İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera

Kaan Kepir

Recommended Posts

Ali Gürsoy

Son aldığım kamera gelince eve-araca nasıl sokacam diye düşünüom :( beni direkt boşayacak hatun. Artık dicem ya satıcam ya bi bahane bulmam lazım  :bambam:

:yildizlar:  Böle vurcak kafaya böle... Kaç kaça bilirsen  :koskos:

Bu durumdan kurtarabilirim sizi :D :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Mehmet Abi, Araç kamerası için alt bi kategorü açsak?

Bence en doğru yöntem bu. Üst seviye - Çift ve ucuz kameraların incelemelerini detaylı yapacağım fakat dağılacak.  :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

hanım yakında evden kovacak, artık hedef yurtdışı. :D

Bizimkiler yıllardır yurt dışını kullanıyor, limit belirledik kızlara, kafalarına göre alıyorlar bişeyler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Blackvue Çift kamera Bağlantı ve İnceleme videosu : Arkadaşım Uğura teşekkürler bende yok ama onda Ford var :) Açıklamalar türkçe

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet Abi, Araç kamerası için alt bi kategorü açsak?

Dolacağını görünce açacağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu Bey mini 0801'in gpsli modeli için fiyat 96,5 demişsiniz. Linkte 112 dolar görünüyor. Fiyatı mı arttı bu meretin?

Olcay bey kameranız Türkiye'ye girmiş. Hatta Trabzona'da gelmiş müjdemi isterim valla :) Adresi vereyimde bir paket baklavamı artık lokummu dersin :)

Şaka bir yana gelince kutu resimlerini paylaşın boy boy Yurtdışı alışveriş Öcü sananlar kıskansın :)

Hatta 0801 için hiç kutu açılım videosu yok ilk geldiği gün çekin bir tane yayınlarız :p

15 günde gelmiş valla yılbaşı yoğunluğuna rağmen

Gönderilen Resim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Benimkini az önce babam teslim almış, kutuyu açmış.Şimdi biraz kurcalıyorum.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Benimkini az önce babam teslim almış, kutuyu açmış.Şimdi biraz kurcalıyorum.

bir iki resim koyar insan :(
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Hani resim yokmu ?

Görüntü pakete dair var. Henüz araca bağlayamadım. Belki de hiç bağlamayabilirim :)

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Sağolun Olgu Bey. Siz adresi gönderin gerisini olmuş bilin. Az önce ptt görevlisi aradı. Adreste yoktum, güvenliğe bırakmalarını rica ettim. Video aklımda çekeceğimde, ayfon videoları çok yer kaplıyor. Bir tane canon makinem var. Oda aynı. Acaba kutunun altını delip, miniyi çıkarıp onla mı çeksem

yahu ne adresi şaka yaptım  :i-ih: teşekkürler.

Siz onu boşverinde Yurtdışı alışveriş alışkanlık yapıyor kredi kartım extresi yeni geldi 1.445 tl  :shok:  en az 500 tl si yurtdışı alışveriş. 

Kamera aldınız tamam Aliexpress ten uzak durun. aman diyim.  :unsure2:

dgov.png

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen
(düzenlendi)

jddt.jpg

ja0w.jpg

tarihinde Emre Gülşen tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Emre bey hangi linkten aldınız ? Kaç günde geldi - kaç tl tuttu yazın isterseniz merak edenler olabilir. Ödemeyi kartlamı paypal ilemi yaptınız vs vs.

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Olgu Bey sizin tavsiyenizle, http://www.aliexpress.com/snapshot/300115210.html adresinden, 29.11.2013'te siparişi verdim.Sanal kart oluşturarak ödemeyi paypal üzerinden yaptım.Sipariş numarasıyla ptt ve sizin önerdiğiniz diğer siteden kargo takibini yaptım.26.12.2013 tarihinde ofisime kadar paketim geldi.Şu an biraz kurcalıyorum, uygun kart ve montaj için yine desteğinize ihtiyaç olacak.Yurtdışı alışveriş gerçekten çok rahat ve sorunsuz şekilde gerçekleşti.Tekrar teşekkür ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Rica ederim iyi günlerde kazasız belasız kullanın. Class 6 samsung 16 gb micro sd kart tavsiye ederim vatan bilgisayarda satılıyor.

