İçeriğe Yönlendir

Servis Ve Usta Önerileriniz (Ankara)

Orçun Ural

Recommended Posts

Mehmet Şahin Ayhan

Bende focus 2 dizel var. Köy yolunda çukura girdim arabayla. Hızlı değildim ama yolun her tarafı çukur olduğundan kaçma şansım da olmadı. 30-40 km hızla girdim. Sonuç; hızlandıkça aracın özellikle sol tarafından titreme hissediyorum. Direksiyon düşük hızda hafif sallıyor. Hızlandıkça hafif titriyor. Sağa sola hafif dönüşlerde direksiyon sallamasını daha çok hissediyorum. Kontrol ettiğimde araç sağa ya da sola çekmiyor. Fren yaptığımda ya da gaza bastığımda titremede artış olmuyor.

Sorun sizce ne olabilir?

Ankara'ya 100km mesafedeyim. Tuncay ustaya götürmeyi düşünüyorum. Götürmeden önce Tuncay ustayla telefonda görüşme şansım olabilir mi?

Yorum bağlantısı

Bende focus 2 dizel var. Köy yolunda çukura girdim arabayla. Hızlı değildim ama yolun her tarafı çukur olduğundan kaçma şansım da olmadı. 30-40 km hızla girdim. Sonuç; hızlandıkça aracın özellikle sol tarafından titreme hissediyorum. Direksiyon düşük hızda hafif sallıyor. Hızlandıkça hafif titriyor. Sağa sola hafif dönüşlerde direksiyon sallamasını daha çok hissediyorum. Kontrol ettiğimde araç sağa ya da sola çekmiyor. Fren yaptığımda ya da gaza bastığımda titremede artış olmuyor.

Sorun sizce ne olabilir?

Ankara'ya 100km mesafedeyim. Tuncay ustaya götürmeyi düşünüyorum. Götürmeden önce Tuncay ustayla telefonda görüşme şansım olabilir mi?

Olur tabi, yarın sabahtan bir görüşün. Yardımcı olacaktır. 

0312 278 71 09 

Yorum bağlantısı
Mehmet Şahin Ayhan
(düzenlendi)

Teşekkürler herşey için

tarihinde Mehmet Şahin Ayhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Şahin Ayhan

Olur tabi, yarın sabahtan bir görüşün. Yardımcı olacaktır. 

0312 278 71 09 

olur tabi kardeş özelden telefonunu attım sana.yarın arar sorarsın.

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Mehmet Şahin Ayhan
(düzenlendi)

Bugün sabah erkenden lastikçiye gittim bir ihtimal lastik veya jantta sorun olabilir diye. Olmazsa Ankara'ya Tuncay Ustaya götürüyüm dedim. Bütün lastikleri ve jantları kontrol ettiğimizde sağ ön jantın eğik olduğunu tespit ettik. Jant düzeltildi arkaya takıldı. Şimdilik sorun yok gibi. Yavaş giderken direksiyonu hafif sola ya da sağa çevirdiğimde hafif bir titreme var gibi emin değilim tam olarak. Acil bir sorun yok şimdilik ama Ankara'ya yolum düştüğünde mutlaka Tuncay Ustaya uğrayacağım kafamın rahatlaması için. Telefonunu sayenizde aldım. Adresi ve yeri öğrendim. Tuncay Ustanın sürekli müşterisi olacak gibiyim yorumlara bakılırsa.

Teşekkürler

tarihinde Mehmet Şahin Ayhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Erol

Forum da baya araştırdım ve yorumları tek tek okudum.

Tuncay usta hakkın da pozitif yorumlar var. Yarın çayını içmeye ve arabamı teslim etmeye gitcem.

İzlenimlerimi bende paylaşırım.

Merhaba bende düşünüyorum yaptırmayı malzeme ve işçilik ne kadara mal oldu
Yorum bağlantısı
Çağrı Güzel

merhaba arkadaşlar motorumdaki yağ kaçaklarından muzdarip bir haldeyim ayda 2 lt yağ koyar oldum bununla ilgili ankarada ford ka bilen bi usta arıyorum teşekkürler

Yorum bağlantısı
Çağrı Güzel

teşekkürler... bide cogu yorumlarda carrefour arkasında bi ustadan bahsediliyor giden oldu mu?

Yorum bağlantısı

merhaba arkadaşlar motorumdaki yağ kaçaklarından muzdarip bir haldeyim ayda 2 lt yağ koyar oldum bununla ilgili ankarada ford ka bilen bi usta arıyorum teşekkürler

Çağrı Bey;

Konunuz uygun bölüm ile birleştirilmiştir.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Misafir

Tuncay ustamda en son baski balatam degismisti 1 ay önce. bir sure sonra aracimdan debraji cektigimde ses geldigini farkettim solugu aldik hemen Tuncay ustanın yaninda balata arizali diye garantiden degistirecektik. arabayi biraktik. volant arızaliymis sagolsun ariza giderildi... burdan teşekkürlerimi sunuyorum. ustaya guvenmek cok onemliymis bir daha anladim

Yorum bağlantısı
Misafir

Selam;

Nihayet renoult scenic 2001 aracımı satıp 2005 144.000 km fordc-max ghia 1.6 dizel manuel aracımla aranıza katılmış bulunuyorum ilk istediğimde ankarada aracımın genel durumunu gösterecek ve gerekli bakımları yaptırabileceğim bir servis bulmaktı tüm yorumları inceledim ve yarın sabah ÖNER OTO TUNCAY USTA'nın şevkatli kollarına aracımı teslim edeceğim. Benim bir sorum olacak ayrıca sony teybin ses açma tuşunu çevirince sesi açmak yerine bazen kısıyor bazende önce arttırıp sonra azaltıyor bu sorunla karşılaşan oldumu birde gündüz ekran ışığı neredeyse gözükmüyor ve saati bile güçlüköe görüyorum sizce sorunların çözümü nedir. Şimdiden vakit ayırıp sorumu yanıtlayan herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Bekir  Bilge

Bugün Tuncay Ustaya polen filitresi için uğradım bir insan herzaman mı güler yüzlü olur eksik olmasın emeğine yüreğine sağlık. .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Selam;

Nihayet renoult scenic 2001 aracımı satıp 2005 144.000 km fordc-max ghia 1.6 dizel manuel aracımla aranıza katılmış bulunuyorum ilk istediğimde ankarada aracımın genel durumunu gösterecek ve gerekli bakımları yaptırabileceğim bir servis bulmaktı tüm yorumları inceledim ve yarın sabah ÖNER OTO TUNCAY USTA'nın şevkatli kollarına aracımı teslim edeceğim. Benim bir sorum olacak ayrıca sony teybin ses açma tuşunu çevirince sesi açmak yerine bazen kısıyor bazende önce arttırıp sonra azaltıyor bu sorunla karşılaşan oldumu birde gündüz ekran ışığı neredeyse gözükmüyor ve saati bile güçlüköe görüyorum sizce sorunların çözümü nedir. Şimdiden vakit ayırıp sorumu yanıtlayan herkese teşekkürler.

Sorulanızın çözümü c-max 1 sorunlar ve çözümleri kısmında. Göz atarsanız rastlarsınız.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...