İçeriğe Yönlendir

Ustaeller Ford Servisi

Caner Kardeşseven

Recommended Posts

Ali Rıza Özdemir
Ankara'ya şube isterizz :D :D

Evet Ustam Ankarayada böyle bir Servis istiyoruz... Sabri Usta yönlendirebileceğin birisi varmı Ankarada

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol

Sabri abi bu gidişle Çanakkale'den önce Ankara'ya servis açıcan herhalde ? :nazar: Baksana talep patlaması var... :nazar:

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Ustacim yeni acicagin subeye mudur lazimsa Ben olurum :)

Digerinede emekli uyemizi fonderirsin tamamdir :)

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör
Evet Ustam Ankarayada böyle bir Servis istiyoruz... Sabri Usta yönlendirebileceğin birisi varmı Ankarada

Öncelikle teşekkür ederim :) Ankarada Can Kardeşim (CUB) var sağolsun ne işim olursa olsun yardımcı oluyor :)

Yorum bağlantısı
Yusuf Çayır

İzmirde böyle bir özel servisin olması ve müşteri memnuniyetinin zirvede tutulduğu yerin olması İzmirli ford severler için büyük şans...En kısa zamanda tanışmak için mekanınıza gelicem Sabri Usta..

Hayırlı işler diliyorum..

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör
İzmirde böyle bir özel servisin olması ve müşteri memnuniyetinin zirvede tutulduğu yerin olması İzmirli ford severler için büyük şans...En kısa zamanda tanışmak için mekanınıza gelicem Sabri Usta..

Hayırlı işler diliyorum..

Yusuf Bey sizinle tanışmak keyifli olacak ortak noktalarımız var biriside DENİZ :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Yusuf Çayır
Yusuf Bey sizinle tanışmak keyifli olacak ortak noktalarımız var biriside DENİZ :D

Buna çok sevindim, DENİZ ve BALIK dedinmi akan sular durur ustam... geresi teferruattır...

Ön tanışma adına bir resim atayım sana...

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör
Buna çok sevindim, DENİZ ve BALIK dedinmi akan sular durur ustam... geresi teferruattır...

Ön tanışma adına bir resim atayım sana...

Hay Maşallah, ellerine sağlık Kardeşim :D

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör
Teşekkür ederim ustam,, bunlardan çok vardır senin arşivinde...

Nerde, bizimkiler marketten alma fotoşop,la çoğaltma modifiye cilasıyla parlatma :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yusuf Çayır

Biliyom biliyom ustam,, ben tavla bilmem diyip koltuğumuzun altına çok tavla sıkıştıran oldu..

Sende onlardanmısın... :D:)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Güvenç Terzierol

Yıllardır içimde uhte,dir fakat bir türlü ya doğru insanı bulamadım ya ogünkü şartlar müsait olmadı

Ancak gözlerimi kapatmadan yapmak istediğim işlerden biriside Çanakkaleye yerleşip orada iş kurmak inşallah olur :rolleyes:

Abi müdavimin olurum her türlü marketing işlerine bakarım, çok deli reklam yaparım aç bekliyoruz abi :) hem çanakkale gibisi yok bu memlekette çanakkale çok ayrı çok güzel ve özel biryer. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Merhabalar. Sabri ustam müsait olursan arabamla ilgili bir sorunum var gelmek isterim. Sorun http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/244687-rolanti-problemi-ve-motor-arizasi/

Tuğrul Bey günaydın, müsait olursanız salı günü sabah bekliyoruz :flowers:

Abi müdavimin olurum her türlü marketing işlerine bakarım, çok deli reklam yaparım aç bekliyoruz abi :) hem çanakkale gibisi yok bu memlekette çanakkale çok ayrı çok güzel ve özel biryer. 

Güvenç şu anki durum müsaade etmiyor :i-ih: Ama inan ki çok istiyorum, bir gün inşallah :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Tuğrul PEKDEMİR

Merhabalar. Sabri ustam müsait olursan arabamla ilgili bir sorunum var gelmek isterim. Sorun http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/244687-rolanti-problemi-ve-motor-arizasi/

Kendi konumda yorum yapmıştım fakat konu silinmiş sanırım.  Arabamdaki devir bozukluğu ve stop etme durumu ustaeller sayesinde çözüldü.Ustaelleri tanımadan önce birçok yere gittim kimse anlayamadı sorunu.  Allah razı olsun. Sabri usta ve Salih usta  Ford da TEK.... Haftaya bakımda görüşmek üzere :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kendi konumda yorum yapmıştım fakat konu silinmiş sanırım.  Arabamdaki devir bozukluğu ve stop etme durumu ustaeller sayesinde çözüldü.Ustaelleri tanımadan önce birçok yere gittim kimse anlayamadı sorunu.  Allah razı olsun. Sabri usta ve Salih usta  Ford da TEK.... Haftaya bakımda görüşmek üzere :)

Konunuz şurada birleştirilmiş.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/244268-motorda-d%C3%BCzensizlik-titreme-tekleme/page-37#entry1997010

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Ustaeller kırklareli pınarhisar sanayi sitesinde :)

Mert buraya nasıl gitmişiz abim :D

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Fatih Taktak

:bravo:

Fırat başka yeri bilmem ama Çanakkale,ye ciddi ciddi bir servis düşünüyorum :good1:
Ha birde senin,mi bana benim,mi sana bir kordon sözü var Bayram geliyor wink.png

usta Çanakkale ye servis işini düşünmene kendi adıma çok sevindim :bravo:

aracımı yeni aldım sayılır 2008 4. ay trafiğe çıkışlı. km 69000 de. son periyodik bakım 64.000 de yapılmış.  triger değişimi için sizin oraya gelmeyi düşünüyorum. ne zaman değişmeli acaba ve tahmini masrafımız ne olur ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

:bravo:

usta Çanakkale ye servis işini düşünmene kendi adıma çok sevindim :bravo:

aracımı yeni aldım sayılır 2008 4. ay trafiğe çıkışlı. km 69000 de. son periyodik bakım 64.000 de yapılmış.  triger değişimi için sizin oraya gelmeyi düşünüyorum. ne zaman değişmeli acaba ve tahmini masrafımız ne olur ?

3 yıldır gelmesiyse daha gelir mi acaba? Gelirse her ay Çanakkale geçilir :flowers:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...