İçeriğe Yönlendir

Elektrikli Fluence Testi

Tuğrul Ersoy

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

mondeon seni korur da, bunda kapalı mekan yok, ısıverirler seni

Biz hangi köpeğe nasıl yaklaşacağımızı biliriz... :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bizim yollar lö frans a benzemez, kullanması zor elektrikli motosikleti; yolda bunlardan var bizde

k3094_1b.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Kirk Douglas'ın bir filminde bu herif çok zengindir üstü açık bir MG tarzı araçla gitmektedir, kafasu bozulur kamyonun altına kırar intihar etmeye. Ama salak araç kamyonun altından öbür yana geçer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

Bu arada yazmayı unuttum aracın kendi klasik 3 yıl veya 100000 km garantili, batarya sistemi ise 5 yıl garantili, kasko normal araçlardaki gibi bakımla ilgili ise tam bilgi sahibi değil kimse şuan

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Filim süper aslında şimdi yavaş yavaş hatırladım. Youtube dan izlenebilir. Elia Kazan'ın Amerika Amerika diye bir filmi daha var daha eski. Kendisinin Tarsus'tan Amerika'ya göçünü anlatır.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Yıllık 50 bin km nasıl yapılıcak ki .Günde 200 km yapması lazım sabah işe git gel devamlı :s O sırada iştede sarj edilebilmelidir..

86 euroya 50 bin km izin olsa ben bu aracı alırım. her gün 70 km git 70 km gel yapıyor araç (fusion). hem geldiği hem gittiği yerde şarj olanağı var.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bugün benim arabayı bakım için servise götürdüğümde sordum "ZE'nin bakımı nasıl oluyor" diye. "Daha hiç gelmedi ancak bazı elektronik parçalar ile hava filtresi değişiyor" dedi. "Emin misiniz hava filtresine" dedim "evet" dediler...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bizim yollar lö frans a benzemez, kullanması zor elektrikli motosikleti; yolda bunlardan var bizde

k3094_1b.jpg

Ooo bu bizim şantiyenin şefi değilmi :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bugün benim arabayı bakım için servise götürdüğümde sordum "ZE'nin bakımı nasıl oluyor" diye. "Daha hiç gelmedi ancak bazı elektronik parçalar ile hava filtresi değişiyor" dedi. "Emin misiniz hava filtresine" dedim "evet" dediler...

Elektrik motoru ve elektronik sürücülerin fanlarının filtreleri değişmeli Sani..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Elektrik motoru ve elektronik sürücülerin fanlarının filtreleri değişmeli Sani..

Motoru nasıl bir fan soğutuyor acep, merak ettim valla. Oradada vardı ama elemanlara sinirlenmiştim, çıktım gittim direkt...

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Motoru nasıl bir fan soğutuyor acep, merak ettim valla. Oradada vardı ama elemanlara sinirlenmiştim, çıktım gittim direkt...

Muhtemelen salyangoz fan kullanırlar, debileri yüksekdir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Muhtemelen salyangoz fan kullanırlar, debileri yüksekdir.

Su soğutmali olabilir. Bizim toros su soğutmalı idi... kontrol devresi ve motorda su dolaşırdı. Onu da minik radyatöre bağlamıştık.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hocam oda aklıma gelmedi değil, kalorifer sistemi ve sistem soğutma için ancak pek bi ihtimal veremiyorum..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Radyatör vardı florasanda :)

Su veya ısı transfer yağlı soğutma/ ısıtma var demekki ..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bunlardandır belki filtre :rofl:

dewalt-elektrikli-el-alet-supurge-filtre-torba-yedek-D279017-orijinal-original-hirdavat-satis.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...