İçeriğe Yönlendir

7. Nesil Golf

Mert Yeldan

Recommended Posts

Mert Yeldan
(düzenlendi)

Golf 7

6C01283455E940FAA0F22FEAAC6F6273.jpg

4689703E8B4B47CC95133F345AC87D5A.jpg

Passat, Jetta, Polo ve Golf tam bi aile olmuşlar :) Ben beğendim.

tarihinde Mert Metin Yelkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Bu mudur tasarım işi, bu kadar kolay mı bu işler? Yap bir ön arka şekil. Koy bütün arabalara. Golf yazmasalar Polo sanırsın. Önden baksan sırayla say, Jetta, passat, Polo, Golf hatta Caddy :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

VW'nin bittiğinin resmidir bu.

Tasarım üretecek adamları kalmamış, alinin külahını veliye uydurmaya başlamışlar. Yazık.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Golf4'ten sonra çok tutar bu :) Demişti dersiniz.

tarihinde Mert Metin Yelkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bu ne ya allah aşkına.Sürekli aynı araç tipi.Bütün modelleri aynı.Ben bu sefer belki güzel olur tasarım değişiyor diyordum ama yok yine yapmamışlar.Ama işte adı var ya yine satar valla.Zaten sıcak bakmıyorum markaya iyice soğutuyorlar adamı yahu :angry:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu da malum telefon markası gibi, fazla şişirilmiş, biribirini takip eder modeller yapan bir firma...

Bakalım radara yakalanacakmıyız, birazdan düşerler, ben zaten bunu demeni bekliyordum diye ... :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu da malum telefon markası gibi, fazla şişirilmiş, biribirini takip eder modeller yapan bir firma...

Bakalım radara yakalanacakmıyız, birazdan düşerler, ben zaten bunu demeni bekliyordum diye ... :D :D

Ben bekliyordum çünkü doğrusu bu. o telefon da bu marka araçlarda şişirilmiş. hepsi de birbirisinin aynısı zaten. polo da aynı amarok da aynı

not: inşallah amarok'u doğru yazmışımdır.

Yorum bağlantısı
Emin Önal
(düzenlendi)

Şimdi ?

Tırt,keşke görmeseydim :p

tarihinde Emin Önal tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Böyle çıkmaz bu yahu. Feyk'tir bu. :)

Bende bunları görmüştüm.

afgUO.jpg

grPI2.jpg

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ben bekliyordum çünkü doğrusu bu. o telefon da bu marka araçlarda şişirilmiş. hepsi de birbirisinin aynısı zaten. polo da aynı amarok da aynı

not: inşallah amarok'u doğru yazmışımdır.

Amarok' u ezeriz yakında merak etme, hele bir yeni ranger gelsin, amarok anca römork olur ranger' a, yenisi f-150 nin kardeşi sayılır artık :)

2012_ford_ranger_wildtrak_australia_overseas_02-4e645492d4f49.jpg

bu da ağabey' i raptor

0903_03_a+2010_ford_f-150_raptor+front_three_quarters_view.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Golf sürekli kasa değiştirerek makyajlanarak ismini eskitti bence bana göre farklı bir araç çıkarması lazım artık wv'nin

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Böyle çıkmaz bu yahu. Feyk'tir bu. :)

Bende bunları görmüştüm.

afgUO.jpg

grPI2.jpg

Fiat Stilo yeniden çıkıyor deseler, kimse hayır demez

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Güzel tavık kümesi olur bundan....

Bu devirde ya Ford'un olacak ya Jaguar'ın abi... Gerisi tırt

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Bir adet golf 4 e sahiptim geçmişte.Golf gerçekten başkadır, ama Mk 4 ten sonra harcadılar garibimi :(

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Valla hocam ne yalan söyleyeyim 2003 model wv golf 4üm vardı. O araçtaki konfor, ses yalıtımı ve malzeme kalitesi 2012 model fordların bir çoğunda yok benim kendi şahsi fikrim wv bambaşka bir araba. Güven veriyor insana...

Kimsenin golf 4'e laf söyleyeceğini sanmam, hele gti olursa ama özellikle 5'te batırdılar. sonrasında da vw hep aynı tasarıma sahip araçlar yaptı. biz bunu sevmiyoruz.

Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

Yap sağlam modeline yeni bir tasarım, daha doğrusu farını stopunu eğ-bük-uzat tutarsa tüm modellerine copy-paste oldu bitti markanın yeni çizgisi. 2-3 seneyede cant, ayna, farı biraz kurcala alsana makyajla iyiydi daha iyi oldu. Birçok markanın ortak uygulaması maalesef bu. Ford dahil. Bkz : Fiesta, Ford, Mondeo ve rivayet yeni transit bilmem ne.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

Bundan sonrası bozulmaya başladı.

golfvr32vrblue.jpg

tarihinde Ayhan Şentürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...