İçeriğe Yönlendir

Sizce En Kaliteli Akaryakıt İstasyonu ?

Mustafa Ergüden

Recommended Posts

Benzin olduğunda shell'i tercih ediyorum. Eurodizelde özellikle ford ise yakıt güvence sistemi olduğundan dolayı opeti tercih ediyorum.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
Benzin olduğunda shell'i tercih ediyorum. Eurodizelde özellikle ford ise yakıt güvence sistemi olduğundan dolayı opeti tercih ediyorum.

Bende de yakıt güvence sistemi vardı ama aracın garantinin dolmasını beklemeden opeti bırakmıştım. Çalışma sesini ben pek önemsemiyorum. Motorda bir sorun yoksa yakıt temiz ise motor sesinin pek önemli değil. Dizel zaten vuruntulu çalışıyor, ses o yüzden biraz fazla. Yakıt iyi yanıyorsa ses yapar. İyi yanan kakıtın performansı iyi olur.

Tecrübeli arkadaşlar vardır. Bazı istasyonların yakıtlarıyla sessiz çalışıyor ama çekiş yok,menzil düşük.

Yorum bağlantısı
Guest Hasan Tanr?verdi
(düzenlendi)

aslında bu güven meselesi ben işletme sahibinin dürüstlüğünü bildiğim için petrol ofisini tercih ediyorum.

tarihinde Hasan Tanr?verdi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

her zaman opet'ten aldım. hem yerli malı para dışarı çıkmıyor, hem orduya destek veriyor hem de hiç problem yaşamadım.

opet yoksa zordaysam shell'den.

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
Nasıl yani?

Ordu mu ortak? Oyak mı?

Maslak Opet Mehmetçik Vakfına ait o yüzden öyle düşünüyor insanlar genelde.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)

opet OrduPETrol'dur benim bildiğim kadarıyla.

maslak'taki de dediğiniz gibi Mehmetçik Vakfı'na ait, o yüzden hep opet'i tercih ediyorum.

tarihinde Sani Ger?on tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
(düzenlendi)

O nası ropörtaj ya

? En beğendiği oyuncu: Mel Gibson

? En beğendiğiniz oyuncular: Filiz Akın, Mel Gibson.

? Arabasının markası: BMW 7/40. Benimde benzinciö olsa bende kullanırdım kendi malımmış gibi doldur koç :(

:rolleyes::D

tarihinde Sinan Akg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bahadır Urhan

Opet'in TSK ile ilgisi yoktur.

Mehmetçik vakfına ait Maslak dışında da bazı benzin istasyonları var. Tamamen gelir amaçlı.

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
Opet'in TSK ile ilgisi yoktur.

Mehmetçik vakfına ait Maslak dışında da bazı benzin istasyonları var. Tamamen gelir amaçlı.

Aynen böyle..

İnsanlar Maslak Opet i o yüzden çok tercih ediyor..

Yorum bağlantısı
Ersin Karaca

Ankara Çevik kuvvet şube'nin yanındaki Shell...

İstasyon sahibi tanıdık ve gaz gerçekten performanslı :(

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Opet, Koç grubuna ait arkadaşlar..

öztürkler grubu'nu (Ozturkler PETrol) koç mu satın aldı?

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Opet - Performans yok - Menzil az

PO aynı şekilde...

Total , BP performans orta halli , menzil yüksek...

Shell Performans iyi , Menzil düşük ... Bu menzil farkı da en fazla 20-30 km... Onun için Shell den alıyorum..

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
(düzenlendi)

shell den alıyorum ama memnun degilim 5 yılda ancak 5 bin puan toplayabilmişim kendi ve şirket aracıma aldığım yakıtlar sayesinde, bu puana da kayda deger bişey yok, 500 puan karşılığında günlük 10 tl yakıt alıyorum bende :D

tarihinde Bahtiyar Aydo?du tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Vedat Orhan

Opet

Eurodisel

Yakıt güvence sistemi nedeniyle

--------------------------------------

Ona rağmen Diesel partikül filtresi tıkandı.

Yanlış hatırlamıyorsam 5-6 sene önce Koç Opet'in %50'sini 125.000.000 USD'a satın almıştı.

Şu anda Opet koç un o nedenle Opet reklamlarında ford focus oynuyor

ve o nedenle forda yakıt güvence sistemi uyguluyor..

Yorum bağlantısı
Tuna Aksu

bence bir bayi sahibini gözünüze kestirin.Ama onunda arabası iyi olsun(Kıyamasın aracına) o eleman nereden hangi pompadan alıyorsa sizde gidin oradan alın.Kesin çözüm

Yorum bağlantısı
Ömer Salih Yetgil

Güven ve promosyon sebebiyle Opet'ten alıyorum. Ancak forumda yazılanları okudukça seneye Shell'e ya da BP'ye geçmeyi düşünüyorum. Opet'in yakıtları için menzil düşük falan deniyor. Fakat Shell içinde motor daha gürültülü çalışıyor ama menzil uzun deniyor. 50 km menzil uzatacağız diye motoru elimize almayalım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Rıdvan Kocabaş

ben Bp yi tercih ediyorum , Opet , total , shell , po hepsini denedim en uzun menzili Bp ile kat ediyorum ve sorunsuz yola devam ediyorum. Geçen sene Memlekete giderken hatayla P.O dan aldım almaz olaydım araba gitmez oldu yolu ve benzini bitirene kadar çok bunaldım . Hemen başka bir yerden benzin alıp içine bir katkı attım araba kendine geldi :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...