İçeriğe Yönlendir

Sizce En Kaliteli Akaryakıt İstasyonu ?

Mustafa Ergüden

Recommended Posts

Eren Çiftçi
(düzenlendi)

benimde opette başıma geldi bi kaç kez po böyle bi durumla hiç karşılaşmadım...

tarihinde Eren tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Kerem Bayram

Benimde başıma geldi böyle bir olay servise gitmiştim aklıma geldi sordum bizim araçlarda pompa attımı ilave yakıt koydurmamak gerekiyormuş öyle bir sistem yapmışlar herkesin bilgisine :good1:

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Aşkın Barçın
(düzenlendi)

Arkadaşlar,

Özellikle dizel aracı olanlar Full Akaryakıt şirketinden yakıt kullandılar ise ;

Memnunlar mı ?

Aracın çekişinde sorun var mı ?

Şu an kampanya ile belirli saatler arası 1 lit /3.55 Tl satıyorlar.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Rekabet her zaman iyidir.

tarihinde Aşkın Barçın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Abimin tüm şirket araçları (3 adet, 1'i minibüs) full'den alır. Tık yok valla...

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

önceden aralıklı alırdım, son 8 aydır hep full den alıyorum bir sorunla karşılaşmadım.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

sıkıntı yaşamıyorum, Lokman Abi söyledi, birde Full card aldım 3,62 den alıyorum,

ayrıca gece 02:00 ile 06:00 arası 3,55 den satıyorlar imkanı olan bu saatlerde çok ucuza alabilirler.

Yorum bağlantısı
Aşkın Barçın
FULL tüv Kart sahibi olursanız da Normal günde ve saatte 3.63 den yakıt alabilirsiniz .

Yani Opet de şu an 3.85 Full 3,63 0,22 kuruş / 1 Litrede % 6 indirim.. Bir depo da 53*0,22 = 11,66 TL.

Doğru muyum ?

Yorum bağlantısı
Önder Başböyük

Bir depoda 11 lira icin riske girmeye degmez shell ya da opetten 3.89 a alirim kafam rahat eder

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

1-2 defa kullandım, aracın dumanı arttı. Ancak kullanmaya devam ediyorum... Mümkün olduğu kadar Opet'ten yakıt alıyorum...

Yorum bağlantısı
Aşkın Barçın

1-2 defa kullandım, aracın dumanı arttı. Ancak kullanmaya devam ediyorum... Mümkün olduğu kadar Opet'ten yakıt alıyorum...

İşte böyle cevaplar beni korkutuyor. Kimisi sıkıntı yok diyor, kimisi var diyor. Doğru hangisi sizce dizeller hassa bu konuda ..

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emre Tosun

selam arkadaslar

bı kac taksıcıyle konustum oylesıne laflamak ıcın opetten baskası yalan cevabı aldım

ki benim görüşümde öyleydi sizce en iyi benzinci hangisidir

birde şu yeni çıkan full (azerbeycan markası ) olan benzıncı hakkında bılgısı olan varmı nasıl o kadar ucuza verebiliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

merhaba,

fullden bugün mesaj geldi öğlen 12 ile 24 arası %12 indirim varmış benzinini bilmem ama indirimi kaliteli,

saygılar

Yorum bağlantısı
Ercan Mürtezaoğlu

Vallahi opet bencede iyi lakin son zamanlarda Turkoilden almaya başladım antep başkanı İbrahim Kızılının mış sanırım, 2,54 opet de lpg iken 2,44 türkoildi e depoda 4 -5 tl oynuyor etkili rakam akaryakıtta, ama kesinlikle memnun kaldım olumsuz birşey yaşatmadı birde milangaz bu 3 ünden şaşmam BP ve Shell den almak için yolda kalmam lazım sömürmedikleri yer kalmadı

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
(düzenlendi)

Opet yakıtı sıkıntısız. Ama istasyon olarak sorarsan Bostancı da karşılıklı 2 adet shell istasyonu var. İkiside firmanın kendisine ait yakıtı (her cins) tatmin edici.

tarihinde Murat Ersel Çevik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bana göre bu teknolojide artık bütün markalar sıkıntısız.Sıkıntı istasyonda verilen hizmet,sahibinin dürüstlük derecesi ve istasyonların depolarına yaptığı bakım ve temizliğine verdiği önem.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Batın Kırat

2 yıl evvel Malatya İnönü Araştırma Üniversitesinin kimya laboratuvar kısmında çalışan arkadaşımdan öğrendiğim kadarı ile, Malatya ve birkaç il'de bulunan tüm petrol istasyonlarının akaryakıt değerlerinin periyodik olarak incelendiği sırada Malatya da bulunan opet'e ait akaryakıt içerisinde bulunan bir maddenin değeri istenilmeyecek kadar yüksek değerler çıktığını duymuştum. araca ne gibi sorunlar yaratır diye sorduğuma ise;

araçta aşırı derecede vuruntulu çalışmaya ve motor ömrünün çok daha kısa sürede dolmasına neden olabileceğini söylemişti. zaten raporu da bu yönde düzenlemişler.

o yüzden shell den şaşmam.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...