İçeriğe Yönlendir

Ustaeller Ford Servisi

Caner Kardeşseven

Recommended Posts

Kadir Türkeli

Sabri abi , yurtdışı şubesi isteriz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

:bravo:

usta Çanakkale ye servis işini düşünmene kendi adıma çok sevindim :bravo:

aracımı yeni aldım sayılır 2008 4. ay trafiğe çıkışlı. km 69000 de. son periyodik bakım 64.000 de yapılmış.  triger değişimi için sizin oraya gelmeyi düşünüyorum. ne zaman değişmeli acaba ve tahmini masrafımız ne olur ?

3 yıldır gelmesiyse daha gelir mi acaba? Gelirse her ay Çanakkale geçilir :flowers:

On numara olur valla inşallah Sabri Abi vazgeçmemiştir 3 yılda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

:bravo:

usta Çanakkale ye servis işini düşünmene kendi adıma çok sevindim :bravo:

aracımı yeni aldım sayılır 2008 4. ay trafiğe çıkışlı. km 69000 de. son periyodik bakım 64.000 de yapılmış.  triger değişimi için sizin oraya gelmeyi düşünüyorum. ne zaman değişmeli acaba ve tahmini masrafımız ne olur ?

Kardeşim Çanakkalenin bende ayrı bir yeri var ama iş için artık vakit geçti  :) Aracına gelince trıger kayışı değişim zamanı km olarak gelmemiş ancak yıl olarak değişmesi lazım, rakam olarak işçilik dahil 360 tl  :flowers:

Sabri abi , yurtdışı şubesi isteriz :)

Kadir yurtdışına çıkabilsem bir daha geri dönmem ancak  :i-ih:  :i-ih:

On numara olur valla inşallah Sabri Abi vazgeçmemiştir 3 yılda

Vazgeçilmiş bir şey yok, gönül çok istiyor inan ama Usta ihtiyarladı ayakları ağrıyor :(

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

Kardeşim Çanakkalenin bende ayrı bir yeri var ama iş için artık vakit geçti  :) Aracına gelince trıger kayışı değişim zamanı km olarak gelmemiş ancak yıl olarak değişmesi lazım, rakam olarak işçilik dahil 360 tl  :flowers:

Vazgeçilmiş bir şey yok, gönül çok istiyor inan ama Usta ihtiyarladı ayakları ağrıyor :(

Abim sen daha yıllar boyu çalışırsın maşallah, şuan hanımın memleketindeyim Kütahya-Simav burda ünlü Eynal Kaplıcaları var.Gel misafir edeyim ayak ağrın falan kalmaz valla. :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Taktak

Eyvallah usta madem sen Çanakkale'ye gelemiyosun, böyle değerli, ilgili, alakalı ustanın ayağına gidilir, çayı içilir... havalar düzelsin hem İzmir i de bi gezmiş oluruz hem de diğer işleri hallederiz inşallah...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Allah kismet ederse bu yaz izinde sabri ustanin su meshur cay'indan bende icmek istiyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Fatih Taktak

1 haftalığına İzmir'e kurs için geldim ve gelmişken bikaç iş halledeyim dedim. (Tabi ki Ustaeller de)

Bugün triger seti değişimi için izmir ustaeller özel servise gittim.  km dolmadı ama 6 yıl olduğu için değiştirmek istedim. Sağ olsun Sabri usta ilgilendi ve ne gerekiyorsa yapacağını söyledi. Aracı bıraktım ertesi gün akşam aldım. (Kurs nedeniyle)

Triger seti değişirken devir daim pompası da terleme yaptığı ve ilerde de kaçırma ihtimali olduğu için kayışıyla birlikte değişti. Aracın Radyatör alt muhafaza kırıkmış onu da taktırdık. 

Triger seti + Devir daim pompası ve kayışı + radyatör alt muhafaza + antifrizli motor suyu + motor temizleme

Toplamda 650-660 civarı tuttu. Forum indirimiyle birlikte 590,00 TL ödedim.

Bu işler için Yetk. Serviste ne öderdim onu da arayıp öğreneceğim ve paylaşacağım en kısa zamanda. 

Bu arada Bandırma Yetkili Servisi aradım. Yukarıdaki parça ve işçilikler için 1200 TL civarı fiyat verdiler ve tahmini olduğu için artma ihtimali de saklı. Ve benim söylediğim parçalara göre çıkan fiyat. Bi de şu da var bu da var deyip ağır bakım deyip çıkaracakları şeyler var ki belli değil ne olacağı.

