falan oldu alalı, markası Ricoh...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
3 yıl falan oldu alalı, markası Ricoh...

İlk defa duyduğum bi marka.

TR'de distributörü kim?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

İlk defa duydun demek...:D Büro makineleri konusunda en iyilerdendir...İlk cd yazıcıyı bilgisayar kasasına sığdıran firmadır ayrıca...Fotoğraf makineleri de meşhurdur kendi çapında...Türkiye distribütörü şu anda Ofisteknik firması...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...