İçeriğe Yönlendir

Elektrikli Fluence Testi

Tuğrul Ersoy

Recommended Posts

Talip Eren

Bende aynen böyle bir sistem yapılmalı diye düşünüyordum,çeşit çeşit istediğin sesi kullan.Bir ara vardı sanki,yabancı bir sitede gördüm diye hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

sorun sadece normal fiyattan satıldığında petrol devleri ülkelerin anında batacak olması, o yüzden uçuk paralara satılmakta :)

İsteselerde satamazlar uygun fiyata. Aracın özellikleri ve teknolojisi uygun yapılmaya müsait değil. Tesla uç noktalara gitmiş, Alasını yapabilir bir çok firma ancak 15.000 kişiye ekmek verecek kazanç sağlayamazlar.

Bu gün cebimde 500.000 TL olsun, 4 saniyede 0-100 km hıza çıkarırım Kangoo'yu. En az 400km menzil'de cabası.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bagaj yok, araba naylon, tip desen o da yok, fiyat kazık, menzil yok, şarj uzun, masraf fazla= komple gereksiz bir model :)

Fluence Z.E= Floresan Zırt Edişın

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Ben arabayla 300-500 km kafamın estiği yere tatile giderim. Zaman gelir yurt dışına çıkarım. Şimdilik şehir içinden çıkamayan elektirikli Fluence bana hitap etmiyor. Yollarda rezil olmayayım. Şehir içi kullanacaksam 100 km menzili olan 1500 liraya elektirikli bisiklet benim için daha uygun. Garaja fiestanın yanına şarja koyarım. 10-15 km uzaktaki işlerimi rahatlıkla görürüm. Park sıkıntısı, pil kirasıda yok.

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

Güzel bir inceleme çok merak ediyorum bende, diğer renault modellerini ayrıntılı inceliyim bari sen fluenceyi anlatımışsın :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Dizelle kıyaslamak bile gereksiz, dizel varken bunu almak ultra gereksiz, menzil en az 300 km olsayı, fiyatıda 30-40 bin tl. civarı olsaydı belki, bu şartlarda ancak fantazi model olur bu.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Sabit tork gibisi yooookkmus :D

Ozaman size bir tane turbo-benzin motor lazım. Geniş devir bandında yüksek torkun keyfini yaşayın.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

e al bi tane tsi dsg?

hem kullanmassan da , aylık para isteyen bir üretici de yok

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

Yıllık bakımında ne varmış bunların?

onu da ben sorarım cuma günü, başka merak ettiklerinizde varsa burdan yazıpta gideyim :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

10. katta oturan biri nasıl şarj yapıcak acaba o çok önemli :)

Elektirik saatleri binanın altında. ancak mahallelerin trafo kurulu gücü yetmez. elektirik sözleşmenizde maksimum pik istek sınırlandırılmıştır. Öyle abanırsanız ceza gelir, zaten herkes abanırsa üç beş araba bina sigortası atar, teller yanar.

üç klima gibi düşünün bunu.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Tork falan güzelde, kira falan ııhhh , o malum marka dediği opel se buna 10 basar, ikisininde fiyatı ultra saçma, ne yani opelin fiyatı pil yüzündenmi uçukmuş, bu floresanın fiyatına pilmi koymuş opel, daha çoooooooooook gelişmeleri lazım, dediğim gibi, hikaye bu araba, paran bolsa atraksiyon olsun diye alınır ancak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

O

Elektirik saatleri binanın altında. ancak mahallelerin trafo kurulu gücü yetmez. elektirik sözleşmenizde maksimum pik istek sınırlandırılmıştır. Öyle abanırsanız ceza gelir, zaten herkes abanırsa üç beş araba bina sigortası atar, teller yanar.

üç klima gibi düşünün bunu.

O zaman biraz daha beklemek lazım bu sistemlerin gelişmesini

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bunların gelişmesini değilde (zaten hazırda var), petrol olayının düzelmesini beklemek lazım, o da daha 35 sene devam eder, bu durumda bu arabalar istediğimiz standarta zaten getirilmeyecektir, gıdım gıdım verirler ve ultra kazık olarak, yoksa petrol babaları batar, bu sebeble siz bu alet adam gibi olsun diye beklerseniz ömrünüz yetmez, benim kuşak bunu göremeden gider :) hatta benden sonraki kuşakta yolcu, bu sebeble Forver Dieseeeel, yerim şarjlı floresanııı :D milyoncuda şarjlı floresan 5 tl. ondan alırım hiçdeğilse saatlerce evi aydınlatır, üstelik led lambalısından :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...