İçeriğe Yönlendir

Jeep Liberty 3.7, Jantlar Boyandı..

Cem Işık

Recommended Posts

Cem Işık

Ben o kadar güvenlik paketi olmasına rağmen 120 km hızı geçmiyorum accord ile :) Bu sorento da biraz daha düşşe güvenlik artar heralde :)

Not : Abi öyle bir yazmışsın ki ölümüm geldi aklıma resmen :D

Allah göstermesin ama riski bilip almak gerek.. Sakin kullanım ile problem olmayacaktır, gerçi jiplerin genel karakteri savrulmaya müsait yüksek hızlarda.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Bu kasası çok derli toplu ve sevimli gözüküyor. Fiyatı da makulmuş. Gerçekten insanın kafasını karıştırıyor. Çok yerinde bir tercih olmuş. İyi günlerde kazasız belasız kullanılsın inşallah :flowers:

Bunların direksiyon kutuları sağlamdır herhalde, cmax ten sonra bende böyle bir geçiş planlıyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Kia Sorentoda kici savrulan modeller 2006 oncesi makyajsiz kasalar. Bu modellerde ESP yok ama 2007 den itibaren standart ve bu modellerde yol tutus problemi yok. Ben X force modeline bindim 170 bg lik, hem hizli hemde keyifli kamyon gibi gidiyorsun Ali. Ama yakit ve vergi olarak dezavantaji var. Mesela Sportage ile sorentonun ayni yillardaki modellerinin fiyatlari enteresan sekilde denk. Bunun tek nedeni de yakit ve mtv. Ama Sorento cok daha keyifli ;)

Bence al dusuk km'li bir sorento 2007 sonrasi sur milletin ustune trafikte ohhh :)

Cem hayırlı olsun markadaş olduk artık.

Birbirimize destek olup şu kaldırım araçlarına günlerini göstermemiz lazım.

Özellikle Ali ye o ne çakma çin çon la kimlere laf atıyor.

Fatih dikkat et de esp'siz yerden 1 m yuksekteki amerikan antikanla geldigin yere 180 derece spin atma bize virajda arazide otoyolda yetiscem derken allah muhafaza done done lastik eritirsin :) Kar yagmur falan fazla gezme allah korusun donuverirsin...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Abi , 2006 model buldum ilk sahibinden . Boya dahi yok araçta servis bakımlı ve 90 bin km de (x force değil)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Valla fiyat uygun ise kacirma ;) Q7 den sonraki asfalt gemisi, parasina gore cok araba ve s.icinde buyuk kolaylik ozellikle trafikte yol almak vs icin bicilmis kaftan

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Abimde de XForce ESP'li bi tane mevcut. Yolda güven vermiyor bana açıkçası.

Ayrıca hep söylerim. İçi bildiğin Getz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kia Sorentoda kici savrulan modeller 2006 oncesi makyajsiz kasalar. Bu modellerde ESP yok ama 2007 den itibaren standart ve bu modellerde yol tutus problemi yok. Ben X force modeline bindim 170 bg lik, hem hizli hemde keyifli kamyon gibi gidiyorsun Ali. Ama yakit ve vergi olarak dezavantaji var. Mesela Sportage ile sorentonun ayni yillardaki modellerinin fiyatlari enteresan sekilde denk. Bunun tek nedeni de yakit ve mtv. Ama Sorento cok daha keyifli ;)

Bence al dusuk km'li bir sorento 2007 sonrasi sur milletin ustune trafikte ohhh :)

Fatih dikkat et de esp'siz yerden 1 m yuksekteki amerikan antikanla geldigin yere 180 derece spin atma bize virajda arazide otoyolda yetiscem derken allah muhafaza done done lastik eritirsin :) Kar yagmur falan fazla gezme allah korusun donuverirsin...

Sayın Över, sana şundan alalım, tam senlik, hayatta spin atmaz, yoldan çıkmaz, esp yi hatırlamazsın bile, off-road da forumda ezmediğin kalmaz, sat şunu alalım bunu, bak fmcNurol da tanıdıkta var, ucuza kapatırız, off-road kralı derim sana :D

51250014.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Libertyde arabamı be. konfor yoksunu, teknoloji özürlü :icecream:

Ona araba demek hakaret olur tabii :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
Libertyde arabamı be. konfor yoksunu, teknoloji özürlü :icecream:
Abi beğenmiyorsan bir tane bana bulsana :D Takasa girelim :D
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sayın Över, sana şundan alalım, tam senlik, hayatta spin atmaz, yoldan çıkmaz, esp yi hatırlamazsın bile, off-road da forumda ezmediğin kalmaz, sat şunu alalım bunu, bak fmcNurol da tanıdıkta var, ucuza kapatırız, off-road kralı derim sana :D

Hep merak etmişimdir, silahsız satışları var mıdır acaba :)

Amerika'da silahsız ordudan çıkma tanklar mevcut :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Ha ha bağlayalım arka arkaya seni istediğin yere götüreyim.

Janım kardeşim ben otoban kullanımında mondeoyu kullanıyorum bu arazi için unutmayalım. :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Hemen alalım :fiuw: , Balıkesir de bir tripörtor var, onu ezerim bununla yok ederim denim mavi :D Kaç para bu Sportage ile kafa kafaya takas olur mu ?

Janım kardeşim ben otoban kullanımında mondeoyu kullanıyorum bu arazi için unutmayalım. :biggrin:

:vroom:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hemen alalım :fiuw: , Balıkesir de bir tripörtor var, onu ezerim bununla yok ederim denim mavi :D Kaç para bu Sportage ile kafa kafaya takas olur mu ?

:vroom:

O triportöre bunu kullandıktan sonra geçtim zaten, yetersiz geldide... sen hele bir bununla başla, işi öğren, fiesta da zorluk çekme sonra :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yok spinmiş yok virajmış, fatikciğim, millet hala gidilmesi için izin verilmiş, asfalt dökülmüş yollarda kıskaçta kalmış, gel biz dağa bayıra tırmanalım, köyümüzün soğuk sularında yıkanalım :mangal:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Cem hayırlı olsun.Maşallah :nazar: .Foruma verdiniz virüsü millet amerika pazarına yöneldi ;)

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Hayırlı olsun, çok sevdiğim bir kasa bu.

Ben de 4x4 olayına pikap ile girmek istiyorum kısmetse.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...