İçeriğe Yönlendir

Samsung Galaxy S2 Sorular, İncelemeler Ve Uygulamalar

Misafir

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Çağlar abi jail'in Türkçe çevirisi ''hapis'' demekmiş :p

Bu iPhoneler tamamen kapalu kutu gibi,misal Dışarıdan ugulama yükleyemiyorsun,müzik paylaşamıyorsun...vs uzar gider.Eski işletim sistemine sahip symbianlı nokialar bile çoğu şeyi yaparken iPhone tamamen kapalı bir kutu :) Bu kutuyu açmak içinde jailbreak yapıyorlar bunu yaptıkları an cihazı kapalı kutu olmaktan çıkartıyorar.Garantiyide çöpe atıyorlar tabikide :D

bir de break diyorlar onun yanına :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bir de break diyorlar onun yanına :D

break değil, bırak diyorlarda elmacılar anlamıyor, bırak beni, gerçek cihazlara bak ....

Abi break'in anlamıda kırmak ka.mak gibi birşey :p,kısacası iPhonecuların telefonu kapalı kutu yada başka deyişle hapishane gibi işte onlarda bundn kurtulmaya çalışıyor.Break'in anlamlarıda bunlar :p Ee kendileride ifade ediyor hapishane olduğunu ... :p

Sonuç: elma tırt

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Rootlanan telefonda çıkan ünlem ve dowload moddaki count sayısını usp jek olmadan sıfırlama programını buldum :)

TriangleAway-v1.25

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Samsung Galaxy Note kullanıcılarımızın dikkatine:

Samsung Galaxy Note için Android ICS 4.0 güncellemesi yayınlanmıştır. Güncellemeyi KIES üzerinden ya da Wi-Fi bağlantısı aracılığı ile Ayarlar>Telefon Hakkında>Güncelleme menüsünden gerçekleştirebilirsiniz.

Mert sen yaptın mı güncelleme, benim vaktim olmadı. Yaptıysan tavsiye eder misin?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Mert sen yaptın mı güncelleme, benim vaktim olmadı. Yaptıysan tavsiye eder misin?

Abi üstüme vazife olmadan cevaplayayım çok güzel oluyor. Şarj konusundada bariz fark var. :)

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
(düzenlendi)

Abi üstüme vazife olmadan cevaplayayım çok güzel oluyor. Şarj konusundada bariz fark var. :)

Sağol Mert. Blackberry'de de yazılım güncellenince şarj daha iyileşiyordu. Arka plan uygulamalarını kısarak yapıyorlar bunu muhtemelen.

Cenk abi ben guncellemedim kız arkadasımda guncelleyemez :D Benimde zamanım olmadı ugrasacak

Media markta s3gelmis ve bitmis hemen,ben dahil 10dakila icindede 3 kisi sordu.İphone 4s 2400lira iken 2000liradan satılan S3 karsısında gram sanş vermiyorum :)

Güncelleyince buraya yaz. Ya da note diye ayrı başlık açalım.Telefonu güncelleyecek kadar vaktim olmadı, 2-3 haftadır. Bizim finaller, haftasonu AÖF vb. görevleri, yoğunum bu aralar. Merak ettiğim güncelleyince tüm uygulamalarıda mı yeniden kuracağız? Blackberry'de yedekliyordun, hepsi tekrar yükleniyor, sadece ücretlilerin tekrar aktive edilmesi gerekiyordu...

tarihinde H.Cenk Bayrakçı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Henüz bir S3 başlığı göremedim forumda. Sanırım S2 başlığı altında devam edeceğiz Samsung Galaxy maceralarına.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bugun Cekik gozlu amcamla birlikte uctuk,ondada s2vardı bendede,aldık ucak moduna ucakta oynaya oynaya gidiyoruz.Benim sarj dolu degildi tak bitirdim.İkinci bataryayı cıkardım tam sokucaam auuww muww sesler cıkarmaya basladı :D akıllı cekik gozlu abiniz 3000maHlık bataryayı takınca kocaman kap kalın telefonla geziyor.Cok mantıksız kalınlıkta o 3000mahlık bataryayı almak.Ben cuzdanda tasıyorum :)

Anlaşılan Amerikadasın :)

Sana iyi eğlenceler iyi gezmeler. Gönlünce gez toz eğlen .

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Olabilir abi.Forumu,ülkemi,insanlarımızı cok ozledim.Guzel yerler,imkanlarda var ve ucuz lakin yasanmaz.Torosa biniyim,3310um olsun ama ulkemde oluyum :)

İnsanlar burda araba parasına aplle alıyrlar cok garip...

