İçeriğe Yönlendir

Kahvaltının Gerekliliği Hakkında

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Yapmaz; ben 30 yıldır kullanırım, bağımlılık yaptığını görmedim, duymadım. :crazy:

Lanet olsun. Murat abi sen bağımlısın :crazy:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Abi saçları döktüğü söyleniyor ama,bu durum sende nasıl ? :spiteful:

Alakası yok. :i-ih:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Yüzünü yıka, birkaç dakika kültür fiziğini yap, kahvaltını yap FORD'una bin doğru işine

İşe naylonla gidiyorum malesef :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Lanet olsun. Murat abi sen bağımlısın :crazy:

Hadi amaa, biz dostuz. Hey lanet olsun dostum! ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ben liseden beri kahvaltı nedir bilmem :D Sadece hafta sonları kahvaltı yaparım :)

Sabah 05:45 te kalkıyorum zaten. Kahvaltı için 05:00 da kalkamam. Simit çay yetiyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

Alakası yok. :i-ih:

Abi geçen ilkay dedi banada,kullanım şartlarında yazıyormuş :) dikkat et abi :p

Ben liseden beri kahvaltı nedir bilmem :D Sadece hafta sonları kahvaltı yaparım :)

Sabah 05:45 te kalkıyorum zaten. Kahvaltı için 05:00 da kalkamam. Simit çay yetiyor.

Haftasonu toptan yapıyorsun çünki,karın bölgesi geniş olunca böyle oluyor demekki :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Hadi amaa, biz dostuz. Hey lanet olsun dostum! ;)

Murat abi Tahir'e mesaj gönderdim. Son 10 yılın tüm kahvaltı vakalarını masamda istiyorum.

Bu arada rozetiyle silahını da istedim :crazy:

Nasıl olmuş muyum abi?

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

İşe naylonla gidiyorum malesef :)

Oy benim güzel kardeşim, Allah başka sıkıntı vermesin....
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Afyonum patlamadan kahvaltı neyime :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Murat abi Tahir'e mesaj gönderdim. Son 10 yılın tüm kahvaltı vakalarını masamda istiyorum.

Bu arada rozetiyle silahını da istedim :crazy:

Nasıl olmuş muyum abi?

Olmaz mı şampiyon; bi de kısa bi süre dinlendirdin mi tamamdır. İçişleri de yola çıktı çoktan. ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

Kullanım şartı mı olur karting arabası mı bu. Hap :punish:

Olmaz mı şampiyon; bi de kısa bi süre dinlendirdin mi tamamdır. İçişleri de yola çıktı çoktan. ;)

Neyseki bugün oğlumun beyzbol maçı var :crazy:

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Haftasonu toptan yapıyorsun çünki,karın bölgesi geniş olunca böyle oluyor demekki :D

Durun bakayım heeeeyyyt, yalnızmı buldunuz Mehmet bey'i benim de balkon büyük ne olmuş...
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hafta sonu yediğimde birşey yok la. 1/2 ekmek (Ekmek 200 grammış geçen tarttık :D ) yanında sucuklu yumurta :D Bu kadar Çayı şekersiz içerim (Unutma sana geldiğimde çayımı şerkesiz getireceksin :) )

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Kullanım şartı mı olur karting arabası mı bu. Hap :punish:

Neyseki bugün oğlumun beyzbol maçı var :crazy:

Benimki futbolda (elle oynanan), antrenmandan sonra Granada Kampı'na gidiyoruz. Ayılarla dans edeceez. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Sabahın köründe kahvaltı yapmayı hiç sevmem... :i-ih:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ayfonun olaydı böyle olmazdı :biggrin:

Zaten Ayfon alsam kasa kiralarım kırılmasın eğilmesin büzülmesin diye :D

Sabahın köründe kahvaltı yapmayı hiç sevmem... :i-ih:

Değilmi abi. Allahına kurban senin :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Çörek ye Çörek çay ile iyi gelir, bilirsin, tuzlusuda vardır onun şekerliside, bir de simit yaparlar hani, sıcak sıcak, sütlü...Adım başı vardır K. Maraş'da o fırınlardan küçük küçük

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Çörek ye Çörek çay ile iyi gelir, bilirsin, tuzlusuda vardır onun şekerliside, bir de simit yaparlar hani, sıcak sıcak, sütlü...Adım başı vardır K. Maraş'da o fırınlardan küçük küçük

Bana hitap etmiyor :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Pazar hariç kahvaltım,

Ya çikolata,yada kuruvasan, alır evden çıkarım :)

Arabada yerim.

Unutursam evden almayı,bi pastaneden kaşarlı açma alırım :)

Pazar günü kahvaltıyı sağlam yaparım ama :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Maalesef ben de yıllardır sabah kahvaltısı yapmıyorum..Sadece pazar günleri kahvaltı yaparım.O zaman da mide alışık olmadığı için gün boyu burnumdan gelir.Sağlığa bir faydası var mı yok mu yada zararlı mı bilemiyorum.Ancak 6-7 yıldır yapmıyorum.Akşamları yenilen yemek kilo yapıyor bu kesin.Çünkü neredeyse ben sadece akşamları doğru düzgün besleniyorum :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kahvaltı yapmadan evden çıktığın senede bir yada ikiyi geçmez... Bu gibi durumlarda da ya elime bir elma, yada bir puaça falan alır çıkarım...

İİllaki o bir bardak çayı içerim... Kim ne derse desin, bunu yapmaya da devam edeceğim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Bana hitap etmiyor :)

Mehmet Hocam yapma yaaa...tamam anladık sevmiyorsun K. Maraş'ı ama sırf maraşlıyım diye beni de sevmemezlik yapmazsın ümit ederim....
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Maalesef ben de yıllardır sabah kahvaltısı yapmıyorum..Sadece pazar günleri kahvaltı yaparım.O zaman da mide alışık olmadığı için gün boyu burnumdan gelir.Sağlığa bir faydası var mı yok mu yada zararlı mı bilemiyorum.Ancak 6-7 yıldır yapmıyorum.Akşamları yenilen yemek kilo yapıyor bu kesin.Çünkü neredeyse ben sadece akşamları doğru düzgün besleniyorum :)

Yengem yemek hususunda biraz hassas sana nasıl müsade ediyor böyle dengesiz beslenmene :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...