İçeriğe Yönlendir

Plastidip Uygulamaları

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Atilla Atun

daha öncede tartışılan bir konu olmuştu.ben youtube den bayağı incelemiştim hatta araç kaplı halde nasıl yıkanır diyede merak etmiştim.adamlar basınçlı tabanca ile hiç korkusuzca yıkıyorlar.yani korkan arkadaşlar varsa dayanıklıdır .sitede spray tüp olarak satılıyor +- 50 tl cıvarı ve litrelik bile var.türkiyede aracıma uyguladım diyenide görmedim .

varsa görmek isterim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

boya atılması gibi atılıyor, plastidip, uygulaması kolay, hata kaldırıyor, söküleceği zaman basit, dayanımı artırıldı diyorlar, basınçlı su makinasında 200 bara dayanamaıştı bizim yaptığımız, geçen sene ucuz değildi rakama bakmalı

Yorum bağlantısı
Ali Eren

boya atılması gibi atılıyor, plastidip, uygulaması kolay, hata kaldırıyor, söküleceği zaman basit, dayanımı artırıldı diyorlar, basınçlı su makinasında 200 bara dayanamaıştı bizim yaptığımız, geçen sene ucuz değildi rakama bakmalı

Çağlar abi okuldan bir arkadaş jantlarına yaptırmayı düşünüyordu. Ne dersin sökülür mü basınçlı suda?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

jantta keskin kenar çok, dökülemye de oradan başlar, yaptırsın hevesini alsın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Çağlar abi okuldan bir arkadaş jantlarına yaptırmayı düşünüyordu. Ne dersin sökülür mü basınçlı suda?

Benim kirli jantlara uyguladığım toz bulutu şeklinde ince katman hala duruyor sapasağlam :) 2 defa yıkandı araç.

2013_03_01_273.jpg

2013_03_01_277.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Sabri Güngör

Bu işlemi profesyonel olarak yapıyoruz, güzel bir uygulama yapılırsa harika bir şey :good1:

Yorum bağlantısı

aracımın kapı kolları yan çıta ve aynaları plasti dip boya ile hafif boyamak istiyorum daha önce yapan ark. varmı dır?

(http://www.plastidip.com.tr/plasti-dip-urunleri/Plasti_Dip_Spray%20/Plasti-Dip-Sprey-400ml-Mavi?gclid=Cj0KEQjwn86sBRDroPiR0LrSzNYBEiQAzOaSYHEOQvLEwVBER5WBnPNaK3x9Br6ir1ZDAc71fY5A-_4aAvWX8P8HAQ)

Hasan Bey,

Konunuz birleştirilmiştir. Detay bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

aracımın kapı kolları yan çıta ve aynaları plasti dip boya ile hafif boyamak istiyorum daha önce yapan ark. varmı dır?

(http://www.plastidip.com.tr/plasti-dip-urunleri/Plasti_Dip_Spray%20/Plasti-Dip-Sprey-400ml-Mavi?gclid=Cj0KEQjwn86sBRDroPiR0LrSzNYBEiQAzOaSYHEOQvLEwVBER5WBnPNaK3x9Br6ir1ZDAc71fY5A-_4aAvWX8P8HAQ)

ne renge?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...