İçeriğe Yönlendir

Kahvaltının Gerekliliği Hakkında

Misafir

Recommended Posts

Samet Yarın

Hayatımda 5 10 kere anca kavaltı yapmışımdır kahvaltı daki süreyi uyuyarak değerlendiriyorum. Sabah mahmurluğu ile kahvaltı yapmayı sevmiyorum. Uykulu uykulu iyi olmuyor. Ama hafta sonu ve tatillerde nöbet bitimlerinde yaparım rahat rahat çok iyi oluyor

Benimde tam tersi feti :) hayatımda belki 5-10 kere kahvaltı yapmamışımdır.

Kahvaltı gerçekten önemli çift sarılı yumurta yada 2 adet yumurta olmazsa olmaz :). Tamamen alışkanlık işi. Sana zaten tahin pekmez veriyorlardır. :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Murat hocam sabah size geliyorum kahvaltıya.Hani derlerya misafir umdugunu degil buldugunu yer diye malesef ben umdugumu yemeyi terciih ederim.2 adet yumurta ( tuz+pul biber+ karabiber) de olmazsa olmazımdır, tereyagı ve bal kesinlikle olmalı yoksa oturmam o masaya.Peynirleri saymıyorum bile ama bi ricam daha olcak gözlemeyede bayılırım içi kaşarlı olanlara içinde eridimiydi bide offff diyorum.7 gibi gelirim abi.

Ay çok korktum kız! :p Tam 7'de oturuyoruz. 6.30 gibi gel sen. :) Dediklerinin üstüne koyarız eksiği olmaz Eren. Alt tarafı bir tabak daha koyacaz olm. ;)

Yorum bağlantısı
Eren Aksoy

Ay çok korktum kız! :p Tam 7'de oturuyoruz. 6.30 gibi gel sen. :) Dediklerinin üstüne koyarız eksiği olmaz Eren. Alt tarafı bir tabak daha koyacaz olm. ;)

Yok abi 7 de geliyim ben tam.30 dk yı beni döverek filan geçirmeye kalkarsın sen canımı sokakta bulmadım. :D:p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

Benimde tam tersi feti :) hayatımda belki 5-10 kere kahvaltı yapmamışımdır.

Kahvaltı gerçekten önemli çift sarılı yumurta yada 2 adet yumurta olmazsa olmaz :). Tamamen alışkanlık işi. Sana zaten tahin pekmez veriyorlardır. :D

Bize bir şey vermiyorlar evimizde yiyoruz.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Yok abi 7 de geliyim ben tam.30 dk yı beni döverek filan geçirmeye kalkarsın sen canımı sokakta bulmadım. :D:p

Tabii olm, belki dayakla doyarsın da kahvaltı bize kalır. ;)

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Valla prof, murof bilmem ben, en iyisini atalarımız söylemiş, ''Kahvaltını kimseye verme, öğle yemeğini dostunla paylaş, akşam yemeğini düşmanına ver'' demişler. Kahvaltı önemli bence, güne sağlam bir kahvaltıyla başlamak lazım.

Peki ben bu atasözüne uyuyormuyum ? Göbeğime bakılırsa kesinlikle hayır :D :D

Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

Kahvaltıda neymiş. En önemlisi uyanınca içilen ilk kahve. Yaşamaya o andan sonra başlıyorum.

Yorum bağlantısı
Eren Aksoy

Tabii olm, belki dayakla doyarsın da kahvaltı bize kalır. ;)

Sırf dayak yiyecem diye gelmedim bak.Gerçi sen bana kıyamanda tebiri elden bırakmamak gerek.

Yorum bağlantısı
Misafir

Çayı kim icat ettiyse Allah razı olsun :tongue::good1:

Yaşasın çay içmek :D ohh be dünya varmış :)

Kahvaltı iyidir,icat çıkarmayın kahvaltınızı yapın :D:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...