İçeriğe Yönlendir

Android Uygulamaları Ve Diğer Gelişmeler

Misafir

Recommended Posts

Fatih Uzun

Bir de iphone a tırt derler,bas kapama tuşu ile yuvarlak tuşa aynı anda al sana screen shot,yok bu androidlerin bence daha zamanı var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hepsinde var hemen hemen benim motorolada yok :)

Alıyosunuz böyle tırt modelleri sonra ayponcuların ağzına sakız ediyosunuz bizi :p

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ben aslında genel olarak hTC 'nin düşük seviye modelleri için alınmaz derdim. Wildfire S, Explorer, Desire C gibi modelleri inceledim de hakkaten tırt hepsi. Şöyle düşününce android düşük seviye cihazlarda insanın içine sinmiyor. Gerçi bu piyasanın kabahati. Örneğin yüksek çözünürlüklü, dahili hafızası yüksek, RAM'i ve işlemcisi tam 3.2", 3.5" boyutta bir cihaz yok piyasada. 320x240 çözünürlük mü kaldı arkadaş :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben aslında genel olarak hTC 'nin düşük seviye modelleri için alınmaz derdim. Wildfire S, Explorer, Desire C gibi modelleri inceledim de hakkaten tırt hepsi. Şöyle düşününce android düşük seviye cihazlarda insanın içine sinmiyor. Gerçi bu piyasanın kabahati. Örneğin yüksek çözünürlüklü, dahili hafızası yüksek, RAM'i ve işlemcisi tam 3.2", 3.5" boyutta bir cihaz yok piyasada. 320x240 çözünürlük mü kaldı arkadaş :D

Ace2?

800x480

768mb ram, dual 800mhz, 3.8"

2 ay sonrada 4.1 JB desteği?

1-2 ay sonra ayrıca S3 mini? (ki ace2 ile aynı platformda aslında)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ace2?

800x480

:D Pehh...

Ekran? Ayriyetten 3.8" düşük seviye miymiş? Zamanının -ki 1,5 sene önce- Android'in ve hTC'nin babası Desire: 3.7" idi.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

:D Pehh...

Ekran? Ayriyetten 3.8" düşük seviye miymiş? Zamanının -ki 1,5 sene önce- Android'in ve hTC'nin babası Desire: 3.7" idi.

Şu an orta sınıf diye geçiyor. Şirkette Desire Z var arkadaşta, benimkini görünce içi gitmiyor değil :D

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Ace2?

800x480

http://www.xda-developers.com/

engilizcen var uygun başlığa gir güzel bir rom çak telefonuna :D

bekleme samsungcuları...

onun haricinde

androidhouse.net

androidcozum.net (com da olabülü)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

http://www.xda-developers.com/

engilizcen var uygun başlığa gir güzel bir rom çak telefonuna :D

bekleme samsungcuları...

onun haricinde

androidhouse.net

androidcozum.net (com da olabülü)

Araştırdım zaten. xda'yı 2006'dan beridir takip ederim. Eski KJAM'ime rom çakmıştım. Ancak Ace2 için daha stabil 4.0 yok zira resmi rom olmadığı için karma bi şeyler çıkaramıyorlar...

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Araştırdım zaten. xda'yı 2006'dan beridir takip ederim. Eski KJAM'ime rom çakmıştım. Ancak Ace2 için daha stabil 4.0 yok zira resmi rom olmadığı için karma bi şeyler çıkaramıyorlar...

Uğraşmıyor demekki zibidiler :D

benimkine (S ı9000) anında çıkarıyorlar. İlk başta beta sürümlerini kullanıyorum ama şimdi stabil hale geldi 4,1,2. 1,2 de işlemci hızında çalışıyor şu an.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Uğraşmıyor demekki zibidiler :D

benimkine (S ı9000) anında çıkarıyorlar. İlk başta beta sürümlerini kullanıyorum ama şimdi stabil hale geldi 4,1,2. 1,2 de işlemci hızında çalışıyor şu an.

s2 mi vardı sende?

Zaten 1 aya resmi 4.1'i geliyor.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Giriş seviyesi için yeğenime Samsung S5360 aldım..Fena birşeye benzemiyor fiyatına göre iyi..Android var 2.2 sanırım.Batarya süresi falan epey uzun diyorlar.Gio dan farkı ekranı ve megapikseli sanırım biraz daha kırpmışlar.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

s2 mi vardı sende?

Zaten 1 aya resmi 4.1'i geliyor.

yok oricinal S çakmaları değil yani sonradan çoğalıp S2 S3 oldu bunlar :p

ben 4.1 den muradımı aldım. artık 5-6 bekliyom :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

yok oricinal S çakmaları değil yani sonradan çoğalıp S2 S3 oldu bunlar :p

ben 4.1 den muradımı aldım. artık 5-6 bekliyom :D

Maşallah :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hasan Tahsin Şipit

2 adet sıkıntım var. :) El atarsanız sevinirim. :)

1- Bende screen shot almayı beceremedim. :p

2-Go locker için birkeç farklı tema indirdim fakat uygula dediğimde aktif olmuyor ve "free with getjar gold" yazıyor ekranda. :) Tıklayınca saçma sapan yerlere gidiyor. :p

Telefon Samsung galaxy young diye dandirik birşey. :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

2 adet sıkıntım var. :) El atarsanız sevinirim. :)

1- Bende screen shot almayı beceremedim. :p

2-Go locker için birkeç farklı tema indirdim fakat uygula dediğimde aktif olmuyor ve "free with getjar gold" yazıyor ekranda. :) Tıklayınca saçma sapan yerlere gidiyor. :p

Telefon Samsung galaxy young diye dandirik birşey. :)

Abi ekran görüntüsü almak için orta tuş ile kilitleme tuşuna aynı anda basarsan alıyor. İlk denemede çoğu kişi beceremiyor ama oluyor yani :D

Hiçbir locker orjinalinin yerini tutmuyor abi. Full kasıyor ucuz telefonlarımızda . :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Abi ekran görüntüsü almak için orta tuş ile kilitleme tuşuna aynı anda basarsan alıyor. İlk denemede çoğu kişi beceremiyor ama oluyor yani :D

Hiçbir locker orjinalinin yerini tutmuyor abi. Full kasıyor ucuz telefonlarımızda . :)

Kardeşim çok teşekkür ederim. Orjinali kendi kendine bile açılıyor cepte o yüzden uyuz oluyorum. :p Tavsiyen var mı?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Kardeşim çok teşekkür ederim. Orjinali kendi kendine bile açılıyor cepte o yüzden uyuz oluyorum. :p Tavsiyen var mı?

Cepte açılma sorununa karşın model çizme kullanıyorum ben Abi . Başka bir yolu yok malesef.

Şu şekil: :)

5PbaROgPdi0Z.jpg

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Bataryam artık yarım gün gitmemeye başladı. Almışken daha yüksek mAh li mi alsam ki ? :unsure2:

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...