İçeriğe Yönlendir

Ustaeller Ford Servisi

Caner Kardeşseven

Recommended Posts

Sabri Güngör

Merhaba sabri bey. Kredi karti geciyormu ve taksit imkaniniz varmi?

Mümkündür Hocam, buyurun gelin yardımcı oluruz :flowers:

Yorum bağlantısı
Mert Ender

Sabri Usta merhaba,

Kaporta-boya hizmeti veriyorsanız kendi dahilinizde mi yoksa dışarıda anlaşmalı bir yerde mi sağlıyorsunuz?

Teşekkürler,

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Sabri Usta merhaba,

Kaporta-boya hizmeti veriyorsanız kendi dahilinizde mi yoksa dışarıda anlaşmalı bir yerde mi sağlıyorsunuz?

Teşekkürler,

Kendi servisleri dahilinde cok kapsamli ve kaliteli kaporta-boya hizmeti veriyorlar.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin YİĞİT
(düzenlendi)

İş arkadaşım ve klüp üyesi korhan şenörer abim sürekli forumda gezer birşeyler yazardı bizde ona ne yapıyorsun işin gücün yokmu derdik benimde f1 im vardı ama çok ilgilenmezdim. Gün geldi f1 i sattım İzmirde 2009 titanium hb bir araç buldum, aracı gösterecek birini nasıl bulcam derken korhan abi benim klüpten tanıdığım var arayalım oraya git dedi, velhasıl o servise girene kadar şimdiye kadar hiç barışık olmadığım, bi üçkağıt mı var bu işte diyerek kuşkuyla yaklaştığım ustalara hiç benzemeyen naif, beyefendi, güleryüzlü Salih ustayla tanıştım. Araca baktı gerekli şeyleri söyledi ve bende de hiç olmadık şekilde çek etme hissi doğmadan aracı aldım. uzatmayım klübe aslında Salih ustaya, rahatsız olduğu için tanışamadığım Sabri ustaya ve diğer ustalara ilgi ve iş ahlakları için teşekkür etmek amacıyla üye olmuştum lakin düzey, kalite, saygı inanılmaz bu klüpte bravo...bu arada aydın-izmir yakın ustaellere devam[emoji51]

tarihinde Engin YİĞİT tarafından düzenlendi
  • Beğen 9
Yorum bağlantısı
Murat Dere

İş arkadaşım ve klüp üyesi korhan şenörer abim sürekli forumda gezer birşeyler yazardı bizde ona ne yapıyorsun işin gücün yokmu derdik benimde f1 im vardı ama çok ilgilenmezdim. Gün geldi f1 i sattım İzmirde 2009 titanium hb bir araç buldum, aracı gösterecek birini nasıl bulcam derken korhan abi benim klüpten tanıdığım var arayalım oraya git dedi, velhasıl o servise girene kadar şimdiye kadar hiç barışık olmadığım, bi üçkağıt mı var bu işte diyerek kuşkuyla yaklaştığım ustalara hiç benzemeyen naif, beyefendi, güleryüzlü Salih ustayla tanıştım. Araca baktı gerekli şeyleri söyledi ve bende de hiç olmadık şekilde çek etme hissi doğmadan aracı aldım. uzatmayım klübe aslında Salih ustaya, rahatsız olduğu için tanışamadığım Sabri ustaya ve diğer ustalara ilgi ve iş ahlakları için teşekkür etmek için üye olmuştum lakin düzey, kalite, saygı inanılmaz bu klüpte bravo...

