İçeriğe Yönlendir

Servis Ve Usta Önerileriniz (Ankara)

Orçun Ural

Recommended Posts

Devrim Kara

Senin radyatör patladığında bi yanıma gelmiştin, başkent sanayi'nin arka tarafında hatırladın mı? Volvoyu geçer geçmez sağ-sol ve tekrar sağ yap "Öner oto Tuncay Usta" senin adresin ;) Giderken arayabilirsin beni, zaten seni görünce tanıyacaktır ;) Bizden de bol selamlar ilet :)

hatırladım tolgahan ama ben başka bi tuncay ustaya gittim oda tavsiye üzerineydi sorunu çözdü inşallah bi sıkıntı çıkmaz bidahakine oraya giderim :)

Yorum bağlantısı
Ali Bacaklı

2 ay önce ford ailesine katıldım arkadaşlar.45000 bin bakımı için Ankara da servis ararken formunuzu gördüm ve öneriler üzerine önen ustaya gittim. Fazla lafa gerek yok burda anlatıldığı gibi işinin ehli bir usta. Yetkili servisin yarı fiyatına hallettik çok şükür. Teşekkürler arkadaşlar..

Yorum bağlantısı
Arıkan Demir

Dün 170 binde Mondeo 2.0 Dizel Otomatik aracımı Yiğit Otoya götürdüm. Standart bakım ve 4 balata değişimi ufak tefek işlemlere toplamda işçilik dahil 800TL ödedim. Yüksek geldi rakam ama işçilikleri ve titizlikleri hoşuma gitti. Görüşleriniz nelerdir?

Yorum bağlantısı

Dün 170 binde Mondeo 2.0 Dizel Otomatik aracımı Yiğit Otoya götürdüm. Standart bakım ve 4 balata değişimi ufak tefek işlemlere toplamda işçilik dahil 800TL ödedim. Yüksek geldi rakam ama işçilikleri ve titizlikleri hoşuma gitti. Görüşleriniz nelerdir?

Böyle verilerle yorum yapılamaz ki! Toplam parça fiyatları ve yapılan işleri bilmeden fikir yürütmek doğru olmaz.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli
(düzenlendi)

Aynen.Yapılan işlemlerin detayı ve tutarı faturada belirtilmeli ki yorum yapabilelim...

tarihinde Ahmet Kaleli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arıkan Demir

Her parçanın fiyatnı ve işçiliği yazacaktım faturadan birebir ama pek etik olmaz diye düşündüm. Halen kararsızım?

Yorum bağlantısı

Her parçanın fiyatnı ve işçiliği yazacaktım faturadan birebir ama pek etik olmaz diye düşündüm. Halen kararsızım?

Arıkan Bey, etik kaygınızı anlayabilmiş değilim, yorum yapılmasını bekliyorsanız yorum için gerekli doneleri de buraya yazmalısınız. Zaten servis ismini yazmıştınız. Bu servisle ilgili olarak internet ortamında yığınla olumlu-olumsuz yorum bulabilirsiniz. Bizim için önemli olan, olayı birebir yaşamış bir üyemiz tarafından verilen doğru bilgiler ve bu bilgiler sonunda ortaya çıkacak sonuçtur.

800 TL bazı işler için normalken bazı işler için çok abartılı bir rakamdır. Bunu belirleyebilmek de ancak 800 TL.yi oluşturan parçaları bilmekle mümkündür. 

Yorum bağlantısı
Arıkan Demir

Araç 2.0 Dizel Otomatik Mondeo.

Km: 170.000

Tüm parçalar orjinal olup burdaki fiyatlardan 25TL indirim yaptılar Allah razı olsun :)

Motor Yağı 6lt      : 170TL

Yağ filtresi            : 25TL

Hava Filtresi         : 30TL

Polen Filtresi        : 45TL

Yakıt Filtresi         : 70TL

Ön Balata             : 150TL

Arka Balata          : 140TL

Ön Disk Traşlama: 30TL

Yağ Tıpası            : 15TL

İşçilik                     : 150TL

Yorum bağlantısı

Kesinlikle coook pahali motor yagi fiyati nedir oyle iscilik benim bunlara arti baski balata degisimi var 150 tl aldi tuncay ustam filtreler 5-10 tl fazla yağ 30-40 fazla balatalar pahali tapa pahali pahalida pahali...

