İçeriğe Yönlendir

Jeep Liberty 3.7, Jantlar Boyandı..

Cem Işık

Recommended Posts

Uğur Çınar

çağlar abi o gün benm jantlar için seçmiştik bu rengi :D çok iyi hatırlıyorum :D ben yapmayınca içinde ükte kaldı herhalde :D senin araca yaptı :D cem abi :D :D  hayırlı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ooo, jantlarimin rengini buldum saniyorum. Hayirli olsin, ne kadar sürdü islem?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

LPG ile yakıt değerleriniz nedir? Kaç kuruş yakıyor? Azıcık bilgilendirin yahu :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Şehir içi 15 litre, şehir dışı, 10-11 litre

Mondeo ile aynı.

Not:Otomatik mondeo

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Ooo, jantlarimin rengini buldum saniyorum. Hayirli olsin, ne kadar sürdü islem?

Sani öğlen 1 gibi başladık,6 civarı bitti işlem.2 usta 2 çırak (biri ben,diğeri Fatih abi) şeklinde çalıştık saat 4 civarı 2 usta 1 çırağa düştük, herkes bir ucundan tuttu.Epey hızlandırılmış bir işlem oldu ama, fön makinesiyle kuruttuk sürekli.  Çağlar abininkaporta dükkanında çalışan  kadrolu boyacısı işi biliyor, sabah bırak,akşama teslim al..

LPG ile yakıt değerleriniz nedir? Kaç kuruş yakıyor? Azıcık bilgilendirin yahu :p

Şehir içinde 45 kuruş, şehir dışı 30 kuruş yakıyorum..

Jantlar zaten kirlenince aynı rengi alıyor keşke daha ferah iç aydınlatıcı bir renk olsaymış :)

Hazır el atmışken , renegade rengine döndük, sıkıldıkça renk skalasından renk beğenir boyarız. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:nazar: bijonları sökene kadar kalabildim sonrasına kalbim dayanmadı, hobi günü olarak başladı profesyonele bağladı iş. %70 seviyesinde oldu ama tek güne iyi iş. Bu renk jantlara çok yakışıyor o kadar girmişken renk de değişti.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Öğğk beğenmedim ve kıskanmadım

Al bendende o kadar  :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Renk güzel Ben beğendim.

Bu arada Neden Liberty diyosunuz neresinde yazıyor :) Chrookeeee değilmi bu ya ?

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Güle güle kullan ben de boyatacağım kışlıkları takınca, gun metal.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

emeği geçenlerin ellerine sağlık, harika olmuş Cem, dağa bayıra çıkarken dikkat et. ;)

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Ne uğraştık dün canım çıktı gazete kağıdı ile maskelemek ten.

Güzel olacağı belli idi.

En kısa sürede çamurlanması dileğiyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Çok güzel olmuş gerçekten.Çiziksiz kullanın diyeceğim ama sanırım ayıp olur bu araç için :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
  • 6 ay sonra...
Cem Işık

Epeydir hareketsiz kalmış benim konu,

Bizonla gayet mutlu yaşıyoruz,10 gün kadar önce izmir'e gittik ailece, İzmir özdere ile evim arası 550 KM, evden izmire 200 TL LPG tükettim , 120 KM ortalama hız.

Bence gayet başarılı bir değer.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...