Yenisin, belli. Alışırsın. ;) Hoş geldin. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

İhtiyarları uyku tutmuyor mu nedir. :unsure2:

Saat henüz 1.15 amca. Bu saatte aklına uyku mu geldi? :p Ehihehehööö... :crazy:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

Beni görmediniz :p Ben gencim :D

Gördük, sobee! :p tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Önder Zengin

Bugün ustaeller servise gittim. 120bin periyodik bakimi yaptirdim. Gercektende söylenenler kadar varmiş. Çok samimi işten bir ortam vardi. Genelde salih usta araçla ilgilendi. Sabri ustaylada samimi sohbette bulunduk. Bundan sonrada tum bakimlatimi ustaellerde yaptirmayi dusunuyorum. Birdan salih, sabri ve necmi ustaya tesekkur ediyorum.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Emre Şimşek

Sevgili abiler, amcalar, ben yeni bir araç aldım, hem de hiç bir yerine bakmadan baktırmadan. Dayımdan aldığım için güvenerek de aldım. Çok şükür bir problemim yok ama kaputun altı benim için şu an tam bir muamma. Aracım 193.000'de ve 3 bin km önce dayımın söylediğine göre Mersin'de yetkili serviste neyi var neyi yok yapılmış (2500TL) tek güvendiğim şey bu.

Araca bakımı geldiğinde şöyle bir check-up da yaptırmak istiyorum ama bütçem yetkili servise göre değil. Ne diyorsunuz 200.000 olduğunda yağ bakımına Dalaman'dan İzmir'e gelmeli miyim ustalarım?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sabri usta candır.

Pazartesi günü iş arkadaşım Çeşme'ye giderken siyah duman atması, yüksek yakıt derken 1 depo yerine 2 depo ile çeşme'ye geldi. Beni aradı ne yapayım diye, hemen Sabri usta'mı arattırdım. Nokta atışı işe turbo hortumunun patlak olduğunu söyledi. Tanıdığı bir ustaya yönlendirdi çeşme sanayide. Ve bingo! Öyle çıktı.

Sağolsun Sabri usta'dan. Candır can :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Yok, çok ciddi bir şey olmadıkça gidilmez.. yazık... 

Balıkesir'den İzmir'e çay içmeye gitmiştim. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

İnşallah 330 + 330 yaparak bende gitmek istiyorum.

Bu arada Sabri Ustamdan cevap bekliyorum gerçi ama bitik olduğunu düşündüğüm baskı/balata 330 km yapar mı acaba? Sizlerin görüşü nedir?

Bitik olduğunu şu şekilde anlıyorum; ani hızlanma isteklerimde, gaza belirli bir seviyeden sonra yüklenince devir saati yükseliyor, hızlanma yok. Yani bariz bir şekilde görülüyor. Baskı/balata dışında bir sorun değildir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu arada Sabri Ustamdan cevap bekliyorum gerçi ama bitik olduğunu düşündüğüm baskı/balata 330 km yapar mı acaba? Sizlerin görüşü nedir?

Bitik olduğunu şu şekilde anlıyorum; ani hızlanma isteklerimde, gaza belirli bir seviyeden sonra yüklenince devir saati yükseliyor, hızlanma yok. Yani bariz bir şekilde görülüyor. Baskı/balata dışında bir sorun değildir diye düşünüyorum.

Uzun yolda her türlü götürür sizi.

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Bitik olduğunu şu şekilde anlıyorum; ani hızlanma isteklerimde, gaza belirli bir seviyeden sonra yüklenince devir saati yükseliyor, hızlanma yok. Yani bariz bir şekilde görülüyor. Baskı/balata dışında bir sorun değildir diye düşünüyorum.

Recep Bey, ben olsam riske girip izmir e gitmeyi, araç bu haldeyken düşünmezdim. Aracınizdaki problem sizi her şekilde yolda bırakabilir de bırakmayabilir de...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Uzun yolda her türlü götürür sizi.

Recep Bey, ben olsam riske girip izmir e gitmeyi, araç bu haldeyken düşünmezdim. Aracınizdaki problem sizi her şekilde yolda bırakabilir de bırakmayabilir de...

Bilemedimki nasıl yapsam. Buralarda pek güvendiğim usta da yok. Maşallah Sabri Ustayı ziyaret edipte tavsiye etmeyeni görmedim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...