Yorum bağlantısı

Araç 2.0 Dizel Otomatik Mondeo.

Km: 170.000

Tüm parçalar orjinal olup burdaki fiyatlardan 25TL indirim yaptılar Allah razı olsun :)

Motor Yağı 6lt      : 170TL

Yağ filtresi            : 25TL

Hava Filtresi         : 30TL

Polen Filtresi        : 45TL

Yakıt Filtresi         : 70TL

Ön Balata             : 150TL

Arka Balata          : 140TL

Ön Disk Traşlama: 30TL

Yağ Tıpası            : 15TL

İşçilik                     : 150TL

En önemlisi sizin mutluluğunuzdur. Mutluluk da memnuniyetle doğrudan ilgili, Aracınızı kazasız belasız, güle güle kullanın. Mondeocu arkadaşlar fiyatları yorumlarlar. :)

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Kesinlikle coook pahali motor yagi fiyati nedir oyle iscilik benim bunlara arti baski balata degisimi var 150 tl aldi tuncay ustam filtreler 5-10 tl fazla yağ 30-40 fazla balatalar pahali tapa pahali pahalida pahali...

Filtreler orjinal miydi?
Yorum bağlantısı
Salim DEMİREL

Bende şaşmazda Azim oto Erol usta gidiyorum. Memnunum.

Yorum bağlantısı
Caglayan Celiker

Keşke yiğit otoyla ilgili önceki sayfalarda yazdığım yorumu okusaymışsınız. O muhasebeci onlarda olduğu sürece insaflı fiyatlar çok zor görünüyor. 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Arıkan Demir

Merhaba, 2 haftadır izinli olduğum için yazamadım kusura bakmayın. Bendeki tüm parçalar orjinaldi. Dediğiniz gibi yağ, tıpa ve işçilik çok pahalı geldi bana da. Balataları hiç bilemiyorum ilk defa balata değiştirdim mondeoda. Biraz mecburiyetten gittim gibi oldu Yiğit Oto ya aslında Tuncay Ustaya gidecektim ama akacak kan damarda durmazmış. Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. 

Ayrıca yağ hem pahalı geldi hem de Mobil marka idi. İlk defa Mobil yağ koydum arabama. İçim rahat değil :)

Yorum bağlantısı

Merhaba, 2 haftadır izinli olduğum için yazamadım kusura bakmayın. Bendeki tüm parçalar orjinaldi. Dediğiniz gibi yağ, tıpa ve işçilik çok pahalı geldi bana da. Balataları hiç bilemiyorum ilk defa balata değiştirdim mondeoda. Biraz mecburiyetten gittim gibi oldu Yiğit Oto ya aslında Tuncay Ustaya gidecektim ama akacak kan damarda durmazmış. Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. 

Ayrıca yağ hem pahalı geldi hem de Mobil marka idi. İlk defa Mobil yağ koydum arabama. İçim rahat değil :)

İçiniz rahat olsun, Mobil iyidir :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

99 focus gaz tepkimesinin geç olması ve direksiyon sertliği sebebiyle geldim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Selam söyleyin.

Sorunun Çözümünü de buraya yazarsanız seviniriz.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Hay hay tabiki.Bu yüzden forumdaş değilmiyiz.Amacımız birbirimize yardım etmek değilmi.Aleyküm selam başım üstüme söylerim.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Direksiyon sertliği için direksiyon pompasının değişmesi gerekiyor.Gaz tepkimesinin geç olmasıda baskı balatadan kaynaklanıyor.Şanzıman aşağıya inecek.

Yorum bağlantısı
Selahattin Atak

Ford focus için  Öner Otomotivde  Tuncay Ustayı  bilgi birikimi tavsiye ederim. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...