İçeriğe Yönlendir

Klavye Yıkama

Sani Gerşon

Recommended Posts

Serkan Toker

Zafer' in dediği sistem olur, komple yıkanabilir, su elektronik devrelere bir şey yapmaz elektriksiz..

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Bende bu kadar sık olmasada yıkıyorum ancak benim stratejim de farklı :) Ben komple tuşları da söküyorum yerlerinden tabi önce klavyenin net bir fotoğrafını çekip kaydediyorum :D

Yorum bağlantısı
Engin Ünal
prezarvatif (kullanılmamıştı!)...

:s :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul
(düzenlendi)

İşte kedi gibi yıkadığım klavyemin fotoğrafları. Duble bardak bol şekerli çay dökülmüştü. Şuan sorunsuz çalışıyor ;)

[url="http://hizliresimyukle.com/showpic-125037/foto

tarihinde Ergin Ertu?rul tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
Sadece gülüyorum :):(:) :lol2:

Allah gülmekten ayırmasın Oktay abi. : )

Zafer' in dediği sistem olur, komple yıkanabilir, su elektronik devrelere bir şey yapmaz elektriksiz..

Komple yıkıyoruz, zaten makineden belli bir miktar kurumuş çıkıyor. Sonra da tamamen kuruduğundan emin olmadan çalıştırmıyoruz. Niye bozulsun ki? Bozulmadı da zaten.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Sani Gerşon

2 sene sonra hort!

Bir çok kez yıkadığım klavyem maalesef bir temizlikçiye kurban gitti ve sanıyorum 1 kova suyun içinde boğuldu bi kaç ay evvel.

Yeni klavye aldım. Onu da yıkadım. Şirketteki klavyemi de yıkadım. Tertemiz ve gayet sessizler. Herkes nasıl bakıyor klavyelerine?

Yorum bağlantısı
Misafir

Benim evdekinin içinde ne istersen var. Kola döküldü, kuru kaldı, çekirdek/ fıstık kabukları, kıl tüy yün yumak, tanımlanamayan cisimler (UFO) ıvır zıvır.. Gayette kullanışlı güzel sessiz çalışıyor  :p

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

O gün bugündür sanal klavyeden yazıyorum Sani, hala parayı denkleyip klavye alamadım... :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Direkt olarak çamaşır makinesinin içine elbiselerin arasına koysan ne olur, daha hijyenik olmaz mı

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

2 sene sonra hort!

Bir çok kez yıkadığım klavyem maalesef bir temizlikçiye kurban gitti ve sanıyorum 1 kova suyun içinde boğuldu bi kaç ay evvel.

Yeni klavye aldım. Onu da yıkadım. Şirketteki klavyemi de yıkadım. Tertemiz ve gayet sessizler. Herkes nasıl bakıyor klavyelerine?

Sani resimde ki klavye mi cortlayan. ( ilk ileti )

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani resimde ki klavye mi cortlayan. ( ilk ileti )

Hee. Ama yıkamadan cortlamadı ha :)

Temizlikçi sanıyorum 1 kova suyun içine düşürdü... Zira içinden su damlaları foşu foşur akıyordu bulduğumda... Mouse'um da ipin ucundan döndü ki, yenisi şu an 400tl mi ne...

O gün bugündür sanal klavyeden yazıyorum Sani, hala parayı denkleyip klavye alamadım... :D

Göndereyim mi yıkanabilir Logitech :D

Direkt olarak çamaşır makinesinin içine elbiselerin arasına koysan ne olur, daha hijyenik olmaz mı

Elektronik devre çıkarılıp düşük ısıda yıkanırsa ne âla :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Hee. Ama yıkamadan cortlamadı ha :)

Temizlikçi sanıyorum 1 kova suyun içine düşürdü... Zira içinden su damlaları foşu foşur akıyordu bulduğumda... Mouse'um da ipin ucundan döndü ki, yenisi şu an 400tl mi ne...

Bende de var aynısından smart tv de çalışmadı nedense.Pc ye bağladım driver tanımadı ve klavyeyi görmedi.Tak kullan değil mi bunlar ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bende de var aynısından smart tv de çalışmadı nedense.Pc ye bağladım driver tanımadı ve klavyeyi görmedi.Tak kullan değil mi bunlar ?

Tak kullan. Bozulmuş olabilir. Reciever ı tanıyor mu?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Tak kullan. Bozulmuş olabilir. Reciever ı tanıyor mu?

Yok tanımıyor.Kalvyenin ışıkları vs yanıyor,reciever de aynı şekilde ama bağlantı yapmaya çalıştığımda en ufak belirti göstermiyor.

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Elektronik devre çıkarılıp düşük ısıda yıkanırsa ne âla :)

Tabiki birazda düşük devirde yıkamak gerek :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Pasta cila da atılıyormu bu klavyelere... :biggrin:

Şöyle bir klavye vardı bir zamanlar. OLED teknolojisi ile oyunlara ya da uygulamalara göre tuşlar istediğin gibi aydınlanıyordu.

optimus_oled_quake.jpg

Yok tanımıyor.Kalvyenin ışıkları vs yanıyor,reciever de aynı şekilde ama bağlantı yapmaya çalıştığımda en ufak belirti göstermiyor.

Reciever'ı tanımıyorsa yeni reciever ile denemen ya da başka bir pc de denemen lazım.

Başka bir pc de de çalışmıyorsa receiver'ı logitech'ten rica edersen ücretsiz gönderiyorlar. Yine olmazsa çöp zaten...

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Şöyle bir klavye vardı bir zamanlar. OLED teknolojisi ile oyunlara ya da uygulamalara göre tuşlar istediğin gibi aydınlanıyordu.

optimus_oled_quake.jpg

Reciever'ı tanımıyorsa yeni reciever ile denemen ya da başka bir pc de denemen lazım.

Başka bir pc de de çalışmıyorsa receiver'ı logitech'ten rica edersen ücretsiz gönderiyorlar. Yine olmazsa çöp zaten...

Bir görüşeyim bakalım logitech ile.Teşekkür ederim. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu
(düzenlendi)

97qko2.jpg

Bence en iyisi böyle bişey kullanmak, kirlenince paşa paşa ıslak mendille silersin :biggrin:

tarihinde Abdullah Hacıefendioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

En güzeli deterjanlı suyun içine bırakmak :) Yapılmış ve denenmiştir tarafımdan :)))

Deterjan elastik kısımlara zarar verir diye düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Misafir

97qko2.jpg

Bence en iyisi böyle bişey kullanmak, kirlenince paşa paşa ıslak mendille silersin :biggrin:

Su altında bile yıkanıyor bunlar.

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Su altında bile yıkanıyor bunlar.

yazarken çok hızlı yazamıyorsun ancak dediğiniz gibi istediğiniz gibi yıkanabiliyor..

Yorum bağlantısı
Murat Dere

optimus_oled_quake.jpg

Bir görüşeyim bakalım logitech ile.Teşekkür ederim. :)

Optimus Maximus'tan bahsediyorsunuz siz. 1.620 Sterlincik... :p Yani 5.200 Türk Lirasıcık. :crazy:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Optimus Maximus'tan bahsediyorsunuz siz. 1.620 Sterlincik... :p Yani 5.200 Türk Lirasıcık. :crazy:

Gurban olurum ben onaaaaa :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Gurban olurum ben onaaaaa :D

Demin unuttum söylemeyi Sağni; sensin illegal. :p

Al burda koydum, ol gurban bakam:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...