İçeriğe Yönlendir

Vw Golf Bluemotion Sanırım Ben Bir Dizelciyim :P

Uğraş Özyurt

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik

Kazasız belasız iyi günlerde kullan kardeşim. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Pazar günü yetişemedim abi, gitmiştin..Leondan sonra ne gelecek diye merak ediyordum.Forever dizel :)

kazasız belasız kullan :nazar:

Dizel güzel ya,Pazar 3 yerde görevim vardı acele geldim,gittim :)

Süper ötesi :nazar:

Sağool :)

Kazasız belasız iyi günlerde kullan kardeşim. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Eyvallahh :) Epa yı çekmeye doyamadım, rengide çok güzel maşallah :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Eyvallahh :) Epa yı çekmeye doyamadım, rengide çok güzel maşallah :good1:

Çok teşekkür ederim kardeşim sağolasın.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Araç gerçekten çok güzel, güzel günlerde gönlünüze göre kullanmanız dileği ile. :nazar:

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Bence ceed ve i30 güzel atılımlar. İlerde aynen caponlar gibi öne çıkacaklar. Günde 10-14 saat arası çalışan bir milletten bahsediyoruz :)

i30 la toyota Auris i karşılaştıralım. Boynuz kulağı geçmiş.

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

güzel günlerde kullanın, leon dan sonra ne diyim hiç ilgimi çekmedi :p hayırlı uğurlu olsun :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
:nazar: bluemotion alıp ta kim en önce 18 jantla 225 lastik takacak , onu takip etmeli :D
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

:nazar: bluemotion alıp ta kim en önce 18 jantla 225 lastik takacak , onu takip etmeli :D

Arabın derdi kırmızı pabuç. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Araç gerçekten çok güzel, güzel günlerde gönlünüze göre kullanmanız dileği ile. :nazar:

Teşekkürler :)

güzel günlerde kullanın, leon dan sonra ne diyim hiç ilgimi çekmedi :p hayırlı uğurlu olsun :)

Sağoll :)

Sağol Çağlar abi, bu siteden bunu yapan olmaz herhalde yav :D satış temsilcisi i çocuk hazır badykitli diye alıp 18 lastik jant , hatta chip işene girenlerden bahsetti valla abi :shok:

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin :nazar:

Yorum bağlantısı

Vites oranlarını beğendim , Tsi de tasarruflu kullanmak için zırt pırt vites değiştirmek zorundalığı vardı, tabi değiştirmiyordum bende :D dsg nin nie yapıldığını anlamıştım.Bu arabada 5. vitesi nadir gördüm ama bir şekilde ekonomik.

:good1:

Bende merak ediyorum şu an. Normal tdi ye göre 100km de 1 litre az yakıyor gibi gözüküyor. Az bir fark değil, ayrıca confortline da ahım şahım bir donanım yokki :) Bu arabada esp,startstop,yokuş kalkış ve bodykit var.

Abi yanlış anlama seni yargılamak ya da aracı kötülemek değil niyetim, ancak 2bin Tl fark verip Highline almak daha akıllıca olmaz mıydı ? Sonuçta 1/2lt fark edecek diye donanımsız pahalı golf almak ne kadar akıl kar'ıdır bilmiyorum. Saldın virüsü highline'larda geziyorum bende bakalım sonumuz ne olacak. :D

Şöyle detaylı bir inceleme isteriz artık uzun zaman geçsin araçla birbirinize iyice bir alışında bakalım tüketim değerleri nedir ? Performans nasıldır? Hem detaylı bir yazı hemde detaylı bir kaç poz isteriz. :p

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Abi yanlış anlama seni yargılamak ya da aracı kötülemek değil niyetim, ancak 2bin Tl fark verip Highline almak daha akıllıca olmaz mıydı ? Sonuçta 1/2lt fark edecek diye donanımsız pahalı golf almak ne kadar akıl kar'ıdır bilmiyorum. Saldın virüsü highline'larda geziyorum bende bakalım sonumuz ne olacak. :D

Şöyle detaylı bir inceleme isteriz artık uzun zaman geçsin araçla birbirinize iyice bir alışında bakalım tüketim değerleri nedir ? Performans nasıldır? Hem detaylı bir yazı hemde detaylı bir kaç poz isteriz. :p

yo yanlış anlamıyorumda, seçenekler bunun için var, ben bunu seçtim sen higline seçersin :) Ben neden bunu seçtiğimi detaylıca yazdığımı düşünüyorum, hem girişte hemde daha sonraki cevaplarımda

Yorum bağlantısı

yo yanlış anlamıyorumda, seçenekler bunun için var, ben bunu seçtim sen higline seçersin :) Ben neden bunu seçtiğimi detaylıca yazdığımı düşünüyorum, hem girişte hemde daha sonraki cevaplarımda

İşte okumayı sevmeyen bir millet olduğumuz burdan belli, sen konunun başını okumassan bi tarafından böyle sallamış gibi olursun bana müstahak. :D Ben detaylı bir okuyayım komple şu konuyu sevdim ama bu şeker beyazını Allah tekerini düz bastırsın. ;)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Önümüzdeki 2 yıl için aracım Sorento 3,5v6. Koreli de aldık :D

Hani konusu?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Aldık da daha ne parası ödendi, ne görüldü, ne üzerimize geçirildi :) Araç New York'ta :)

He, dalga geçiyorsun yani :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yok be. Dalga değil. Ben Temmuz sonu giderken, arkadaşım dönecek. Onun evini ve arabasını devralıyorum.

Enee, new york'ta bende kalacak yer arıyordum :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Paris'e geldin, New York eksik kaldı :D Gel gel beklerim. Hem de oturacağım mahalle sizinkilere yakın :D

Hollande geldi, her an ben de gelebilirim :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Gel gel :D Le Pen geleydi görürdüm seni :D

Hoş o geleydi, beni de sınır dışı ederdi :p

Le Pen'eeee kafaaam ... eee neydi, hah çarpsıııın.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Yakin arkadasim Anil :) BM Polo'ya A8 janti takti :)

5j6bv.jpg

5j6dq.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

:nazar: hayırlı olsun,gülle güle kullanın

Hayırlı uğurlu olsun.Sakin gider az yakarsın artık :D

Sakin Gitmezsende az yakıyor problem yok :D

Yakin arkadasim Anil :) BM Polo'ya A8 janti takti :)

Güzel olmuş aslında :biggrin: Düz yol arıyordur herhalde sürekli :bravo:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Abi hayırlı olsun. İnceledik aracı akıldan kalak şey oldukça büyük olduğu :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...