Mert, Amerika'ya gitmişsin tadını çıkar. Dönüp dolaşıp yine geleceksin memlekete...:)

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bu arada Galaxy Note'a ICS 4.0.3'ü yükledim. Telefon hızlıydı daha hızlı oldu. Sadece bazı uygulamalardan çıkarken takılıyor gibi. Çok üzerinde durmadım.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Mehmet HTC One X kaç para orda? ve alıp direk Türkiye'de kullanılıyor mu? Simkilit vs. varmı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mehmet HTC One X kaç para orda? ve alıp direk Türkiye'de kullanılıyor mu? Simkilit vs. varmı?

One X bulamamışlardı One S almışlardı aldı ve pasaport kaydından sonra şu anda bende türkçeleştirdim şu anda kullanıyor.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bu konuyu ne zaman kapacağız yahu? :p 65 sayfa olmuş :D

hTC konusu bundan daha fazla olmalı... :seytan:

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Galaxy S 3 ü dün öyle bir inceledim ciddi hoşuma gitti. Galaxy s2 de tam yanındaydı ancak hiç cezbetmedi(s2 den s3 e geçişte pek farketmeyebilir ancak sıfırdan gireceğe s3 varken s2 almak anlamsız)

HTC Evo3D güzel alet ancak çok sıcak gelmedi Bana. S3 ile One X arasındayım ama sadece aradayım alacak para yok :D

2000TL vermem bir telefona. Yurtdışı yurtiçi sıfır en ucuz nerden nasıl alınır şu aletler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

İlk çıktığından beri S2 hastasıyım, ama almadım, dokunmatik olmayan 3 yıl öncesinin bir telefonunu kullanıyorum. S2 almak istiyordum S3 çıktı, ama çok para, S2 1000 tl ye düşerse :) almayı düşünüyorum.

Ya da kararsızım almışken son çıkanı mı almak lazım, neyse maddiyatı düzeltip almayı kafaya koyunca forumda konu açacam.

Yorum bağlantısı

Teknoloji sizi hiçbir zaman salim bir şekilde bırakmaz. Bu paradoksu her teknolojik cihaz için yaşarsınız. İhtiyaçlarınızın henüz Galaxy serisine geçmeyi gerektirecek kadar ön planda olmamasından bu ikilemdesiniz. S2 piyasaya ilk çıktığında, barındırdığı özelliklerle, rakiplerinden çok üstündü. Hatta fazlalıkları da vardı. Zaten bu nedenle hala güncel bir model olarak tüketicilerin akıllarını karıştırıyor. 1.000.-TL'ye düşer mi bilmiyorum ama şu anda 1.250.-TL'ye düşse hatırı sayılır sayıda, havada kapacak bir alıcı kitlesinin olduğunu biliyorum.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

İlk çıktığından beri S2 hastasıyım, ama almadım, dokunmatik olmayan 3 yıl öncesinin bir telefonunu kullanıyorum. S2 almak istiyordum S3 çıktı, ama çok para, S2 1000 tl ye düşerse :) almayı düşünüyorum.

Ya da kararsızım almışken son çıkanı mı almak lazım, neyse maddiyatı düzeltip almayı kafaya koyunca forumda konu açacam.

Ben de aldıklarımdan vazgeçemeyen biriyim. Samsung D900İ almıştım 2007 yılında kaçdefa ekran kalbosu (film değiştirdim) Kaç defa kızak sorunu yaşadım yinede değiştirmedim. Hala kullanıyordum. Ama sıkılmıştım. Bu yıl artık yeter dedim. İphone ve SII arasında çok gidip geldim. Cepte taşınması ve internet kullanımı rahat olan ve düştüğünde başıma iş açmayacak beni kısıtlamayacak telefon ararken değerli Üstad Evren Bey ile iletişime geçip detaylı bilgi alıp Avea'nın kampayasıyla 1 Gb internetle aldım ve şu anda iyiki almışım dedim. Bu cihazı ben en az 5 yıl kullanırım diye düşünüyorum. Teknoloji değişebilir. Ancak sizin kullanım amacınız önemli. Ben oyun oynamayı pek sevmem. Benim için internetteki durumu önemli oda şu anda beklediğimde çok daha iyi çıktı.

S3 düşünülür ama tip olarak çok fazla oval köşeler var. Teknoloji olarak S2 den pek fark olmadığını söyledi Üstadımız.

Belki N700 (Note) düşünürdüm ama onuda cepte taşımak sıkıntı olacak vazgeçtik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Telefondan internete falan girmem büyük ihtimal, orta halli bir şey yeter bana.

galiba S2 alıcam, dün biraz araştırdım farklarını. Eylülde alıcam inşallah :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...