İçeriğe Yönlendir

Android Uygulamaları Ve Diğer Gelişmeler

Misafir

Recommended Posts

Hasan Tahsin Şipit

Google translate var?

Abi nete baglanmadan calisiyor mu? Application dimi?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Yukledim. :) ikinize de tesekkur ederim.

Abi tureng Sözlüğü dene googledan daha iyi ve anlamli cumleleri var. :)
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Tavsiye leriniz için teşekkür ederim. :) Diğer onerilerinizi de deneyeceğim. :) Çok sagolun. :)

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Ace 2 telefonumda 1.10gb olan usb bellek dolu uyarısı veriyor kamerayı,galeriyi,müzik çaları açamıyorum. Çok fazla fotoğraf yok hepsini silince 1.8e düşüyor en fazla bu sorunu nasıl çözebilirim?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Büyük sd kart takın ve root layıp sanal bellek olarak sd kartı gösterin, 16 gb olsun hafızanız :) kart mutlaka class 10 olmalı yalnız.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Büyük sd kart takın ve root layıp sanal bellek olarak sd kartı gösterin, 16 gb olsun hafızanız :) kart mutlaka class 10 olmalı yalnız.

4 gb hafıza kartı takılı. Root işlemi garantiyi bozduğunu duydum ondan yapmadım. Başka yolu yokmudur?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Unroot yaparsın ve anlaşılmaz, hatta rootlu göndersende bakan yok ya neyse...

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Şu rootlamayı bi öğrenemedim. Bende genelde ilk başlangıçları birinin göstermesi gerekiyor sonrasını ben çözüyorum.

Bir ara Murat Dere'yi ziyaret edeyimde öğretsin bana :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ace 2 telefonumda 1.10gb olan usb bellek dolu uyarısı veriyor kamerayı,galeriyi,müzik çaları açamıyorum. Çok fazla fotoğraf yok hepsini silince 1.8e düşüyor en fazla bu sorunu nasıl çözebilirim?

Telefonunuzu root'layıp, ana hafızayı SD card olarak göstermeniz gerekmektedir.

Root için donanımhaber'de çok güzel anlatım mevcuttur. Heyecana kapılıp 4.1.2 rom'u yüklemeyin, 2.3.6'da kalın ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Telefonunuzu root'layıp, ana hafızayı SD card olarak göstermeniz gerekmektedir.

Root için donanımhaber'de çok güzel anlatım mevcuttur. Heyecana kapılıp 4.1.2 rom'u yüklemeyin, 2.3.6'da kalın ;)

4.1.2 süper. En azından Omega süper. 4.2.2'den indim, düşün yani Sani. ;)

Şu rootlamayı bi öğrenemedim. Bende genelde ilk başlangıçları birinin göstermesi gerekiyor sonrasını ben çözüyorum.

Bir ara Murat Dere'yi ziyaret edeyimde öğretsin bana :)

Gel canım, gel. Her türlü. ;)

4 gb hafıza kartı takılı. Root işlemi garantiyi bozduğunu duydum ondan yapmadım. Başka yolu yokmudur?

Garantiyi bozsa n'olcak? Servise verirken yüklersin "stock" rom, olur biter. ;)

Sloved deluxe var ama paralı.

Çok güzel program amma velakin.

Halledilir Necati'cim, halledilir... :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Samet Yarın

Ben şu anda csr racing oynuyorum. Drag yarışı ama görseli çok iyi. İlk aracım focus st idi. Şimdi 2. bölümde focus rs aldım. Her yerde fordcuyum arkadaş:) 

real racing 3 ü tavsiye ederim ford ve birçok model mevcut

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

En uygun yer burayı gördüm. Real racing 3 oynayanlar var mı?

Oynuyorum :)

Ben şu anda csr racing oynuyorum. Drag yarışı ama görseli çok iyi. İlk aracım focus st idi. Şimdi 2. bölümde focus rs aldım. Her yerde fordcuyum arkadaş:)

Ordaki focus gitmiyor yahu bende oynuyorum. :D
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Heroes Of Order and Chaos oynayan yok mu ya?

Böyle bir oyun varken başka bişey oynamak? Olmadı şimdi :D

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Note 2 de oynanir mi ? Indirsem ? :D
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Ben oynuyordum andoid de bana göre yapılmış en iyi oyun yanlız  level 0 oldu iphone a geçince, yazık oldu emeklerime. Bu oyun tablette süper oynanır küçük ekranda oynanmıyor.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Ben oynuyordum andoid de bana göre yapılmış en iyi oyun yanlız level 0 oldu iphone a geçince, yazık oldu emeklerime. Bu oyun tablette süper oynanır küçük ekranda oynanmıyor.

Kulllanici adi ve sifrenizle gecince sifirlanmamasi lazimdi. Samsung note 10.1 de en son oynanmiyordu. Oyun acilip kitleniyordu. Guncelleme geldimi oldumu bilmiyorum

Note 2 de oynanir mi ? Indirsem ? :D

Ben tost makinesindemi oynuyorum Mert :) sorman hata :D
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Kulllanici adi ve sifrenizle gecince sifirlanmamasi lazimdi. Samsung note 10.1 de en son oynanmiyordu. Oyun acilip kitleniyordu. Guncelleme geldimi oldumu bilmiyorum

Ben tost makinesindemi oynuyorum Mert :) sorman hata :D

Bende öyle düşündüm ama ios server farklı girişte hatta soruyor word-china hangi server e gireceksiniz diye android de böyle bir şey yoktu.

Yorum bağlantısı

Android tarafından Asus ile birlikte güncelleme noktasında en başarılı üreticilerden biri olarak gösterilen Samsung, geçtiğimiz yıla damgasını vuraniki amiral gemisi için Android 4.2.2 güncellemesini yayınlayacağını geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Birkaç hafta önce Galaxy S III için test aşamasındaki yazılım sızdırılırken, güncellemenin kısa süre içerisinde yayınlanma beklentisi vardı.

Samsung’a yakınlığı ile bilinen ve bu sebeple güvenilir bir kaynak olan SamMobile, Galaxy S3 ve Galaxy Note II için Android 4.2.2 güncellemesinin bir süre gecikeceğini Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Gecikmeye sebep olarak ise yeni TouchWiz’in hala telefonlar üzerinde test edilmesi gösteriliyor.

Galaxy S4 ile arabirimde sürümü yükselten Samsung, Galaxu Mega serisi, Galaxy S4 Mini ve Galaxy Ace 3 modellerinde Android 4.2.2 ve TouchWiz Nature UX 2.0 sürümlerine yer veriyor. Güncelleme için net bir tarih verilmiyor,  Kaynak: teknolojioku.com

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...