İçeriğe Yönlendir

Android Uygulamaları Ve Diğer Gelişmeler

Misafir

Recommended Posts

Sani Gerşon

Andorid'in kendisinde böyle bi şey yok. Belki app ile olabilir ama :s

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Solak kullananlar düşünülmemiş mi :(

iPhone alsaydın böyle bir sıkıntın olmazdı :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu andronun değil, markanın hatası :) tf nin harcı değil, 3 gömlek geride kaldığından artık kıyaslamak bile zorlaştı :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bu andronun değil, markanın hatası :) tf nin harcı değil, 3 gömlek geride kaldığından artık kıyaslamak bile zorlaştı :D

O dediğin züğürt tesellisi Sayın Ali Bey :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
iPhone alsaydın böyle bir sıkıntın olmazdı :p

Bilmem kaç yüz bin uygulama için para veremem ben :D Andrid iyidir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hahahaa, tf tırt diyince züğürt oluyorsak kabul, üzgünüm ama çağın gerisinde kalmak derler buna :p

o kadar uygulama androdada var, hatta geçmiş bile olabilir, hemde hatalılar silindikten sonra bile :D

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Onu bunu bilmem ama dünden sonra Androidin daha "a" sını bilmediğimin farkına vardım.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Emmi, kim kandırıyor kim gazlıyor seni bilmem ama apple'da hangi uygulama paralıymış söylesinler, en geç 30dk içinde ücretsizini karşınıza çıkarırım :)

Hahahaa, tf tırt diyince züğürt oluyorsak kabul, üzgünüm ama çağın gerisinde kalmak derler buna :p

o kadar uygulama androdada var, hatta geçmiş bile olabilir, hemde hatalılar silindikten sonra bile :D

Çağın gerisi hımmm.. Apple'ın iPhone ile açtığı çağda zortdroid'den dolayı geride kalmak haa :D Bir ara hatırlatın da güleyim :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

elmayı kutudan çıkarıp telefonu açınca , üye olma adımında, kredi kartı sormuyor mu?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

elmayı kutudan çıkarıp telefonu açınca , üye olma adımında, kredi kartı sormuyor mu?

Sormadan da oluyor o iş :) Az araştırma

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

legal kullanım şart, korsana hayır :crazy: hapisaneden kaçmadan , alo diyemeyen de var diyorlar?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

legal kullanım şart, korsana hayır :crazy: hapisaneden kaçmadan , alo diyemeyen de var diyorlar?

Korsan değil ki. Google'da arat abi bildiğin offical yollardan var.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çip tuninksiz kullanılmaz diyenlere anlam veremedim de onu merak ediyorum? koskoca firmanın ürünün nesini beğenmezler daha ambalajından çıktığında bile?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

1. Kredi kartsız Ios kullanılıyor.

2. Ios'un jailbreak'i varsa sanırım Android'in de root denen şeyi var. Doğru mudur?

1 ve 2 doğrudur.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Androidde paralı uygulamaları ücretsiz yüklemek için root işlemine gerek yoktur.

Root işleminin amacı üreticinin kisitladigi kısımlara kullanıcının ulaşması ve degistirme yetkisi verilmesidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Androidde paralı uygulamaları ücretsiz yüklemek için root işlemine gerek yoktur.

Root işleminin amacı üreticinin kisitladigi kısımlara kullanıcının ulaşması ve degistirme yetkisi verilmesidir.

Ios'da paralı uygulamaları ücretsiz yüklemek için jb işlemi şart değildir.

JB işleminin amacı üreticinin kisitladigi kısımlara kullanıcının ulaşması ve degistirme yetkisi verilmesidir.

ios için yazacaktın Mert'çim sanırım. Doğrusu yukarıda çünkü :p

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bakın bunu öğrendiğim iyi oldu. Ben ücretsiz uygulamaları jbsiz yukleyemiyordunuz zannediyordum. Neyse iphone 6yi begenirsem aldığım zaman konuşuruz bunları. O zaman lazım olacak bu bilgiler. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

siz hala jb ile uğraşın, sınırsız özellikmiş, o özellikleri biz rahatça yüklüyoruz, siz uğraşın jb ile, geri almakla vs. aslında uğraşmayın, alın bir 3310 adıda benzer zaten, ha itırt ha 3310i, al birini vur ötekine :D :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir
(düzenlendi)

Şimdi Size JailBreak'ın en büyük nimetlerinden birinden bahsedicem.

Malum kitlendim son zamanlarda bir oyuna :) Heroes Of Order And Caos isminde. Oyunda Herşey Paralı(kredi kartı) Android ve note2 ile takılıyorum ve elim kolum bağlı hero kasıcam diye kendimi paralıyorum.

iOs'ta ise iap cracker programı sayesinde hangi oyun yada uygulama içerisinde olursanız olun BUY'a tıkladığınızda 1-2 saniye beklediğinizde şak diye buy'uyordu :)

Android te de bana muadilini bulun iPhone'a sövmezsem ne olayım :D

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Şu hatçe 1 ne zaman gelecek, gelsede bizde nasiplensek :)

Nereye gelmesini bekliyon sen abi :D Vodafone 10 gündür çatır çatır satıyor burada.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Milletin telefonu eskidi, sen hala bekliyorsun! :p

He vallahi, bu konuda haklısın :)

Eskişehirde sordum. Dediler ilk gelen stoklar tükendi. Ne zaman geleceği belli değil dediler:)

Vay arkadaş ne stokmuş, garantili geldimide stok tükendi, bak kızıyorum gidip s4 alacağım vallahi. :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Milletin telefonu eskidi, sen hala bekliyorsun! :p

Ali abinin bu takıntısı teee OneX+'a dayanır. :p

Nexus 4, OneX+, XperiaZ, şimdi de One. :D

Yorum bağlantısı
Rıdvan Kanbaş

galaxy s3 mini için, hızlı oynatma seçeneği olan bir video oynatma programı bulamıyorum. güncelleme gelmeden önce kendi orjinal programında vardı. o özelligi kaldırıp screenshot özelliği koymuşlar sağolsunlar.

bilen arkadaş varsa, yardımcı olmasını rica ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...