Tekrar Teşekkür Ederim Sabri Usta...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Bugün ben de Sabri ustanın dükkana gittim triger vs değişimi için arabayı bıraktım.

Arabasız kaldığım için kentkart vermek istedi bana metroya binebileyim diye :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Bugün ben de Sabri ustanın dükkana gittim triger vs değişimi için arabayı bıraktım.

Arabasız kaldığım için kentkart vermek istedi bana metroya binebileyim diye :)

Gariban tamirci yedek arabası bile yok müşteriyi metroya bindiriyor :p

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Abi arabayı sana bıraksam, Isparta'ya dönmek için bana da otobüs bileti alır mısın? :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

:bravo:  :good1:

Abi arabayı sana bıraksam, Isparta'ya dönmek için bana da otobüs bileti alır mısın? :D

Otobüs bileti ne ki? bir de yanına mp3 player veriyor dinleye dinleye geliyorsun. :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

:bravo:  :good1:

Otobüs bileti ne ki? bir de yanına mp3 player veriyor dinleye dinleye geliyorsun. :D

Otobüslerde her türlü imkan var artık abi :p Allah'tan bir mani çıkmaz ise Haziran'da Ustaellerde bakımdayım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Olmuşken tam olsun, özel şoför de tahsis et abi :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Ben bilmem, konu monu yok. Aç ta göreh :D

Bakımdan sonra İnşallah :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Bugün öğleden sonra arabayı Sabri ustaya bırakmıştım triger seti vs değişimi için.
Akşama doğru aradılar, gidip aldım arabayı her zamanki gibi yine on numara iş yaptılar.
Parçaların hepsini orijinalleri ile değiştirdiler, motoru temizlediler ayrıca forum indirimi de yaptılar.

İzmir Özel Ford Servisi Ustaeller'e, başat Sabri usta olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkür ederim.

Bunlar da çıkan parçalar,

hRr8xXI.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mert Ender

Günaydın,

Ay ortasında bir Ege seyahatim var. TÜV muayenesi de çok yakın. Araç 106.000'e geldi ve Ustaeller'de bir bakım yaptırmak istiyorum. Çat kapı gelebilir miyim :) yoksa randevu almam gerekiyor mu?

Normal bir periyodik bakım (yağ, filtreler) + debriyaj ve egzozun kontrolü+gerekiyorsa bu kilometrede değişmesi gereken ve benim farkında olmadığım hususlar için.

Triger ve devirdaim önceden değişmişti zaten.

Bir de İzmir-Aydın-Muğla civarında bekleme kuyruğu az olan ve muayenesi adam gibi olan bir TÜV istasyonu önerebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Günaydın,

Ay ortasında bir Ege seyahatim var. TÜV muayenesi de çok yakın. Araç 106.000'e geldi ve Ustaeller'de bir bakım yaptırmak istiyorum. Çat kapı gelebilir miyim :) yoksa randevu almam gerekiyor mu?

Normal bir periyodik bakım (yağ, filtreler) + debriyaj ve egzozun kontrolü+gerekiyorsa bu kilometrede değişmesi gereken ve benim farkında olmadığım hususlar için.

Triger ve devirdaim önceden değişmişti zaten.

Bir de İzmir-Aydın-Muğla civarında bekleme kuyruğu az olan ve muayenesi adam gibi olan bir TÜV istasyonu önerebilir misiniz?

Usta Elleri Gitmeden önce aramakta fayda var. Hertürlü yardımcı olurlar.

Çiğli'de ki istasyondan rezarvasyon yaptırtın. Orası genelde rahat oluyor. Amerikan parklaradan bırakmaları gerekiyor normalde, bak bununla geçemezsin dedi hemen orda kabloyu çıkardım ve sorunsuzca geçti. 2 sene önce iyi adamlar vardı hala öyledir herhalde :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ahmet Taşkın

Merhaba sabri bey. Kredi karti geciyormu ve taksit imkaniniz varmi?

Yetkili servis gibi (hatta daha iyi) çalışan büyükçe bir yer. Her türlü her konuda yardımcı olurlar. Çok memnun kalırsınız. (Forum üyesi olduğunuzu söylemeyi unutmayın) :)

Şuan benim fiesta da orda. Babama bile vermediğim arabamı rahatlıkla Ustaellere verdim. Rahat olun. 

Telefon 0232 435 73 73

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...