İçeriğe Yönlendir

General Mobile Discovery Kullanım Deneyimleri, Bilgiler

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

599'a bulunabilir belki :)

Kız kardeşim için telefon düşünüyorum da, Discovery ile Ascend P6 arasında kaldım.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Kız kardeşim için telefon düşünüyorum da, Discovery ile Ascend P6 arasında kaldım.

Discovery baya güzel abi, hepimiz memnunuz şimdilik :) Görenler S3 sanıyor :p

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

P6 da iyi aslında. Ancak arada 300+ TL 'lik fiyat farkı var. Bakıyorum, ediyorum, o 300 TL'yi karşılayacak bir özellik yok P6'da.

Muhtemelen Discovery olacak alacağımız telefon.

Bir ara DSmart kampanyası vardı, indirim veriyordu D-Shopping'den alınca. O da bitmiş sanırım.

Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

Kardeşimin telefona real racing 3 yükledim, oyun açılınca belli bir müddet sonra ekran kapanıyor sesler çalmaya devam ediyor ama oyun başlamıyor, tuşlara basmak da fayda etmiyor, bataryayı söküp baştan başlatmak zorunda kaldım, sorun ne olabilir?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

real racing zor bir oyun, çoğu telefon, tablette sorun çıkartır

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Kardeşimin telefona real racing 3 yükledim, oyun açılınca belli bir müddet sonra ekran kapanıyor sesler çalmaya devam ediyor ama oyun başlamıyor, tuşlara basmak da fayda etmiyor, bataryayı söküp baştan başlatmak zorunda kaldım, sorun ne olabilir?

Bu konu içerisinde açıklaması var sanırsam, bir göz atın derim.. ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

4gb'lık olan daha uygun fiyatlı. Bir de 16gb'lık var. Ascend P1'in bir noksanı vardı ama hatırlayamadım şimdi Zafer. Ancak p1 s3 ile beraber çıkan bir modeldi ve daha çok tasarımı ile canlı ekranı ile beğenilmişti. Şu anda güncel model olarak discovery daha iyi seçim olacaktır.

Bu arada Huwaei ile ilgili köşe yazısını aşağıda veriyorum. Marka olmanın zorlukları ve biz niye bunu başaramıyoruzun bir cevabı gibi. Teknolojiyi alıp, elimizdeki parayı dışarıya akıtmaktan kurtulmanın en güzel yanı yatırım ama nasıl? Cevabı aşağıda.

http://www.zaman.com.tr/murat-yulek/huawei-ve-sincinin-hikayesi_2151742.html

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

4gb'lık olan daha uygun fiyatlı. Bir de 16gb'lık var. Ascend P1'in bir noksanı vardı ama hatırlayamadım şimdi Zafer. Ancak p1 s3 ile beraber çıkan bir modeldi ve daha çok tasarımı ile canlı ekranı ile beğenilmişti. Şu anda güncel model olarak discovery daha iyi seçim olacaktır.

Bu arada Huwaei ile ilgili köşe yazısını aşağıda veriyorum. Marka olmanın zorlukları ve biz niye bunu başaramıyoruzun bir cevabı gibi. Teknolojiyi alıp, elimizdeki parayı dışarıya akıtmaktan kurtulmanın en güzel yanı yatırım ama nasıl? Cevabı aşağıda.

http://www.zaman.com.tr/murat-yulek/huawei-ve-sincinin-hikayesi_2151742.html

Abi p6 çok güzel bir model. İncelersen hak verirsin. :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Mertcim ben p1 olarak algilamisim. Haklisin p6 guzel bir model. P1'de hepsiburada com'da uygun fiyatli diye hatirliyorum.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bu telefonun real racingi desteklemesi bile bir nimettir. Zamanında 1400 Tl'ye alınıpda kaldırmayan telefonlar var. :)

Mertcim ben p1 olarak algilamisim. Haklisin p6 guzel bir model. P1'de hepsiburada com'da uygun fiyatli diye hatirliyorum.

Saygilarimla.

Aynen öyle Abim. :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Bugun kapakli kilif aldim.s3 lerdekinin aynisi gibi orjinal arka kapagi cikarip yenisini taktim.super oldu ön yuzunde ve arkasinda discovery yaziyor.arka kapak parlak fúme.malzeme kalitesi cok iyi 20 tl.simdi tuskilidi dugmesini cok kullanmamak icin en iyi hangi programi yuklemeliyim sensör sayesinde kapagi actimmi tek hareketle kilit acilsin? En randumanlisi hangisidir bu programin?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bugun kapakli kilif aldim.s3 lerdekinin aynisi gibi orjinal arka kapagi cikarip yenisini taktim.super oldu ön yuzunde ve arkasinda discovery yaziyor.arka kapak parlak fúme.malzeme kalitesi cok iyi 20 tl.simdi tuskilidi dugmesini cok kullanmamak icin en iyi hangi programi yuklemeliyim sensör sayesinde kapagi actimmi tek hareketle kilit acilsin? En randumanlisi hangisidir bu programin?

Smartcover iyidir. Ama hepsi baya şarj tüketiyor. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Nereden aldınız?
Yorum bağlantısı
Misafir

Malayada bi turkcell bayyide.dun bayaa bi baktim. Kapakli kilif 3 cesit.birincisi icunde k.karti koyma gözü olan kaba kilif.her rengi mevcut. İkincisi ince cok kaliteli malzemeden yapilmis telefon icine oturuyor ve digerine gore ince yapiya sahip model,bunu alacaktim ama bi cirtlak mavi rengi kalmisti bayan isi olur diye sormadim.sonra iki ucyerdede sadece mavisi var dediler.busabah bikac yerde sordum.ve bi telefoncuda buldum gercekten super oldu malzeme cok kaliteli. .firsatim oldugunda fotosunu eklerim . ve kapak cikip takildigi icin cok ince.25 dedi.20 ye aldim.sanirim orjinal.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Altın gibi namıssız. Sürekli çıkıyor :D

Şu kılıf güzelmiş, var mı kullanan?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/general-mobile-discovery-kilif-quot-ucretsiz-kargo-95845181

Erol Bey kılıf üstteki linktekinden mi?

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Ben autuscreen diye bi program indirip yüklemiştim, program hemen hemen düzgün çalışıyordu ama telefonun zil sesini kendiliğinden kapattığını farkettim ve devre dışı bıraktım. Smartcover programını öneriyorlar ancak ücretsiz indirmek mümkün mü ben bulamadım.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben autuscreen diye bi program indirip yüklemiştim, program hemen hemen düzgün çalışıyordu ama telefonun zil sesini kendiliğinden kapattığını farkettim ve devre dışı bıraktım. Smartcover programını öneriyorlar ancak ücretsiz indirmek mümkün mü ben bulamadım.

Birkactane program denedim. Hepsi kullanissiz.surekli tlf acik kaliyo ve sarj cok tuketiyo.tuskilit dugmesini eritmeye devam.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Erol Bey kılıf üstteki linktekinden mi?

Aynısını bugün ben de aldım. 25 dedi bacanağın arkadaşıymış 15'e verdi.
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Telefonla ilgili konusma esnasinda ahize sesinin cok kisik oldugu soyleniyor. Bu konuda yorum yapabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Misafir

Hep samsung kullandim.samsungtan kötü degil.net ve yüksek ses cikisi var.alirken tek cekincem buydu. İlk görüsmede ohbe dedim.ahize sesi ve eller serbest moddaki hoperlor sesi gercekten iyi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...