Sd kart konusunda Servet bey den de öneri alabiliriz. Kullanıp sıkıntı yaşamadığı model marka. Çünkü bende ki 0801 en eski sürüm videoları Ts olarak kaydediyor. Class 4 Kingston 32 gb kullanıyorum. Sizde ki sürümler yeni.

Unutmadan yazalım PTT ayrıca gümrük - kargo ücreti falan almıyor. Çoğu bana gelen sorulardan biri Yurda girdikten sonra tamam Free kargo ama Ptt extra para alıyormu diye

PTT ücret almıyor adrese elden teslim :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Benim kameram da biraz önce geldi. Aşağıdaki linkten 28 Kasım'da siparişini vermişim, 10 Aralık'ta postaya verilmiş, 25'inde Türkiye'de sisteme girdi, bugün teslim edildi. Şaka maka bir ay olmuş :)

http://www.aliexpress.com/item/Mini-0801-Ambarella-Black-Box-Car-DVR-With-A2S60-OV2710-Full-HD-30FPS-Optional-GPS-8GB/858074589.html

Ben ödemeyi direk kredi kartım ile yaptım, Paypal kullanmadım. Yapı Kredi Adios sağolsun, yurtdışı alışverişi olduğundan dolayı 5'e böldü. Satıcı paketin üzerine "araç aksesuarı" yazmış ve fiyatı 18 dolar olarak göstermiş. Bu arada kutu oldukça küçükmüş.

Desteğiniziz için tekrar teşekkür ederim Olgu Bey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Görüntü pakete dair var. Henüz araca bağlayamadım. Belki de hiç bağlamayabilirim :)

Orjinal ürün.. güle güle kullanın.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Benim kameram da biraz önce geldi. Aşağıdaki linkten 28 Kasım'da siparişini vermişim, 10 Aralık'ta postaya verilmiş, 25'inde Türkiye'de sisteme girdi, bugün teslim edildi. Şaka maka bir ay olmuş :)

http://www.aliexpress.com/item/Mini-0801-Ambarella-Black-Box-Car-DVR-With-A2S60-OV2710-Full-HD-30FPS-Optional-GPS-8GB/858074589.html

Ben ödemeyi direk kredi kartım ile yaptım, Paypal kullanmadım. Yapı Kredi Adios sağolsun, yurtdışı alışverişi olduğundan dolayı 5'e böldü. Satıcı paketin üzerine "araç aksesuarı" yazmış ve fiyatı 18 dolar olarak göstermiş. Bu arada kutu oldukça küçükmüş.

Desteğiniziz için tekrar teşekkür ederim Olgu Bey.

Rica ederim 1-2 resim atın artık forum şenlensin :)

Gönderilen Resim

Bende şu an babamın aracındayım anlık bir görüntü paylaşıyım :) aldığım extra parçalar sayesinde işe giderken mini 0801 i babamın aracında. Akşam eve döndüğümde arka camda kendi aracımda kullanıyorum. Süper cihaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olcay Eyüboğlu

Olgu Bey'in tavsiyesiyle http://www.aliexpress.com/snapshot/300115210.html adresinden 25.11'de mini 0801 siparişini verdim. Ödemeyi sanal kart oluşturarak kredi kartımdan yaptım. 10.12'de Singapur üzerinden kargo yola çıkmış. Bugün itibariyle kargom elime geçti. Hergün kargoyu takip etme dışında oldukça kolay bir alışveriş oldu. Sebep olan Olgu Beye teşekkürlerimi sunuyorum. Almayı düşünenlere şiddetle tavsiye ederim. Paylaşımlarım devam edecek.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Sanırım benim kameramda bir problem var. Video kaydında da, fotoğraf çekiminde de zaman zaman beliren beyaz noktalar mevcut. İlk başta kamera yere doğruyken beyaz noktalar belirmiyordu, kamerayı yukarı doğru kaldırdığımda ortaya çıkıyorlardı. Daha karanlık bir odada yaptığım kayıt denemesinde yere bakarken de, yukarı çevirdiğimde de çıkmamışlar. Ama ilginçtir, yere dönükken çektiğim fotoğrafta görünüyorlar. Video kayıtlarında, yerleri sabit olmalarına rağmen, harekete göre yok olup tekrar ortaya çıkabiliyorlar.

okxhoK2.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...