İçeriğe Yönlendir

Jeep Liberty 3.7, Jantlar Boyandı..

Cem Işık

Recommended Posts

Evren Erakçora

Askerde çok gördüm ama hiç ilgimi çekmezdi unimog varken.. Generalleri taşıyan araç aynen, çoğu askeriyede bu serinin, en babayiğidi 10.000'km'de..

Ayça ablacım, su sadece tekerine değsin mümkünse, içine su girerse vay benim halime.. :)

Lifte alıp altına bakınca şaşırdım ama salıncakları 30-40 Kg vardır, tank gibi.. 11 yaşında bir araç en ufak trim sesi yok, güvenlik üst düzeyde..

Vergisi indirimli olarak 980 TL 6 aylık..

yüzbaşıdan büyük adam görmedim askerde :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Askerde Tugay komutanının arabasına binmiştim.

Komutan şoföre; "biraz hızlı gidelim" deyince kendimi bagaja girecek sanmıştım.

O anı unutamıyorum, yanımda Tuğgeneral olmasa "ne gidiyo lan bu" diyecektim :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

hayırlı olsun abi.güle güle kullan :nazar: :nazar:

50-55 kuruş civarı lpg tüketimi var :shok: :shok:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

KArda oturduğum sitede 1991 model bir samurai jip 7 senelik lastiklerle oynaya oynaya çıkarken ben kar lastikleriyle tırmaladım durdum, çıkamadım 15 derecelik yokuşu.. Dünyaya 1 kere geleceğim diyerek uydum şeytana..

• Beğen 6
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Hayırlı uğurlu olsun, Allah ağız tadıyla binmek nasip etsin :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Şehir içi lpg tüketimi 50-55 kuruş, şehirlerarası henüz deneme imkanı bulamadım , ama 35-40 kuruş olsa yeter bana..

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin Cem kardesim.

En tez zamanda 4'lu bir arazi zirvesi yapalim derim ;)

Servet Abey ile Çaylar Abey'in takalarina çamur yutturayim biraz :p

Olmadi senle ben cekeriz bu abeyleri malum arazi kilitleri yok kalacaklar yolda yazik...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Kazasız belasız, maşallah :nazar: Gaza geldim bende 4 x 4 alacağım sizin yüzünüzden :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cem Işık

hayırlı uğurlu olsun. :nazar: :nazar: :nazar:

artık kamp yapmaya dağ bayır demez gidersiniz.ne de olsa formda jipi olanların sayısı giderek artıyor.

fiyatı nedir bu makinenin..

Piyasası 25.000 ile 33.000 arası oynamakla beraber vergi avantajından ötürü en yaşlısını almak durumunda kaldım, maliyet 25.000 civarı oldu..

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin Cem kardesim.

En tez zamanda 4'lu bir arazi zirvesi yapalim derim ;)

Servet Abey ile Çaylar Abey'in takalarina çamur yutturayim biraz :p

Olmadi senle ben cekeriz bu abeyleri malum arazi kilitleri yok kalacaklar yolda yazik...

Sağolasın Abi, hafta sonu vuralım kendimizi dağlara , sağlam bir çekme halatı bulunduralım gerekir belki :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Sağolasın Abi, hafta sonu vuralım kendimizi dağlara , sağlam bir çekme halatı bulunduralım gerekir belki :)

Evet vuralim mangalda yapalim arac basi lavaş sucuk ekmek bolca soguk kola.

Biz senle yerken ciplerimizin basinda etlerimizi Çaylar Abi ile King Abinin oyuncak ciplerini çamurdan kurtulma savasini uzaktan kahkahalar icinde izleriz. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir
(düzenlendi)

Tüketimi henüz net olarak ölçememekle beraber 50-55 kuruş civarı lpg tüketimi var, v6 motor, yüksek hacim,arkadan itiş, 210 beygir gücü ... Alışmak daha doğrusu hazmetmek zor oldu biraz, kalkışlarda yanlamaya müsait. :f1:

Ben defender ile 2,5 ile %27-30 arası benzin yakıyordum, sanırım bunlar %17-20 arası benzin yakıyordu asker sürüşüyle...

tarihinde Oğuzhan Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hayırlı olsun kardeşim. .güle güle kullan...

Forumda arazi sevdalısı abilerimizden bulaşan zehir sonucu, araziye uygun bir araç almak için kaşıntım tutunca, madem bulaştık bu işe, halis muhlis 4x4 olsun diyerek Jeep markasına ve bütçeyi zorlamamak adına Liberty modeline yöneldim.

Subliminal mesaj mı bu... ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Halis dediği jetta'cı, Muhlis dediği ise daha 2 tekerin üstüne geçmedi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Hayırlı olsun kardeşim. .güle güle kullan...

Abi ince görmüşsün tebriklerimi sunuyorum.. :)

Arazi planı yapıyorduk, sensiz olmaz dediler.. Benden önümüzdeki hafta başı ses seda çıkmazsa bilin ki trakyada bir ağaca bağlayıp bırakmışlardır beni.. :mamba::help:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben defender ile 2,5 ile %27-30 arası benzin yakıyordum, sanırım bunlar %17-20 arası benzin yakıyordu asker sürüşüyle...

Höh, maşallah :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Vaaay, hayırlı olsun güzel alet, bu arada Ali işe karışmışsa dağda bayırda off-road da tokat işide yakında başlar artık, düz yol bitti birde dağda tokat yememek için uğraşacağız anlaşılan, neyseki bu işlerde tırt marka az, güzel mücadele olucak demektir.

FordOffRoadClubTr şimdiden hayırlı olsuun :D

Haa, aklıma gelmişken, sayın över, geçenki jeep konusunda laf çarpmışsın yine, cevap verememiştim buradan vereyim, benim fiestayı işe karıştırma, habire aynı şeyi yapıyorsun :) sendeki çakma jipçikle anca asfaltın yanındaki şarampolde gezilir, seni off road da şuan kullandığım Toyota 4x4 Hilux ile duman ederim, bu işe gireceksek önce harbi araç al sonra gel, bu iş asfalta benzemez bir anda tepetaklak olur yada şaseyi yere oturtursun, öyle kaldırımdan atlamaya benzemez fena tokatlarım, ben haritacıyım unutma, işim off-road benim, asfaltta olduğu gibi arazidede çok fena tokatlarım ona göre :D :D :D:p

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hayırlı uğurlu olsun Cem, Allah güle güle binmeyi nasip etsin. kazasız belasız kullan.

Maşallah :nazar:

4x4 hastalığı yaygınlaşıyor, yakında bir arkadaş daha sürpriz yapabilir. :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hayırlı olsun Cem. Güzel araç konforu yerinde fazlasıyla :nazar:

Sana ne ha, sana ne!! Git kasko yap millete.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sana ne ha, sana ne!! Git kasko yap millete.

Yapamıyorum, sistemler kilit... Bilgilere ulaşılmıyor.

Elim boş yani :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...